Microsite byla topována dne:07.12.2016
ID microsite: 49106, počet zhlédnutí:  111
Zadavatelem microsite je firma

Hotel Zámek Valeč

Luxusní ubytování, pobyt v zámeckém hotelu s wellness centrem na Vysočině

Pobyt v zámeckém hotelu, luxusní ubytování s wellness centrem na Vysočině, stravování, obědové menu, speciality a nevšední zážitky nabízí Hotel Zámek Valeč.

Luxusní ubytování v zámeckém hotelu Vysočinaubytování v zámeckém hotelu s wellness VysočinaLuxusní ubytování na Vysočině

Pokud hledáte luxusní ubytování s wellness centrem na Vysočině, pak neváhejte a přijeďte do našeho Hotelu Zámek Valeč.

U nás můžete zažít nevšední noc v historickém pokoji. Je vybaven starožitným nábytkem a doplňky. Můžete se také ubytovat v podkrovních pokojích, kde jsou ještě původní trámy. Dále je možnost ubytování v moderních pokojích a apartmánech s terasami, kde budete mít pěkný výhled na zámecké rybníky.
V hotelu je zajištěno stravování na vysoké úrovni, naše zámecká kuchyně nabízí pokrmy denní obědové menu, sezónní speciality, pokrmy á la carte. Kuchaři využívají čerstvé suroviny od farmářů, a pokrmy jsou ochucovány bylinkami z naší zámecké zahrádky.
Doporučujeme využít služeb našeho zámeckého wellness centra. Můžete si dopřát pobyt v saunách, na výběr máte pět saun. Jestli rádi plavete, máte na výběr ze tří bazénů. Dále můžete využít služby kadeřnice, zajít si na kosmetiku, nebo jen tak relaxovat. Pro naše hotelové hosty je vstup do wellness centra již zahrnut v ceně ubytování. Těšíme se na Vás.

Více informací najdete na našich webových stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Kongresy, kongresová turistika, firemní školení Vysočina, Třebíč

Kongresy, kongresová turistika, firemní školení Vysočina, Třebíč

prostory k ubytování, firemní školení, teambuilding, kongresová turistika, hotel, zámecké wellness centrum , moderní pokoje to vše najdete v našem hotelu

Hotel Zámek Valeč
Pořádání firemní akce, teambuilding Jihomoravský kraj, Vysočina

Pořádání firemní akce, teambuilding Jihomoravský kraj, Vysočina

prostory pro firemní akce, teambuilding, zámecké wellness centrum, kongresoví turistika, ubytování v moderních pokojích a apartmánech

Hotel Zámek Valeč
Wellness hotel Valeč, wellness pobyty, ubytování, relax Třebíč, Vysočina

Wellness hotel Valeč, wellness pobyty, ubytování, relax Třebíč, Vysočina

Odpočinkový wellness hotel, wellness pobyty, dovolená na Vysočině, pěkné ubytování a opravdový relax zažijete v našem Hotelu Zámek Valeč.

Hotel Zámek Valeč
Ubytování v zámeckém wellness centru, hotel, relaxace Vysočina, Valeč u Hrotovic

Ubytování v zámeckém wellness centru, hotel, relaxace Vysočina, Valeč u ...

Pěkné ubytování v zámeckém wellness centru, v hotelu Zámek Valeč u Hrotovic. Regenerace a relax, fitness, kadeřnici i kosmetičku vše nabízí náš hotel.

Hotel Zámek Valeč