Microsite byla topována dne:19.12.2016
ID microsite: 54538, počet zhlédnutí:  49
Zadavatelem microsite je firma

OCELSERVIS CZ, s.r.o.

Hutní materiál Pardubice – ocelové plechy, profily, nosiče a trubky

Z širokého výběru hutních materiálů, jako jsou ocelové plechy, profily, nosiče a trubky si vyberete u pardubické společnosti OCELSERVIS CZ, s.r.o.

Hutní materiál Pardubice – ocelové plechy, profily, nosiče a trubkyOcelové plechy, profily, nosiče, PardubiceHutní materiál Pardubice

Naše výrobky používají především zákazníci ze stavebních, obchodních a výrobních společností ale i malí soukromí odběratelé.

Hutní materiál dodáváme z vlastních skladů o celkové kapacitě 10.000 tun, popřípadě ho operativně zajišťujeme dle konkrétních požadavků zákazníků přímo z výrobních závodů z ČR i ze zahraničí.

Nabízíme kompletaci dodávek. Plechy, trubky i nosiče dělíme na požadovaný rozměr a formát dle dodané dokumentace a konkrétních potřeb zákazníků.

Ke všem hutním výrobkům dodáváme kompletní osvědčení a atesty, v případě dalšího zkoušení doplněné o protokoly o výsledcích.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Ocel - ocelové výrobky velkoobchod – široká nabídka kvalitních hutních materiálů

Ocel - ocelové výrobky velkoobchod – široká nabídka kvalitních hutních ...

Širokou nabídku hutních materiálů, ocele a výrobků z ocele s certifikáty EN 10204-3.1 nebo 2.2., jejich prodej a skladování nabízí velkoobchodní společnost OCELSERVIS CZ.

OCELSERVIS CZ, s.r.o.
Ocel, ocelové výrobky velkoobchod - tenké i tlusté plechy válcované za tepla

Ocel, ocelové výrobky velkoobchod - tenké i tlusté plechy válcované za ...

OCELSERVIS CZ, s.r.o. má v nákupu, prodeji a zpracování ocelových výrobků, ale i veškerých hutních materiálů mnohaleté zkušenosti. Jsme moderním a rozvíjejícím se velkoobchodem.

OCELSERVIS CZ, s.r.o.
Plechy velkoobchod - kompletní služby v prodeji plechů a dalších hutních materiálů

Plechy velkoobchod - kompletní služby v prodeji plechů a dalších ...

OCELSERVIS CZ, s.r.o. se sídlem v Příbrami je společnost zabývající se velkoobchodním prodejem plechů. Velká část sortimentu je přímo skladem. OCELSERVIS CZ je členem skupiny SOHM.

OCELSERVIS CZ, s.r.o.
Hutní materiál Pardubice - kruhová, čtvercová, plochá ocel, jekly, ocelové trubky

Hutní materiál Pardubice - kruhová, čtvercová, plochá ocel, jekly, ...

V Pardubicích a jeho okolí nabízí k prodeji ocelové plechy, nosiče, profily nebo trubky společnosti OCELSERVIS CZ, s.r.o. Vyberte si z širokého výběru hutního materiálu.

OCELSERVIS CZ, s.r.o.
Ocelové plechy Pardubice, plechy válcované za studena i za tepla

Ocelové plechy Pardubice, plechy válcované za studena i za tepla

Ocelové plechy válcované za studena a plechy válcované za tepla dodáváme z našich skladů v Pardubicích. Skladové zásoby ocelových plechů se průběžně pohybují kolem 10 000 tun.

OCELSERVIS CZ, s.r.o.
Ocelové výrobky - ploché válcované plechy i pálení plechu - výroba na míru

Ocelové výrobky - ploché válcované plechy i pálení plechu - výroba na ...

Ocelové plechy klasické i vyrobené na míru můžete koupit u společnosti OCELSERVIS CZ. V oboru nákupu, prodeje a zpracování hutního materiálu podnikáme již řadu let, koupíte u nás kvalitní plechy pro ocelové konstrukce, plechy na tlakové nádoby i další ploché válcované výrobky - stačí si ...

OCELSERVIS CZ, s.r.o.
Ocelové plechy a trubky výroba a prodej Pardubice.

Ocelové plechy a trubky výroba a prodej Pardubice.

Výrobu a prodej ocelových plechů a trubek po Pardubicích zajišťuje firma OCELSERVIS CZ. Kromě jiných produktů Vám nabízíme svitky oceli: - válcované za studena na 0,8-3 mm a za tepla na 2-15 mm - pozinkované 0,55-3 mm - s oválnými výstupky. A také ocelové ...

OCELSERVIS CZ, s.r.o.
Prodej hutního materiálu Pardubice

Prodej hutního materiálu Pardubice

Prodej hutního materiálu v Pardubicích zajišťuje společnost OCELSERVIS CZ, s.r.o., která je součástí skupiny STEELCOM. Většinovým vlastníkem obchodního podílu je společnost STEELCOM CZ, a.s. Nabízíme Hutní materiály: Ocelové plechy ze svitků ocelové plechy válcované za studena 0,8–3 mm v ...

OCELSERVIS CZ, s.r.o.
Prodej hutní materiál Pardubice

Prodej hutní materiál Pardubice

Společnost OCELSERVIS CZ, s.r.o. se specializuje prodejem hutního materiálu. Ze skladových zásob k okamžitému odběru jsou: - trubky - jekly - profily - pozinkované plechy - trapézové plechy - plechy válcované za studena - tenké i tlusté plechy válcované za tepla - další hutní ...

OCELSERVIS CZ, s.r.o.
Velkoobchod, prodej hutní materiál a ocel Pardubice

Velkoobchod, prodej hutní materiál a ocel Pardubice

Společnost OCELSERVIS CZ, s.r.o. se zabývá velkoobchodním prodejem hutního materiálu. Více informací o našich produktech naleznete na našich webových stránkách.

OCELSERVIS CZ, s.r.o.