Microsite byla topována dne:30.06.2017
ID microsite: 49424, počet zhlédnutí:  126
Zadavatelem microsite je firma

Untraco v.o.s.

Dětské pleny BAMBO NATURE - plenky pro maximální ochranu a pohodlí vašeho dítěte

Plenky pro maximální ochranu a pohodlí vašeho dítěte – to jsou dětské pleny BAMBO NATURE, které prodává společnost Untraco, v. o. s. z Ostravy.

S BAMBO NATURE nemusíte mít strach z úniku tekutiny z pleny, jelikož díky nové technologii okamžitě dochází k přeměně na gel, což vašemu dítěti zajistí stálý pocit suchosti. Dětské pleny BAMBO NATURE jsou hypoalergenní, univerzální, vhodné pro děvčata i chlapce.

Pokud chcete, aby se vaše dítě cítilo při nošení plenek dobře a zároveň udělat i něco pro životní prostředí, dětské plenkové kalhoty BAMBO NATURE jsou správnou volbou.

O kvalitě plenkových kalhotek BAMBO Nature dostatečně vypovídá přidělení prestižní severské ekoznámky SWAN. Pro její obdržení musí výrobce splnit řadu přísných omezení, jako je například zákaz používání chlóru nebo jiných organických bělidel, parfémů nebo jakýchkoliv alergenů při výrobě. Hlavním kritériem je dosažení maximální ochrany dítěte i životního prostředí při výrobě i recyklaci.

V našem e-shopu naleznete nejen řadu natahovacích plenek, ale také dětské pleny, které jsou vhodné už od narození – Bambo Nature 1 new born, 2 mini, 3 midi, 4 maxi, 5 junior, 6 XL.

Dětské plenkové kalhotky BAMBO NATURE byly na americkém trhu vyhodnoceny jako nejlepší produkt ve své kategorii, a v českém D testu získaly druhé místo - můžete si tedy být jisti, že s BAMBO NATURE dáváte svým dětem jeden z nejlepších produktů na trhu.

Chcete své dítě naučit chodit na nočník? Doporučujeme zakoupení speciálních dětských plenkových kalhotek Bambo Nature Pants – Junior nebo XL. Jde o tréninkové natahovací plenky, které si vaše dítě při troše tréninku zvládne samo sundat i nasadit.

Dvě balení plenek BAMBO NATURE jsou hrazeny pojišťovnou, proto není třeba váhat s jejich vyzkoušením.

Dětské pleny BAMBO NATURE:

- ekoznámka SWAN jako záruka kvality i šetrnosti
- zajišťují dokonalý pocit suchosti
- dvojité jádro se superabsorbentem mění tekutinu na gel
- prodyšný a měkký povrch
- odpružené bočnice a měkké okraje umožňují volnost pohybu
- hypoalergenní
- dermatologicky testované
- unikátní vrstva odčerpává vlhkost
- prodyšná vnější vrstva minimalizuje riziko podráždění pokožky
- praktické zapínání na suchý zip

Dětské plenyDětské plenkové kalhotky Bambo NatureBAMBO NATUREHypoalergenní plenky

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Inkontinenční pomůcky pro ženy i muže - vložky, vložné pleny, plenkové kalhotky

Inkontinenční pomůcky pro ženy i muže - vložky, vložné pleny, plenkové ...

Trápí-li Vás inkontinenční problémy, společnost Untraco, v.o.s. z Ostravy je tou nejlepší volbou. Má široký výběr inkontinenčních pomůcek jak pro ženy, tak i pro muže, díky kterým se budete cítit lépe

Untraco v.o.s.
Inkontinence - inkontinenční pleny a kalhotky pro dospělé za snížené ceny

Inkontinence - inkontinenční pleny a kalhotky pro dospělé za snížené ...

Inkontinenční pleny a kalhotky pro dospělé za snížené ceny nakoupíte na e-shopu ostravské firmy UNTRACO, v.o.s., která je výhradním distributorem dánské společnosti ABENA A/S.

Untraco v.o.s.
Pratelné spodní prádlo pro ženy a muže - diskrétní pomoc při inkontinenci

Pratelné spodní prádlo pro ženy a muže - diskrétní pomoc při ...

Diskrétní pomoc při inkontinenci vám zajistí spolehlivé absorpční inkontinenční pomůcky - pratelné spodní prádlo pro ženy a muže od společnosti Untraco z Ostravy.

Untraco v.o.s.
Inkontinenční pomůcky pro dospělé - podložky, fixační kalhotky a body zajišťující pohodlí

Inkontinenční pomůcky pro dospělé - podložky, fixační kalhotky a body ...

Inkontinenční pomůcky pro dospělé Vám pomohou vyřešit problémy s inkontinencí. Objednávat je můžete na e-shopu firmy Untraco, v. o. s., která je výhradním distributorem společnosti ABENA A/S.

Untraco v.o.s.
Inkontinenční vložky, pleny, plenkové kalhotky pro dospělé - vhodné pomůcky při inkontinenci

Inkontinenční vložky, pleny, plenkové kalhotky pro dospělé - vhodné ...

Pokud hledáte vhodné pomůcky při inkontinenci, pak firma Untraco, v.o.s. z Ostravy je pro Vás ta pravá. Nabízí široký výběr inkontinenčních vložek, plen a navlékacích plenkových kalhotek pro dospělé.

Untraco v.o.s.
Neparfémované jednorázové vlhčené mycí žínky pro osobní hygienu těla bez použití vody a mýdla

Neparfémované jednorázové vlhčené mycí žínky pro osobní hygienu těla ...

Neparfémované jednorázové vlhčené mycí žínky, které jsou ideální pro mytí těla bez použití vody a mýdla Vám dodá společnost Untraco, v. o. s. sídlící v Ostravě.

Untraco v.o.s.
Ekologické jednorázové nádobí a příbory vhodné pro cateringové firmy, velkoobchod i domácnosti

Ekologické jednorázové nádobí a příbory vhodné pro cateringové firmy, ...

Ekologické jednorázové nádobí a příbory, které jsou vhodné jak pro cateringové firmy, velkoobchod tak pro supermarkety, zajišťuje společnost Untraco v.o.s. se sídlem v Ostravě.

Untraco v.o.s.
Školící středisko Abena s komfortním ubytováním a parkováním zdarma

Školící středisko Abena s komfortním ubytováním a parkováním zdarma

Společnost Untraco v.o.s. Vám nabízí perfektní prostory školícího střediska Abena i s komfortním ubytováním a parkováním zdarma k pronájmu. Středisko se nachází na Pustkovecké 146/11 v Ostravě Porubě.

Untraco v.o.s.
Tréninkové kalhotky, trénovací plínky BAMBO - ušetří námahu dětem i maminkám

Tréninkové kalhotky, trénovací plínky BAMBO - ušetří námahu dětem i ...

Tréninkové kalhotky, trénovací plínky BAMBO pro děti, které vám nabízíme ve společnosti UNTRACO, oceníte zejména v době, kdy se dítě učí chodit na nočník. Ušetří námahu dětem i maminkám.

Untraco v.o.s.
Jednorázové rukavice a textilní pratelné podložky Ostrava

Jednorázové rukavice a textilní pratelné podložky Ostrava

Využijte výhodné akční nabídky firmy UNTRACO, v.o.s.! V eshopu www.abena.cz došlo k trvalému snížení ceny u následujícího zboží: -jednorázové vyšetřovací rukavice – vinylové, latexové, gumové, plastové -ochranné bavlněné rukavice -absorbční podložky pro nemocné na ochranu lůžka – textilní ...

Untraco v.o.s.
Dětské tréninkové plenkové kalhotky, natahovací plenky Ostrava

Dětské tréninkové plenkové kalhotky, natahovací plenky Ostrava

Chcete své dítě naučit chodit na nočník? UNTRACO,v.o.s. doporučuje zakoupit speciální dětské plenkové kalhotky Bambo Nature Pants – Junior nebo XL. Jde o tréninkové natahovací plenky, které si Vaše dítě při troše tréninku zvládne samo sundat i nasadit. Plenkové kalhoty jsou univerzální, ...

Untraco v.o.s.
Dětské pleny Bambo Air Plus-výprodej skladových zásob Ostrava

Dětské pleny Bambo Air Plus-výprodej skladových zásob Ostrava

Pokud máte doma novorozeně nebo malé dítě, které se neobejde bez plenek, jistě vyhledáváte akce a slevy na dětské plenky. Usnadněte si nákupy, využijte výprodeje skladových zásob v e-shopu ABENA.CZ, na dětské pleny Bambo Air Plus máme slevu až 50procent. Nákup Vás tedy vyjde velice levně – 1 ks ...

Untraco v.o.s.
Umělé sladidlo Sweetiva-přírodní náhrada cukru Ostrava

Umělé sladidlo Sweetiva-přírodní náhrada cukru Ostrava

Pokud ze zdravotních důvodů, nebo z vlastního rozhodnutí, máte z jídelníčku vyřazeny přírodní cukry, je pro Vás efektivní náhradou přírodního cukru speciální sladidlo Sweetiva na bázi steviových glykosidů. Sweetiva nahrazuje všechna umělá sladidla - je 200 až 300x sladší než cukr a přitom je bez ...

Untraco v.o.s.
Vlhčené ubrousky Bambo Nature za super cenu 22Kč, Ostrava

Vlhčené ubrousky Bambo Nature za super cenu 22Kč, Ostrava

Nepropásněte výhodný nákup vlhčených čistících ubrousků Bambo Nature ! Firma UNTRACO, v.o.s. v eshopu ABENA.CZ nabízí vlhčené ubrousky na pokožku za super cenu 22Kč, pouze do vyprodání zásob. Ubrousky Bambo Nature obsahují neparfémované zvláčňující dětské mléko a mandlový olej. Neobsahují ...

Untraco v.o.s.
E-shop zdravotní pomůcky, kosmetika Ostrava

E-shop zdravotní pomůcky, kosmetika Ostrava

UNTRACO, v.o.s. nabízí e-shop se zdravotními pomůckami a kosmetikou: - pomůcky pro inkontinenci, inkontinenční vložky, anatomicky tvarované pleny pro muže i ženy - výběr podle stupňů inkontinence - podložky pod nemocné jednorázové i textilní - nepropustná prostěradla, podložky - fixační ...

Untraco v.o.s.
Máte problém s únikem moči?

Máte problém s únikem moči?

Máte problém s únikem moči? UNTRACO, v.o.s. nabízí prodej: - při I.stupni inkontinence nabízíme Abri Light vložky pro může i ženy - při II.stupni inkontinence nabízíme Abri San vložné pleny, Abri San Air plus vložné pleny, Abri San speciál vložná plena, Delta San vložné pleny, Abri-Man skládané ...

Untraco v.o.s.
Prodej, e-shop zdravotnické, hygienické pomůcky, kosmetika ABENA, Ostrava

Prodej, e-shop zdravotnické, hygienické pomůcky, kosmetika ABENA, ...

UNTRACO, v.o.s. nabízí prodej, velkoobchod, e-shop: - hygienické pomůcky pro inkontinenci - fixační pomůcky (fixační kalhotky, fixační body) - podložky - kosmetika ABENA - jednorázové testy (ovulační test) - dětské plenkové kalhotky - výrobky pro intimní hygienu - polohovací stolek k ...

Untraco v.o.s.