Microsite byla vložena dne:14.03.2016
ID microsite: 55393, počet zhlédnutí:  24
Zadavatelem microsite je firma

FABRI-MORAVIA s.r.o.

Dodavatel - OSB desky pro stavebnictví od kvalitního výrobce, Oriented strand board Moravské Budějovice

Dodavatel plošných materiálů, prodej OSB desek, (Oriented strand board), pro stavebnictví, velkoplošný konstrukční materiál od firmy FABRI-MORAVIA s.r.o., z Moravských Budějovic.

OSB desky, prodej, Oriented strand board Moravské BudějoviceDodavatel OSB desek pro stavebnictví Moravské Budějovice

Jestliže sháníte OSB desky neboli Oriented strand board, pak neváhejte a oslovte nás. Naše firma FABRI-MORAVIA s.r.o. z Moravských Budějovic, zajišťuje prodej OSB desek, které jsou vytvořené lisováním zhruba 2-7cm velkých dřevních štěpků či hoblin ve 3-4 vrstvách. Desky dodáváme s nebroušeným i broušeným povrchem. Lze v hraně vyfrézovat drážku pro lehké napojenu při tvorbě podlah či stěn.
Desky mají vodovzdorný povrch. Jsou vhodné pro stavebnictví, mají moderní a konstrukční materiál.
Prodáváme kvalitní OSB desky od nejvýznamnějších kvalitních výrobců. OSB desky jsou vysoce odolné proti nárazům, vlhkosti, vibracím, a mají výborný tepelný odpor. Jsou zdravotně nezávadné.
Tyto desky využijete jako velkoplošný konstrukční materiál, při stavbě střech, budov, opláštění, bednění i v dřevoobalovém průmyslu. Na všechny naše produkty zajišťujeme autodopravu. Více informací najdete na našich webových stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Velkoobchodní prodej, dododavatel stavebního a obalového řeziva Znojmo

Velkoobchodní prodej, dododavatel stavebního a obalového řeziva Znojmo

Velkoobchodní prodejce, dodavatel stavebního a obalového řeziva, truhlářského řeziva, kvalitní produkty nabízí firma FABRI-MORAVIA s.r.o.

FABRI-MORAVIA s.r.o.
Výrobce, dodavatel, velkoobchod stavební a obalové řezivo, široký sortiment Vysočina

Výrobce, dodavatel, velkoobchod stavební a obalové řezivo, široký ...

Výrobu a prodej stavebního řeziva pro obalový průmysl a stavebnictví, obalové řezivo a jiné dřevoprodukty dodává firma FABRI-MORAVIA s.r.o.

FABRI-MORAVIA s.r.o.
Truhlářské řezivo, velkoobchodní prodej stavebního řeziva, výroba dřevoproduktů Znojmo

Truhlářské řezivo, velkoobchodní prodej stavebního řeziva, výroba ...

Truhlářské stavební řezivo, exotické dřeviny, velkooobchodní prodej, distribuce řeziva, výroba dřevoproduktů od naší firmy FABRI-MORAVIA s.r.o., z Moravských Budějovic.

FABRI-MORAVIA s.r.o.
Velkoobchod s řezivem, prodej obalového řeziva Moravské Budějovice

Velkoobchod s řezivem, prodej obalového řeziva Moravské Budějovice

Sháníte-li obalové řezivo k využití jak v obalovém průmyslu tak i ve stavebnictví, pak neváhejte a obraťte se na nás! Vyrábíme a dodáváme jehličnaté řezivo v kvalitách určených právě pro tyto obory průmyslu. V našem velkoobchodním skladě naleznete široký sortiment nejen obalového řeziva ...

FABRI-MORAVIA s.r.o.
Truhlářské stavební řezivo, velkoobchodní prodej, Moravské Budějovice

Truhlářské stavební řezivo, velkoobchodní prodej, Moravské Budějovice

Velkoobchodní prodej obalového, stavebního a truhlářského řeziva za skvělé ceny, to je FABRI-MORAVIA s.r.o.! V sortimentu naší společnosti naleznete 21 druhů evropských a 7 druhů exotických dřevin, vše v několika kvalitách a trvale skladem. Většina dřevin v 5-ti tloušťkách. Truhlářské ...

FABRI-MORAVIA s.r.o.