Microsite byla vložena dne:11.02.2016
ID microsite: 53724, počet zhlédnutí:  29
Zadavatelem microsite je firma

Golf Sokolov, a.s.

Golfový resort Golf Sokolov, a.s., Dolní Rychnov

Golfový resort Golf Sokolov nabízí ideální podmínky pro pokročilé i začínající golfistyGolfový areál v Dolním Rychnově nabízí i možnost in-door golfuModerní vybavení pro absolutní komfort všech hráčů

Golfový areál Golf Sokolov, a.s. v Dolním Rychnově nabízí perefektní podmínky pro začínající i pokročilé hráče golfu.

Komfortně vybavené zázemí, rozloha hřiště a možnost in-door golfu dělají z golfového resortu Golf Sokolov, a.s., ideální místo pro všechny nadšené golfisty. Celý areál se rozprostírá na ploše zhruba 100 ha, plochy jednotlivých greenů se pohybují mezi 500 až 640 m2 a k dispozici je celkem 18 jamek, každá se 4 odpališti. Díky výborným klimatickým podmínkám, způsobeným nadmořskou výškou 430 m.n.m., si hráči mohou vychutnávat dlouhou golfovou sezónu, která však zdaleka není limitující – mimo ni totiž nabízíme i možnost in-door golfu v kryté hale. Samozřejmostí je pak také moderní a pohodlné zázemí, od parkoviště, restaurace a šaten se skříňkami až po VIP salónek či bar.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Golfový klub, resort s restaurací a ubytováním, pořádání turnajů

Golfový klub, resort s restaurací a ubytováním, pořádání turnajů

Golfové hřiště s greenem, golfové kluby, turnaje, sportovní vyžití pro začátečníky i profesionály, restauraci a možnost ubytování v apartmánu zajišťuje golfový resort Golf Sokolov, a.s.

Golf Sokolov, a.s.
Golfové hřiště Sokolov, green s 18-ti jamkami, restaurace a rozsáhlé zázemí

Golfové hřiště Sokolov, green s 18-ti jamkami, restaurace a rozsáhlé ...

Krytá cvičná odpaliště, cvičné putting greeny a chipping green, restaurace, bar, VIP salonek nebo zázemí pro golfový klub najdete na golfovém hřišti v Sokolově.

Golf Sokolov, a.s.