Microsite byla topována dne:16.11.2016
ID microsite: 51068, počet zhlédnutí:  98
Zadavatelem microsite je firma

MARAKOU s.r.o.

Hasicí přístroje k prodeji i plnění hasicích přístrojů

Hasicí přístroje jsou základem požární ochrany v každém objektu. S tím vám pomůžeme ve společnosti MARAKOU působící v městech Prostějov a Brno. Naším oborem je prodej i plnění hasicích přístrojů.

O to, aby byly hasicí přístroje ve vašem objektu plně funkční, se postaráme za každých okolností.

Služby společnosti MARAKOU můžete využít v několika případech. Obrátit se na nás můžete, když sháníte nový hasicí přístroj do domu či do firmy. Prodáváme hasicí přístroje všeho druhu, rádi vám poradíme, jaký hasicí přístroj je pro vás vhodný a poskytneme vám potřebné školení.

Nabízíme dokonce i pronájem hasicích přístrojů na omezenou dobu, pokud si tedy nechcete hasicí techniku pořizovat hned, můžete využít výhodného pronájmu.

Specializujeme se ale i na plnění hasicích přístrojů a jejich revize. Plníme hasicí přístroje práškové, vodní, sněhové i pěnové, ale i další hasicí techniku. Postaráme se navíc i o pravidelné revize hasicích přístrojů.

Pokud i vy chcete mít jistotu, že jsou hasicí přístroje ve vašem objektu v pořádku, obraťte se na naši společnost. Prodej, pronájem a plnění hasicích přístrojů nabízíme ve městech Prostějov a Brno.

MARAKOU s.r.o. - plnění hasicích přístrojůPřenosné hasicí přístroje práškovéPřenosné hasicí přístroje sněhovéPřenosné hasicí přístroje vodníPěnové hasicí přístrojePlnění hasicích přístrojů, MARAKOU s.r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Přenosné hasící přístroje do firem, veřejných prostor i domácností - prodej

Přenosné hasící přístroje do firem, veřejných prostor i domácností - ...

Hasící přístroj nesmí chybět ve firmě, veřejných prostorách, ale ani v domácnosti. Proto se vybavte ve firmě MARAKOU, která se zaměřuje v Prostějově i Olomouci na prodej přenosných hasících přístrojů.

MARAKOU s.r.o.
Prodej, dodávky a plnění technických plynů

Prodej, dodávky a plnění technických plynů

Firma MARAKOU s.r.o. se zaměřuje na prodej technických plynů a směsí pro technické či potravinářské využití.

MARAKOU s.r.o.
Prodej, pronájem a plnění hasících přístrojů, hydrantů Prostějov

Prodej, pronájem a plnění hasících přístrojů, hydrantů Prostějov

Společnost MARAKOU s.r.o. se sídlem v Prostějove se zabývá prodejem, pronájmem a revizí hasících přístrojů a hydrantů. Hasící přístroje: - práškové - vodní - sněhové - pěnové - přenosné. Hydranty: - s tvarově stálou hadicí - se zploštělou hadicí - s tvarově stálou hadicí zapuštěné do ...

MARAKOU s.r.o.
Hasicí přístroje, plnění, výměna, Prostějov, Brno

Hasicí přístroje, plnění, výměna, Prostějov, Brno

Častokrát můžou zachránit život. Tam, kde nejsou, můžou vzniknout obrovské škody. Řeč je o hasicích přístrojích. Jejich důležitost je nepopiratelná. Proto neriskujte a pořiďte si ho i vy. Ty nejlepší najdete u společnosti MARAKOU. MARAKOU se totiž zabývá prodejem hasicích přístrojů několika ...

MARAKOU s.r.o.