Microsite byla vložena dne:15.02.2016
ID microsite: 53818, počet zhlédnutí:  29
Zadavatelem microsite je firma

CARTINT, s.r.o.

Aplikace autofolie, protisluneční fólie na sklo auta, budovy Zlín

Aplikace protisluneční fólie na sklo auta či okenní folie na budovy provádí po celé Moravě firma Cartint Zlín. Autofolie aplikujeme bez demontáže skla.

Protisluneční fólie na autaaplikace autofólieProtisluneční fólie na budovy

Společnost Cartint Zlín provádí aplikace autofolie bez demontáže skla u auta. Aplikujeme i protisluneční folie na budovy.
Působíme po celé Moravě.

Hlavními přednostmi autofólie jsou:
-dlouhá životnost a barevná stálost
-odolnost proti odření, poškrábání
-odolnost proti mastnotě.

Díky protisluneční folii ve vozidle budete lépe chráněni proti UV záření, sníží se možnost oslnění při řízení a vůz nebude lákat zloděje. Autofolie plní i funkci estetickou - Váš vůz získá dokonalejší vzhled.

Protisluneční reflexivní folie u budov:
- rezidenční exteriérové fólie brání prostupu tepla do interiéru oknem, díky vrstvě kovu se sluneční paprsky odrazí. Folie jsou neprůhledné z exteriéru, ven je průhlednost zachována.
- interiérové-solární izolační fólie se používají pro snížení nákladů na vytápění. Aplikují se na vnitřní stranu oken a díky skleníkovému efektu zajistí, že nedochází k tepelným ztrátám.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Bezpečnostní, ochranné fólie na sklo proti poranění při rozbití skla

Bezpečnostní, ochranné fólie na sklo proti poranění při rozbití skla

Společnost Cartint Zlín dodá bezpečnostní fólie na sklo, které zajistí ochranu proti poranění při rozbití skla. Ochranné folie jsou vhodné pro školy i průmyslové provozy.

CARTINT, s.r.o.
Částečný polep auta, ochrana laku, karoserie vozidla folií-Zlín

Částečný polep auta, ochrana laku, karoserie vozidla folií-Zlín

Ochraňte zatěžované části karoserie vozidla folií. Jako ochrana laku auta je vhodný částečný polep karoserie převlékací, wrap folií. Firma Cartint - Zlín aplikuje tyto speciálně upravené hybridní 3D fólie. Působí po celé ČR. Doporučujeme pro ochranu kapoty, spodních dílů karoserie či zrcátek ...

CARTINT, s.r.o.