Microsite byla topována dne:31.08.2016
ID microsite: 52181, počet zhlédnutí:  24
Zadavatelem microsite je firma

LARGO KAB s.r.o.

Regulace vytápění na míru firmám i rodinným domům

Pokud chcete ušetřit náklady na energie za vytápění, obraťte se na společnost Largo Kab v Olomouci - zajistí na míru regulace vytápění pro malé i velké firmy a rodinné domy.

Ve společnosti LARGO KAB jsme si vědomi toho, že žádné šetření nezačne bez důkladné analýzy současného stavu objektu. Nabízíme vám proto podrobnou analýzu vaší firmy či domu, která odhalí, kde dochází ke zbytečným únikům tepla, či nežádoucí vlhkosti. Na základě této analýzy vám pak poradíme ideální řešení pro regulaci vytápění.

V oboru regulace vytápění je dle nás důležitý především individuální přístup. Také instalaci regulačních obvodů pro optimalizaci vytápění objektu vám zcela přizpůsobíme. Dlouhodobě spolupracujeme se společností CONDATA, dodavatelem inteligentního systému řízení vytápění, který využívá obnovitelné zdroje energie a pomáhá vám šetřit. Instalujeme ale i systémy nesoučasného vytápění od společnosti Etatherm. Rádi vám poradíme také s výběrem tepelného čerpadla či slunečního kolektoru.

Systém pro regulaci vytápění vám navrhneme přesně dle stavu vašeho objektu. Vypočítáme vám možnou úsporu nákladu i návratnost investice do regulace vytápění. Pokud chcete mít perfektní přehled o účtech za vytápění, obraťte se na nás ještě dnes.

Regulace vytápění jedině od firmy LARGO KAB

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Regulace vytápění, instalace rozvodů - ušetřete náklady na energie za vytápění

Regulace vytápění, instalace rozvodů - ušetřete náklady na energie za ...

Chcete-li ušetřit náklady na energie za vytápění objektu a nevíte si rady, tak se neváhejte obrátit na firmu Largo Kab, která vám zajistí instalaci rozvodů a zařízení pro měření a regulaci.

LARGO KAB s.r.o.
Elektrické zabezpečovací a protipožární systémy

Elektrické zabezpečovací a protipožární systémy

V dnešní době je třeba čím dál více chránit svůj majetek, a proto si pořiďte elektrické zabezpečovací a protipožární systémy, které vám spolehlivě zajistí olomoucká společnost Largo Kab s.r.o.

LARGO KAB s.r.o.
Elektrická zabezpečovací signalizace Olomouc

Elektrická zabezpečovací signalizace Olomouc

Firma Largo Kab s.r.o. poskytuje: - elektrická zabezpečovací signalizace: - zpracování projektu rozmístění detektorů - výběr vhodných typů pro maximální účinnost zařízení - signalizaci vybavíme mikroprocesorovou řízenou ústřednou - ústřednu osadíme ovládacími prvky.

LARGO KAB s.r.o.
Strukturované kabelážní rozvody, slaboproudé rozvody Olomouc

Strukturované kabelážní rozvody, slaboproudé rozvody Olomouc

LARGO KAB s.r.o. zajišťuje: - kompletní slaboproudé rozvody a návazná zařízení pro kanceláře, malé a středně velké firmy, rodinné domky - strukturované kabelážní rozvody: - strukturované rozvody pro počítačové sítě a telekomunikace - metalický rozvod horizontální kabeláže - optický či ...

LARGO KAB s.r.o.
Instalace rozvodů a zařízení pro měření a regulaci vytápění

Instalace rozvodů a zařízení pro měření a regulaci vytápění

Firma Largo Kab s.r.o. poskytuje a nabízí: - regulace vytápění: - instalace rozvodů a zařízení pro měření a regulaci - systém pro vizualizaci regulačních procesů - konfigurace systému pomocí počítače nebo ovládacího regulátoru - pro ušetření nákladů za energii - návrh systému na míru - ...

LARGO KAB s.r.o.
Strukturované kabelážní rozvody, regulace vytápění Olomouc

Strukturované kabelážní rozvody, regulace vytápění Olomouc

Firma Largo Kab s.r.o. poskytuje strukturované kabelážní rozvody, telekomunikační systémy, elektrické zabezpečovací a protipožární signalizace. Strukturované kabelážní rozvody: - strukturované rozvody pro počítačové sítě a telekomunikace - metalický rozvod horizontální kabeláže - optický ...

LARGO KAB s.r.o.