Microsite byla topována dne:26.01.2017
ID microsite: 53982, počet zhlédnutí:  146
Zadavatelem microsite je firma

ProMedica spol. s r.o.

Odhalte nádor prsu včas - zajděte si na digitální mamograf vysoké kvality

Předcházejte nádorovému onemocnění, odhalte nádor včas a zajděte si na mamograf vysoké kvality do diagnostického centra ProMedica spol. s r.o. v Prostějově.

Nádor prsu může mít, pokud se neodhalí včas, fatální následky. Vzhledem k tomu, že karcinom může postihnout ženy téměř každého věku je proto velmi důležitá prevence. Pokud totiž nádor prsu odhalíme včas, několikanásobně zvyšujeme šanci na jeho vyléčení. Patříte i vy mezi rizikovou skupinu? Nebo prostě jen chcete mít jistotu? Navštivte centrum ProMedica spol. s r.o. v Prostějově. Nabízíme mamograf i kompletní mamologické vyšetření.

Případů rakoviny prsu u žen v poslední době přibývá. Díky osvětě a důslednější prevenci ale ubývá žen, které na nádor prsu umírají. I my v ProMedica spol. s r.o. Prostějov jsme si důležitosti prevence vědomi. Každé ženě, která se na nás obrátí nabízíme kompletní mamologické vyšetření. Naše centrum je plně vybaveno moderními přístroji, využít můžete:

- digitální mamograf
- konvenční mamograf
- velký ultrazvuk s doplerem
- malý ultrazvuk
- ultrazvukové vyšetření
- celotělový kostní denzitometr

Vyšetření sestavíme na míru vašim aktuálním potřebám. K dispozici je také mamologická poradna, kde se dozvíte vše o nemoci, samovyšetření prsu i prevenci.

V případě, že vám karcinom najdeme, se pak samozřejmě postaráme o kompletní onkologickou péči. Zajistíme nejrůznější multioborová vyšetření, doporučíme ideální léčbu a především vám po celou dobu budeme oporou.

Nebojte se mluvit o rakovině prsu a absolvujte mamografické vyšetření ProMedica spol. s r.o. v Prostějově. Můžete si ti tím zachránit život.

Odhalte včas nádor prsu! ProMedica spol. s r.o. v Prostějověv nabízí mamograf i ultrazvukProMedica spol. s r.o. v Prostějově vám pomůže včas odhalit nádor prsuZajděte si na mamograf do ProMedica spol. s r.o. v Prostějově a odhalte včas nádor prsuKarcinom prsu je nejčastějším zhoubným nádorem žen v ČR - nepodceňujte prevenci!ProMedica spol. s r.o. v Prostějově má k dispozici digitální i konvenční mamograf a ultrazvukyNepodceňujte nádor prsu a podstupte kompletní mamologické vyšetření v ProMedica spol. s r.o. v Prostějově

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Mamografická a ultrazvuková vyšetření prsu - objednejte se na preventivní prohlídku!

Mamografická a ultrazvuková vyšetření prsu - objednejte se na ...

Preventivní mamografická a ultrazvuková vyšetření prsu poskytuje ProMedica spol. s r.o. v Prostějově - objednejte se na preventivní prohlídku i vy!

ProMedica spol. s r.o.
Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Technologie jako je ultrazvuk a momograf může odhalit nádorové onemocnění. Proto neváhejte a objednejte se do diagnostického centra ProMedica spol. s r.o. v Prostějově na vyšetření prsu.

ProMedica spol. s r.o.
Mamologická poradna - preventivní vyšetření prsou

Mamologická poradna - preventivní vyšetření prsou

Nepodceňujte preventivní vyšetření prsou a navštivte naši mamologickou poradnu ProMedica spol. s r.o. v Prostějově.

ProMedica spol. s r.o.
Mamologické screeningové centrum Olomouc

Mamologické screeningové centrum Olomouc

Nabízíme vyšetření v mamologickém screeningovém centru: - digitální mamografie - konvenční mamograf - mamologická poradna - mamograf (mammograf) - malý ultrazvuk - velký ultrazvuk s doplerem - digitální mamograf - celotělový kostní denzitometr.

ProMedica spol. s r.o.
Dárkové poukazy na preventivní vyšetření prsou

Dárkové poukazy na preventivní vyšetření prsou

G-Medica screening s.r.o. nabízí: - dárkové poukazy na preventivní vyšetření prsou na pracovišti G-Medica Brno. Objednávky přijímáme telefonicky v době: Po-Čt 7,30-17,30 Pá 7,30-14,30 Při objednávání mailem uvádějte: - název požadovaného vyšetření / UZ nebo MG/ - kontaktní ...

ProMedica spol. s r.o.