Microsite byla vložena dne:29.01.2016
ID microsite: 52271, počet zhlédnutí:  80
Zadavatelem microsite je firma

WELLDECO, s.r.o.

Dekorování porcelánu a skla semišem – Welldeco, Tachov

Zdobení porcelánu a skla nanášením semiše, to je unikátní způsob dekorace, který Vám nabízí společnost Welldeco v Tachově

Originální porcelán dekorovaný semišem

Zdobení porcelánu a skla nanášením semiše, to je unikátní způsob dekorace, který Vám nabízí společnost Welldeco v Tachově. Ke své práci využíváme vysoce kvalitní porcelán, který lze používat v domácnosti, stejně tak jako ve veřejných provozech, například v hotelech, nemocnicích a větších firmách.

Dekorace skla a porcelánu semišem, originální dárek i reklamní předmět

Hledáte-li jedinečný a originální způsob ozdobení porcelánu, ať už do Vaší domácnosti, firmy nebo jako stylový dárek, obraťte se na společnost Welldeco z Tachova, která se kromě tradičních způsobů dekorování porcelánu lepením obtisků či nástřikem barvy věnuje také povlakování jeho povrchu semišem. Neváhejte a přijďte se podívat do naší vlastní výstavní místnosti, kde si můžete vybrat z široké škály barev a možností a objednat si tak ozdobený porcelán zcela dle Vašeho přání.

Dekorování skla a porcelánu semišem


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Dekorace porcelánu a skla vysoké kvality pro ČR i zahraničí

Dekorace porcelánu a skla vysoké kvality pro ČR i zahraničí

Dekorování porcelánu a skla vysoké kvality lepením obtisků, nástřikem barvy, unikátním nanášením semiše či tiskem se zabývá firma WELLDECO, s.r.o. v Tachově.

WELLDECO, s.r.o.