Microsite byla topována dne:26.01.2017
ID microsite: 53982, počet zhlédnutí:  95
Zadavatelem microsite je firma

ProMedica spol. s r.o.

Odhalte nádor prsu včas - zajděte si na digitální mamograf vysoké kvality

Předcházejte nádorovému onemocnění, odhalte nádor včas a zajděte si na mamograf vysoké kvality do mamologického screeningového centra EUC Klinika Brno s.r.o. (G-Medica) v Olomouci.

Nádor prsu může mít, pokud se neodhalí včas, fatální následky. Vzhledem k tomu, že karcinom může postihnout ženy téměř každého věku je proto velmi důležitá prevence. Pokud totiž nádor prsu odhalíme včas, několikanásobně zvyšujeme šanci na jeho vyléčení. Patříte i vy mezi rizikovou skupinu? Nebo prostě jen chcete mít jistotu? Navštivte centrum G-Medica screening Olomouc. Nabízíme mamograf i kompletní mamologické vyšetření.

Případů rakoviny prsu u žen v poslední době přibývá. Díky osvětě a důslednější prevenci ale ubývá žen, které na nádor prsu umírají. I my v EUC Klinika Brno s.r.o. Olomouc jsme si důležitosti prevence vědomi. Každé ženě, která se na nás obrátí nabízíme kompletní mamologické vyšetření. Naše centrum je plně vybaveno moderními přístroji, využít můžete:

- digitální mamograf
- konvenční mamograf
- velký ultrazvuk s doplerem
- malý ultrazvuk
- ultrazvukové vyšetření
- celotělový kostní denzitometr

Vyšetření sestavíme na míru vašim aktuálním potřebám. K dispozici je také mamologická poradna, kde se dozvíte vše o nemoci, samovyšetření prsu i prevenci.

V případě, že vám karcinom najdeme, se pak samozřejmě postaráme o kompletní onkologickou péči. Zajistíme nejrůznější multioborová vyšetření, doporučíme ideální léčbu a především vám po celou dobu budeme oporou.

Nebojte se mluvit o rakovině prsu a absolvujte mamografické vyšetření v EUC Klinika Brno s.r.o. v Olomouci. Můžete si ti tím zachránit život.

Odhalte včas nádor prsu! G-Medica screening Olomouc nabízí mamograf i ultrazvukG-Medica screening Olomouc vám pomůže včas odhalit nádor prsuZajděte si na mamograf do G-Medica screening a odhalte včas nádor prsuKarcinom prsu je nejčastějším zhoubným nádorem žen v ČR - nepodceňujte prevenci!G-Medica screening Olomouc má k dispozici digitální i konvenční mamograf a ultrazvukyNepodceňujte nádor prsu a podstupte kompletní mamologické vyšetření v G-Medica screening Olomouc

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Preventivní mamografická a ultrazvuková vyšetření prsu

Preventivní mamografická a ultrazvuková vyšetření prsu

Preventivní mamografická a ultrazvuková vyšetření prsu poskytuje akreditované mamocentrum EUC Klinyky Olomouc - objednejte se na preventivní prohlídku i vy!

ProMedica spol. s r.o.
Mamologická poradna - preventivní vyšetření prsou

Mamologická poradna - preventivní vyšetření prsou

Nepodceňujte preventivní vyšetření prsou a navštivte naši mamologickou poradnu EUC Klinika Brno s.r.o. v Olomouci.

ProMedica spol. s r.o.
Digitální mamografie, mamární screening, mamologické screeningové centrum

Digitální mamografie, mamární screening, mamologické screeningové ...

Mamologické screeningové centrum EUC Klinika Brno s.r.o. (G-Medica) v Olomouci provádí mamární screening a digitální mamografii - speciální rentgenovou metodu používanou pro vyšetření prsu.

ProMedica spol. s r.o.
Mamologické screeningové centrum Olomouc

Mamologické screeningové centrum Olomouc

Nabízíme vyšetření v mamologickém screeningovém centru: - digitální mamografie - konvenční mamograf - mamologická poradna - mamograf (mammograf) - malý ultrazvuk - velký ultrazvuk s doplerem - digitální mamograf - celotělový kostní denzitometr.

ProMedica spol. s r.o.
Dárkové poukazy na preventivní vyšetření prsou

Dárkové poukazy na preventivní vyšetření prsou

G-Medica screening s.r.o. nabízí: - dárkové poukazy na preventivní vyšetření prsou na pracovišti G-Medica Brno. Objednávky přijímáme telefonicky v době: Po-Čt 7,30-17,30 Pá 7,30-14,30 Při objednávání mailem uvádějte: - název požadovaného vyšetření / UZ nebo MG/ - kontaktní ...

ProMedica spol. s r.o.