Microsite byla topována dne:14.09.2017
ID microsite: 64603, počet zhlédnutí:  58
Zadavatelem microsite je firma

UNIQUE Textiles, s.r.o.

Rovingové tkaniny, skelné výstuže do kompozitů-výroba a prodej

Společnost UNIQUE Textiles vyrábí rovingové tkaniny, které se využívají jako skelné výstuže do kompozitů. Výroba je v Holešově, 20km od Zlína.

Rovingové tkaniny - výroba

Firma UNIQUE Textiles je výrobce technických tkanin. Výroba je zaměřena na rovingové tkaniny, které mají využití jako skelné výztuže do kompozitů, dále skelné tkaniny, pásky a kombimateriály na zakázku.

Rovingové tkaniny se vyrábí z přímého rovingu v různých gramážích - standardní šířka 100-125 cm, plátnová vazba. Rovingové tkaniny jsou kompatibilní s polyesterovými a epoxidovými pryskyřicemi.

Výztuže kompozitních materiálů mají využití v různých odvětvích průmyslu - ve výrobě autodílů, letadel, lodí, vagónů, sportovních potřeb, izolačních systémů, krytů i pro výrobu dalších průmyslových výrobků. Výhodou je velká pevnost a dlouhá životnost.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Tkalcovna - tkaní, výroba technických tkanin ze skelných vláken, skelného rovingu

Tkalcovna - tkaní, výroba technických tkanin ze skelných vláken, ...

Společnost UNIQUE Textiles je tkalcovna specializující se na tkaní technických tkanin ze skelných vláken, skelného rovingu i kombimateriálů. Výroba je umístěna v Holešově nedaleko Zlína i Kroměříže.

UNIQUE Textiles, s.r.o.
Tkaniny, výztuže ze skelného vlákna, hybridní tkaniny - i nestandardní konstrukce, šíře

Tkaniny, výztuže ze skelného vlákna, hybridní tkaniny - i nestandardní ...

Firma UNIQUE Textiles vyrábí tkaniny a výztuže ze skelného vlákna. Vyhoví požadavkům zákazníka i na nestandardní konstrukce, šíře tkanin či hybridní tkaniny. Sídlo firmy je v Holešově - Zlínský kraj.

UNIQUE Textiles, s.r.o.
Technické tkaniny ze skelné příze, sklotkaniny ze skleněných vláken-prodej

Technické tkaniny ze skelné příze, sklotkaniny ze skleněných ...

Tkalcovna UNIQUE Textiles z regionu Zlínský kraj se zaměřuje na výrobu a prodej technických tkanin ze skelné příze - sklotkaniny různých gramáží ze skleněných vláken.

UNIQUE Textiles, s.r.o.
Tkané rovingové, skelné pásky, tkaniny-výroba, šití na zakázku

Tkané rovingové, skelné pásky, tkaniny-výroba, šití na zakázku

Na zakázku vyrobí tkané skelné a rovingové pásky a další skelné tkaniny Tkalcovna Unique Textiles. Výroba je umístěna v Holešově - region Kroměříž, Zlínský kraj.

UNIQUE Textiles, s.r.o.