Microsite byla topována dne:08.01.2016
ID microsite: 49365, počet zhlédnutí:  54
Zadavatelem microsite je firma

Uhelné sklady Dačice, s.r.o.

Uhlí, koks i brikety - udělejte si na zimu zásobu topiva Jindřichův Hradec

Ať už je pro vás na topení nejvhodnější uhlí, koks a nebo brikety, v Uhelných skladech Dačice (okr. Jindřichův Hradec) seženete všechny druhy kvalitního paliva. Zima už je pomalu tady, a proto je třeba se na následující zimní měsíce dostatečně vybavit a udělat si zásobu uhlí, koksu či briket.

Těžené uhlí, které máme v nabídce, je upraveno tříděním, drcením, rozdružováním na pestrý sortiment obchodních uhelných produktů. Černé i hnědé uhlí, koks a nebo brikety si můžete objednat osobně na naší provozovně v Dačicích, případně telefonicky.

Naše společnost Uhelné sklady Dačice byla založená roku 1993 a od té doby prodáváme uhlí, koks a brikety, a nabízíme také tankování LPG do aut. Součástí našich služeb je i dovoz různých sypkých materiálů jako je písek, štěrk, kámen, oblázky, beton apod.

Nabídka Uhelných skladů Dačice je následující:

- uhlí
- koks
- brikety
- písek
- oblázky
- LPG

Pokud hledáte kvalitní palivo, neváhejte se na nás obrátit. Naše společnost Uhelné sklady Dačice, s.r.o. se zabývá prodejem pevných paliv, převážně pak hnědého a černého uhlí. Rádi vám zajistíme i dopravu na vámi určené místo.

Najdete nás v okrese Jindřichův Hradec v Dačicích na ulici Učňovská 534.

uhelné sklady DačiceUhlí, koks, brikety

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Prodej černého a hnědého uhlí s dopravou Dačice, Jindřichův Hradec

Prodej černého a hnědého uhlí s dopravou Dačice, Jindřichův Hradec

Pořiďte si dostatečnou zásobu černého nebo hnědého uhlí! Uhelné sklady Dačice, s.r.o. se zabývají prodejem pevných paliv, převážně pak hnědého a černého uhlí a to včetně dopravy. Těžené uhlí v závislosti na kvalitě je upraveno tříděním, drcením, rozdružováním na pestrý sortiment obchodních ...

Uhelné sklady Dačice, s.r.o.