Microsite byla topována dne:24.05.2016
ID microsite: 50665, počet zhlédnutí:  90
Zadavatelem microsite je firma

ON CLINIC, s.r.o. Léčba hemoroidů Praha

Dermatovenerologie Praha – pomoc s kožními nemocemi u žen i mužů - moderní způsob léčby

Dermatovenerologické centrum společnosti ON CLINIC, s.r.o. se sídlem v Praze se zabývá dermatovenerologickou péčí u žen a mužů každé věkové kategorie.

Dermatovenerologie Praha – pomoc s kožními nemocemi u žen i mužů

V našem centru se zaměřujeme na lehké i střední formy trudovitosti, zánětlivého onemocnění vlasových váčků a žláz, které se objevuje u pubertálních dětí a může přetrvat až do 40 let.
Také léčíme periorální dermatitidu, nepříjemný výsev pupínků v okolí úst důsledkem nevhodné kosmetiky nebo zubní pasty a mastí. Léčba se skládá především z vynechání dráždivých prostředků.

Růžovka – rosacea - se vyskytuje u osob středního věku zarudnutím tváří a někdy i záněty očních víček a spojivek. Léčíme tuto nemoc pomocí nejnovějších vědeckých zkoumání.
Naši odborníci a lékaři se postarají o vyléčení či snížení ekzémových projevů na Vaší kůži a poradí Vám při používání léčivých prostředků a mastí, především těch s kortikosteroidy.
Pomůžeme s plísňovými onemocněními na rukou, nohou i s chorobnými projevy na mužských a ženských genitáliích.
Nenechávejte kožní onemocnění zajít příliš daleko. Navštivte naše zdravotnické zařízení v Praze a nechte se kvalitně vyšetřit a ošetřit.

Dermatovenerologické centrum, dermatologie, kryoterapie, kryostimulace, moderní způsoby léčby

Představujeme Vám kožní ordinaci s rozšířeným spektrem diagnostiky a léčby kožních nemocí - dermatovenerologie.

http://www.edb.cz/firma-334720-on-clinic-praha-1-nove-mesto/dermatovenerologicke-centrum-dermatologie-kryoterapie-kryostimulace-moderni-zpusoby-lecby


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Hemoroidy bez operace, bez zbytečné bolesti -  s moderní přístrojovým vybavením na On clinic

Hemoroidy bez operace, bez zbytečné bolesti - s moderní přístrojovým ...

Naše soukromá klinika se sídlem v Praze a v Brně se specializuje na odstraňování hemoroidů a fissur (trhlin) bez bolestivého operativního zákroku.

ON CLINIC, s.r.o. Léčba hemoroidů Praha
Léčba hemoroidů, hemeroidy, Praha Brno

Léčba hemoroidů, hemeroidy, Praha Brno

Společnost ON CLINIC s.r.o., provádí léčbu hemoroidů neboli hemeroidů v Praze a v Brně. Toto nestátní zdravotnické zařízení s bohatou mnoholetou zkušeností nabízí pacientům: - ambulantní léčbu hemoroidů a fissur (análních trhlin). Hemoroidy jsou nepříjemné a bolestivé onemocnění postihující ...

ON CLINIC, s.r.o. Léčba hemoroidů Praha
Hemeroidy – hemoroidy, Praha, Brno

Hemeroidy – hemoroidy, Praha, Brno

Existuje mnoho nemocí, které vám můžou znepříjemnit život. V ON CLINIC – ProctoClinic vám pomůžeme alespoň s jednou nepříjemnou nemocí – hemoroidy (nebo lidově hemeroidy). V ON CLINIC – ProctoClinic totiž máme recept na účinnou léčbu. Nejdůležitějším krokem je samozřejmě včasná diagnóza a hlavně ...

ON CLINIC, s.r.o. Léčba hemoroidů Praha
Vstupní vyšetření na hemoroidy a fissury - sleva na vstupní vyšetření Praha Brno

Vstupní vyšetření na hemoroidy a fissury - sleva na vstupní vyšetření ...

Společnost ON CLINIC s.r.o. pro Vás připravila vánoční nabídku a to 25% slevy ze vstupního vyšetření! Tato akce platí do 27.12.2013. Pokud Vás hemoroidy trápí, přijďte na vyšetření a odstranění hemoroidů co nejdřív. Protože včas – znamená bez operace! Léčbu pacientů zajišťují odborní ...

ON CLINIC, s.r.o. Léčba hemoroidů Praha