Microsite byla vložena dne:27.10.2015
ID microsite: 49003, počet zhlédnutí:  124
Zadavatelem microsite je firma

UNICARS CZ s.r.o.

Ojeté vozy se zárukou Zlín - prodej, autobazar Citroën Select

Ojeté vozy se zárukou ZlínAutobazar Citroën Select ZlínProdej ojetých vozů se zárukou Zlín

Ojeté vozy se zárukou Vám nabízí společnost UNICARS CZ s.r.o., která ve svém autobazaru Citroën Select realizuje prodej takovýchto aut. Vozy, které zde prodáváme podléhají opravdu přísné vstupní kontrole.

Kontrola automobilů, které vykupujeme začíná již před vykoupením a to tak, že si vůz prohlídne kvalifikovaný servisní technik v našem areálu, přičemž prověřuje:
- původ,
- historii,
- stav tachometru,
- technický stav a mnoho dalšího.

Vše je nakonec pečlivě zdokumentováno a pokud je vůz ve stavu, kdy může být nabídnut k prodeji, proběhne samotný výkup. Od vykupujícího přebíráme veškeré záruky.

Pokud jste do teď váhali a nevěděli na koho se obrátit s koupí automobilu, neváhejte a kontaktujte nás. Aktuální nabídku vozů se zárukou najdete na našich stránkách nebo se můžete přijít sami podívat rovnou k nám. Těšíme se na Vaši návštěvu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Nissan Pulsar od 318.900,- Zlín

Nissan Pulsar od 318.900,- Zlín

Oslnivý dynamický design, elegantní křivky a atletický vzhled - to je nový Nissan Pulsar, který u firmy UNICARS CZ s.r.o. ze Zlína můžete mít již nyní od jedinečných 318.900,- (při výhodném financování u RCI Financial Services dokonce od 299.900,-). Nový Nissan Pulsar ideálně zapadá do Vašeho ...

UNICARS CZ s.r.o.
Prodej vozů Citroën, Mitsubishi a Nissan včetně kompletního servisu

Prodej vozů Citroën, Mitsubishi a Nissan včetně kompletního servisu

Autorizovaný prodejce vozů Citroën, Mitsubishi a Nissan UNICARS nabízí nejen prodej vozů těchto značek, ale také: - kompletní záruční servis automobilů - kompletní pozáruční servis automobilů Prodáváme rovněž: - originální náhradní díly na automobily - neoriginální náhradní díly na ...

UNICARS CZ s.r.o.
Letní pneu Zlín - AKCE

Letní pneu Zlín - AKCE

AKCE LETNÍ PNEU! Nabízíme: -nové letní pneu: -Michelin s 30% slevou -Kleber a BFGoodrich s 25% slevou. Výjimečné slevy do 30.6.2010.

UNICARS CZ s.r.o.
Autobazary
Bazary a second hand, Maloobchod