Microsite byla vložena dne:01.02.2016
ID microsite: 52355, počet zhlédnutí:  31

Schody a schodiště na míru Všenory – neobvyklé prostory nejsou problém

Schodiště VšenorySchody na míru Praha 4Truhlářství Všenory

Truhlářství Hubač na Praze 4 se zaměřuje na schody a schodiště na míru. Truhláři dojedou k zákazníkovi domů, vyměří si sami prostor, doporučí Vám materiál, z kterého schody vyrobit, aby Vám schody ladily s designem prostoru. Nejčastější schody, které truhlářství vyrábí, jsou dřevěné a betonové. V případě dřevěného schodiště se můžete domluvit na typu materiálu, z kterého chcete schodiště vyrobit.

Atypický prostor není pro ně žádná překážka, ale spíše naopak výzva. Za pomoci moderní techniky a svých šikovných zaměstnanců zvládnou schody i zábradlí udělat dle Vašich časových požadavků.

Pokud potřebujete zabudovat do svého obydlí nové schodiště Truhlářství Hubač Všenory je tady pro Vás. Schody Vám navrhnout, vyrobí i namontují!
Neváhejte a kontaktujte je. Jejich výrobky si můžete prohlédnout na jejich webových stránkách.

Truhlářskou dílnu naleznete na ulici na Benátkách 307, Všenory.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Kovové konstrukce, zámky a trezory na Praze 4 Všenory - Zámečnické služby

Kovové konstrukce, zámky a trezory na Praze 4 Všenory - Zámečnické ...

Truhlářství Hubač Všenory zajišťuje zámečnické služby. Vyrábí kovové konstrukce pro interiéry i exteriéry. Zaměřují se také na kovové konstrukce na schodišti, kovové zábradlí, brány, ploty a další. Zajistí i systém centrálního klíče pro soukromníky i velké korporace. Doporučí, vyrobí, namontují ...

Truhlářství Hubač s.r.o. Zakázková výroba nábytku Praha
Zakázkové truhlářství Praha západ Všenory – interiérový a exteriérový nábytek

Zakázkové truhlářství Praha západ Všenory – interiérový a exteriérový ...

Truhlářství Hubač na Praze 4 již několik let se zabývá výrobou nábytku na zakázku. Jejich pobočku naleznete na adrese Na Benátkách 307, Praha Všenory. Soustřeďují se na zařízení interiéru i exteriéru. Při své práci používají prvotřídní materiály, které zajišťují kvalitu nábytku. Truhlářství ...

Truhlářství Hubač s.r.o. Zakázková výroba nábytku Praha