Microsite byla vložena dne:19.02.2016
ID microsite: 54006, počet zhlédnutí:  254

Variabilní paravánový systém pro Vaši kancelář, Chodov

Variabilní paravánové systémy z řady Variabil pro jednoduché a efektivní rozdělení prostoru v call centrech a větších kancelářích Vám dodá společnost ErgoOffice z Chodova.

Paravánový systém Variabil od ErgoOffice je praktickým způsobem rozdělení pracovního prostoruVariabilní stolové příčky a samostatné paravány pro kanceláře či call centra

Paravánový systém Variabil, to je jednoduchý, praktický a zároveň estetický způsob rozdělení prostoru ve velkých kancelářských prostorech či call centrech, který Vám nabízí společnost ErgoOffice z Chodova.

Řada Variabil zahrnuje stolové příčky i samostatně stojící paravány, které lze vzájemně propojovat, a nabízí tak uživatelům vysokou variabilitu. Paravány jsou tvořeny rámovou konstrukcí z eloxovaného hliníkového profilu a výplní z plexiskla či nosné konstrukční desky. Ta je potažena pěnovým polyetylenem o síle 5 mm, který nejen tlumí hluk, ale také může sloužit například k zapichování špendlíků. Na horní vodorovný hliníkový profil lze navíc zavěsit nejrůznější policové doplňky.

Paravánový systém Variabil tak představuje jedinečný způsob, jak Vašim zaměstnancům zajistit soukromí, pohodlí a možnost praktické organizace jejich pracovního prostoru. Paravány Vám navíc vyrobíme i na míru dle Vámi požadovaných rozměrů či za použití jiného materiálu pro výplň.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Paravánový systém CREATIV pro kancelářské a společenské prostory

Paravánový systém CREATIV pro kancelářské a společenské prostory

Paravánový systém CREATIV pro rozdělení a oddělení kancelářských a společenských prostor, a tak vytvoření elegantního interiéru, vyrábí společnosti Tomáš KYSELA – ErgoOffice.

Tomáš KYSELA - ErgoOffice, český výrobce paravánů
Vývoj a výroba paravánů a lehkých dělicích příček splňujících estetické i ekonomické požadavky

Vývoj a výroba paravánů a lehkých dělicích příček splňujících estetické ...

Paravány a lehké dělicí příčky s velkým výběrem látek a odstínů, plexisklovými výplněmi, jednoduchou montáží a dobrou akustikou vyrábí firma Tomáš KYSELA - ErgoOffice, český výrobce paravánů

Tomáš KYSELA - ErgoOffice, český výrobce paravánů