Microsite byla vložena dne:08.03.2016
ID microsite: 55102, počet zhlédnutí:  31
Zadavatelem microsite je firma

Návrhy zahrad Lubomír Řiháček

Jarní údržba trávníků, záhonů, vertikutace, řez dřevin Znojmo, Moravské Budějovice

Zahradní činnost, jarní údržbu trávníků, záhonů, vertikutaci a řez dřevin popřípadě tvarování živých plotů nebo odplevelení, provádí firma Zahrady Řiháček z Moravských Budějovic.

Zahradní činnost, úrdžba zahrad Moravské BudějoviceÚdržba zahrad, trávníků Moravské Budějovice, ZnojmoZahrady, pořez dřevin, údržba záhonů Znojmo

Blíží se jarní období a vy přemýšlíte, která firma se v okolí Znojma a Moravských Budějovic se zaměřuje na údržbu trávníků, záhonků, vertikutací dřevin? Pak neváhejte a vyzkoušejte nás.
Naše firma Zahrady Řiháček se o vše postará. Jsme specialisté v oboru. Provádíme jarní údržbu, řez dřevin, udržujeme záhony. Zajistíme jednorázovou údržbu nebo i komplexní celoroční péči o zahradu popřípadě i areál firmy. Provádíme řez okrasných dřevin, trvalek, tvarování živých plotů, odplevelení, vyčistíme zahradní jezírka, uklidíme komunikace a další.
Trávníky udržujeme sečením, vertikutací, a výživou. S radostí budeme pečovat o Vaši zahradu či soukromý areál firmy. Neváhejte a oslovte nás. Těšíme se na spolupráci.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Kompletní návrh a realizace zahradních jezírek, zahrad, kvalitní práce, Znojmo

Kompletní návrh a realizace zahradních jezírek, zahrad, kvalitní práce, ...

Zahradní jezírko, osazení zahradních jezírek kameny, vodními rostlinami, izolace, spuštění a další zahradní práce provádí firma Zahrady Řiháček.

Návrhy zahrad Lubomír Řiháček
Údržba zeleně, realizace, 3D návrhy zahrad, zahradní činnost, Třebíč, Vysočina

Údržba zeleně, realizace, 3D návrhy zahrad, zahradní činnost, Třebíč, ...

Zahradní činnost, údržbu zeleně, realizace nové zahrady, 3D návrhy zahrad, a další služby v oblasti zahradnictví provádí firma Návrhy zahrad Lubomír Řiháček.

Návrhy zahrad Lubomír Řiháček
Realizace, návrhy zahrad Moravské Budějovice, zahradní činnost, Brno-venkov

Realizace, návrhy zahrad Moravské Budějovice, zahradní činnost, ...

Návrhy zahrad, realizace, zahradní činnost, zahrada k relaxu i pro sportovní účely, 3D návrhy zahrad a další zajistí firma Návrhy zahrad Lubomír Řiháček.

Návrhy zahrad Lubomír Řiháček
Kobercový trávník, závlahový systém trávníků, kvalitní práce, cerfitikace TORO, Vysočina

Kobercový trávník, závlahový systém trávníků, kvalitní práce, ...

Kobercový trávník bez dlouhého čekání, závhlahový systém trávníků, automatické závlahy, realizace zahrad a další provádí firma Zahrady Řiháček.

Návrhy zahrad Lubomír Řiháček