Vozy Kia oblíbených modelů i jejich odborný servis Ústí nad Labem

Hledáte prodejce vozů Kia v okolí Ústí nad Labem? Kia patří dlouhodobě k tomu nejlepšímu, co je na trhu s automobily k dostání. Velké oblibě se tak těší v celé Evropě, a to včetně České republiky.

Chcete i vy svou Kiu? Obraťte se na autorizovaného prodejce – společnost REALCENTRUM Cars s.r.o.. Jedině u nás totiž máte jistotu záruky, originálních náhradních dílů i odborného servisu.

Vozy Kia vám v Ústí nad Labem nabízíme již od roku 1995. Díky stále zvyšující se poptávce po vozech Kia neustále rozšiřujeme i naše služby a vytváříme pro vás prostory, které vám poskytnou perfektní komfort za každých okolností. Nyní nás tak najdete v OC ve Všebořicích, kde vás čeká prostorný showroom s novými vozy Kia, servisní zázemí s nejmodernější diagnostikou, půjčovna automobilů, odtahová a asistenční služba i prodejna náhradních dílů na vozy Kia. Ať už tedy chcete koupit nový vůz nebo máte problém s konkrétní součástkou, jsme tu pro vás.

Vozy Kia nabízí svým uživatelům nepřeberné množství možností. Na své si tak přijde milovník rychlé jízdy, podnikatel i ten, komu záleží především na bezpečí rodiny. I my vám chceme poskytnout možnost volby. Nabízíme vám nové vozy Kia v různých řadách a cenových relacích. Vybíat můžete:

- Malé vozy - například Kia Rio, Kia Picanto, Kia Venga
- Vozy z řady RODINA CEE´D
- MPV – například Kia Carens
- Městské crossovery – Kia Soul, Kia Soul EV
- SUV – Kia Sportage, Nová Kia SOrento

Nové vozy Kia všeho druhu, jejich servis i kompletní služby zákazníkům nabízí REALCENTRUM Cars s.r.o.. Pokud je Kia i vaší srdeční záležitostí, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám poradíme s výběrem a zodpovíme všechny otázky.Zadavatelem microsite je firma REALCENTRUM Cars s.r.o.Související microsite
Autosalon na Bohdalci Praha 10 – prodej nových a ojetých vozů značky Škoda, servis
Autosalon na Bohdalci Praha 10 – prodej nových a ojetých vozů značky Škoda, servis

Vybíráte nový vůz? Navštivte autosalon AUTO GOLDCAR, a.s. na Bohdalci v Praze 10, kde nabízí prodej nových i ojetá prověřených aut značky Škoda a jejich záruční i pozáruční servis.


Prodej a distribuce nových autodílů Náchod -  pro osobní, nákladní a užitkové automobily
Prodej a distribuce nových autodílů Náchod - pro osobní, nákladní a užitkové automobily

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej nových autodílů se zárukou od ověřených světových dodavatelů - OLVAN Náchod s.r.o.


Výroba přívěsy pro lodě. Přívěsy na lodě, nebržděné i bržděné lodní přívěsy
Výroba přívěsy pro lodě. Přívěsy na lodě, nebržděné i bržděné lodní přívěsy

Výroba přívěsy pro lodě od firmy NAUTIG SE, která se zaměřuje i na výrobu lodí. Pro pohodlné převážení, spouštění a vytahování lodí z vody. Přívěsy na lodě, nebržděné i bržděné.


Opravy auto moto plastů - svařování poškozených nárazníků a světlometů
Opravy auto moto plastů - svařování poškozených nárazníků a světlometů

S opravou poškozeného nárazníku či světlometu vám pomůže firma Pavel Petroš z Brna. Rychle a kvalitně zajistí opravu auto moto plastů profesionální technikou. Opravu a servis vám zajistí do 24 hodin!


Prodej, servis přívěsů Agados, nebržděné přívěsy řady HANDY, NP, VZ
Prodej, servis přívěsů Agados, nebržděné přívěsy řady HANDY, NP, VZ

Zajišťujeme prodej přívěsů Agados, nebrzděných přívěsů řady HANDY, NP, VZ, sklápěcí přívěsy, přepravníky automobilů a moterek a mnoho dalších.