Microsite byla topována dne:09.02.2016
ID microsite: 49010, počet zhlédnutí:  222
Zadavatelem microsite je firma

KARS, spol. s r.o.

Pracovní i zdravotní obuv pro každé zaměstnání - holínky i farmářky

Bezpečná pracovní obuv, pohodlná zdravotní obuv i vycházková obuv, ale také obuv pro diabetiky - najdete u nás na prodejně v Brně.

Mít kvalitní zdravotní obuv je důležité pro naše pohodlí i zdraví. Obzvláště při práci, kde celý den stojíme, pak musíme výběru pracovní obuvi věnovat zvláštní pozornost. Kde ale kvalitní pracovní obuv sehnat? Obraťte se na společnost KARS. Nabízíme pracovní obuv všeho druhu i pohodlnou zdravotní obuv.

Stát 8 nebo dokonce 12 hodin v práci? To si vyžaduje skutečně pevnou a pohodlnou pracovní obuv. Bez dobře padnoucích bot se totiž může vaše směna proměnit v noční můru, která skončí bolestivými puchýři. S obuví z naší nabídky se ale bát nemusíte. Máme pro vás klasickou pracovní obuv, která je vhodná na denní použití, ale i pracovní obuv s vysokým stupněm ochran pro ty, co pracují venku nebo v nebezpečném prostředí. Ať už sháníte teplou zimní obuv, holínky, klasické farmářky nebo sandále s pevnou špičkou, u nás si jistě vyberete.

Zdravotní obuv je pohodlná a zároveň účinně tvaruje nohu. Hodí se na běžné nošení doma, ve škole i do práce. Ve společnosti KARS to víme. Zdravotní obuv proto také v naší nabídce nechybí. Máme pro vás klasickou bílou zdravotní obuv, ale i její různé barevné varianty. Vybrat si můžete dobře padnoucí pantofle či sandále pro sebe i své děti.

Specialitou naší firmy je pak zdravotní obuv pro diabetiky. Ta obsahuje speciální podešev sendvičové struktury, která zajistí rovnoměrné rozložení váhy a zabrání vzniku otlaků. Tato speciální zdravotní obuv tak nabídne pohodlí i těm, kteří trpí v klasických botách nepříjemnými otoky a bolestmi.

Ať už tak pracujete na stavbě, v kanceláři nebo sháníte pohodlné boty do školy, ve společnosti KARS si jistě vyberete. Navštivte jednu z našich prodejen ve městě Brno a vyberte si pracovní obuv nebo zdravotní obuv přesně podle své potřeby.

zdravotní obuv Brnoprodej zdravotní obuvipracovní obuv Brno

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Obuv pro diabetiky, dětská a pracovní obuv Brno

Obuv pro diabetiky, dětská a pracovní obuv Brno

Obuv pro diabetiky, dětská a pracovní obuv Brno. Dodáváme i obuv vhodnou pro seniory.

KARS, spol. s r.o.
Kalová a ponorná čerpadla, zahradní čerpadla do studní Brno

Kalová a ponorná čerpadla, zahradní čerpadla do studní Brno

Jihomoravská společnost KARS, spol. s.r.o. se sídlem v Brně nabízí čerpadla pro různé aplikace. Nabízíme širokou škálu různých druhů čerpadel. Naleznete u nás nejen čerpadla do studní, ať už kalová či ponorná, ale také čerpadla oběhová, zahradní i bazénová. Zakoupit u nás můžete i benzínová ...

KARS, spol. s r.o.
Čerpadla do studní, kalová, ponorná, oběhová, bazénová, zahradní, Brno

Čerpadla do studní, kalová, ponorná, oběhová, bazénová, zahradní, Brno

Společnost KARS, spol. s.r.o. se sídlem v Brně nabízí velký výběr čerpadel: -čerpadla do studní -kalová čerpadla -ponorná čerpadla -oběhová čerpadla -zahradní a bazénová čerpadla -benzínová čerpadla -samonasávací čerpadla -čerpadla pro odvádění splašků -čerpadla pro zvyšování ...

KARS, spol. s r.o.