Microsite byla vložena dne:15.03.2016
ID microsite: 55479, počet zhlédnutí:  23
Zadavatelem microsite je firma

Anton Paar GmbH, organizační složka

Systémy pro kvantitativní analýzu alkoholických a nealkoholických nápojů

Systémy pro kvalitativní analýzu alkoholických a nealkoholických nápojů, stanovení obsahu cukru, alkoholu či CO2 bez nutné úpravy vzorků vyrábí společnost Anton Paar GmbH z Prahy.

Systémy pro kvalitativní analýzu nápojů od společnosti Anton Paar GmbHAnalyzátory alkoholických i nealkoholických nápojů pro nápojový průmysl

Pro použití při výzkumu i výrobě v oblasti nápojového průmyslu jsou zde analyzátory od společnosti Anton Paar GmbH. Nabízíme špičkové systémy pro analýzu kvalitativních vlastností piva, moštů a jiných alkoholických i nealkoholických nápojů, které spolehlivě, rychle a přesně stanoví obsah alkoholu, cukru, CO2 nebo například pH, kalorií i barvy. Vzorky jsou navíc dávkovány přímo ze skleněných lahví, PET lahví, plechovek či jiných obalů, a není tedy nutné jejich odplynění ani jiné předcházející úpravy.

Mějte kvalitu svých produktů pevně pod kontrolou a pořiďte si analytické systémy od Anton Paar, na jejichž přesnost a rychlost se můžete vždy spolehnout.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Certifikovaný servis Anton Paar – od preventivní údržby po zapůjčení přístroje

Certifikovaný servis Anton Paar – od preventivní údržby po zapůjčení ...

Certifikovaný servis pro laboratorní přístroje a procesní měřicí systémy s vysokou přesností Anton Paar od preventivní údržby, výměny opotřebovaných dílů až po školení.

Anton Paar GmbH, organizační složka