Microsite byla topována dne:16.03.2016
ID microsite: 47815, počet zhlédnutí:  115
Zadavatelem microsite je firma

UVAX, s.r.o.

Drátěný program do kuchyně zaujme vzhledem i praktičností | Šumperk

Drátěný program od UVAX Šumperk se do kuchyně skvěle hodí hned z několika důvodu. Snadno se totiž udržuje, vydrží i vysoké teploty a drátěné výrobky se dají libovolně posouvat či kombinovat. Drátěný program do kuchyně navíc skvěle vypadá a hodí se do moderních interiérů i retro stylu. Chcete si i vy drátěné výrobky do kuchyně pořídit? Obraťte se na UVAX.

Výroba z kovových a drátěných materiálů je specialitou naší firmy již od roku 1989. Kompletní drátěný program nabízíme zákazníkům z oboru potravinářství, chemického i farmaceutického průmyslu. Nezapomínáme ale ani na české domácnosti a vyrábíme drátěné pomocníky všeho druhu, které najdou své využití nejen v kuchyních.

Drátěné výrobky musí skvěle vypadat a zároveň bez problému plnit svoji funkci. Ve společnosti UVAX proto drátěný program do kuchyně vyrábíme z kvalitního ocelového a nerezového drátu a velký důraz klademe také na výstupní kontrolu. Seženete u nás kvalitní a odolné výrobky, které udrží, co je potřeba a zároveň se stanou zajímavým doplňkem interiéru.

Drátěný program do kuchyně vám nabízí celou řadu možností. Závěsný drátěný program například obsahuje nejrůznější madla, držáky a závěsné poličky různých tvarů a velikostí, které se skvěle hodí například na kořenky. Mezi další drátěné výrobky do kuchyně pak patří:

- Odkládací podložky (kulaté, hranaté)
- Stojany na lahve
- Stojánky na kořenky
- Držáky skleniček

Zaujal i vás náš drátěný program do kuchyně? Navštivte naše webové stránky a vyberte si, to, co zrovna potřebujete. Kompletní drátěný program do kuchyně i další výrobky můžete nakupovat z pohodlí domova prostřednictvím našeho e-shopu. V cestě za novými praktickými doplňky do kuchyně vám tak vůbec nic nestojí.

drátěný program do kuchynědrátěný programdrátěné výrobkydrátěné držákydrátěné podložkydrátěné poličky

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Drátěné doplňky do kuchyně vypadají senzačně! (e-shop)

Drátěné doplňky do kuchyně vypadají senzačně! (e-shop)

Vaše kuchyň bude stylová a praktická díky drátěným doplňkům do kuchyně od společnosti UVAX. Jsme firma s dlouholetou historií, mnoha spokojenými zákazníky a stovkami zkrášlených interiérů. Naše výrobky dodáváme na trh už čtvrt století! Drátěné doplňky do kuchyně jsou příjemným oživením interiéru ...

UVAX, s.r.o.
Drátěné výrobky, systémy do kuchyní, závěsný program Šumperk

Drátěné výrobky, systémy do kuchyní, závěsný program Šumperk

Firma UVAX, s.r.o. s mnohaletou zkušeností se zabývá kovovýrobou. Vyrábí produkty z kovových, drátěných materiálů pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl. Specializuje se na výrobky z ocelového a nerezového drátu, které jsou aplikovány při výrobě kuchyní, bytových doplňků a šatních ...

UVAX, s.r.o.
Drátěný závěsný program do kuchyní, závěsné tyče, větrací mřížky

Drátěný závěsný program do kuchyní, závěsné tyče, větrací mřížky

Firma UVAX, s.r.o., která působí na českém i zahraničním trhu, se zabývá kovovýrobou v oblasti nábytku, zvláště pak příslušenstvím do kuchyní. Prodává drátěný závěsný program do kuchyní, závěsné tyče i větrací mřížky. Výrobky od společnosti UVAX, s.r.o. vám umožní mít při vaření vše na očích a ...

UVAX, s.r.o.
Výroba, prodej drátěných doplňků pro domácnost Šumperk

Výroba, prodej drátěných doplňků pro domácnost Šumperk

UVAX, s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem kuchyňského příslušenství a drátěných doplňků nejen pro domácnost. Chcete zlepšit využití úložných prostor v domácnosti? Zvolte drátěný program a doplňky od firmy UVAX, které nesmí chybět v každé moderní kuchyni. Drátěný program: - výroba, ...

UVAX, s.r.o.
Eshop drátěný program, kovové doplňky, railing systém

Eshop drátěný program, kovové doplňky, railing systém

Firma působící na českém i zahraničním trhu nabízí drátěný program nejen do kuchyní, navštivte náš eshop, kde nabízíme velký výběr výrobků: - drátěný závěsný program - kovové doplňky do kuchyní - railing systém s drátěným závěsným programem - multifunkční sloup s doplňky - railing systém - ...

UVAX, s.r.o.
Drátěný program do kuchyní, drátěný závěsný program

Drátěný program do kuchyní, drátěný závěsný program

Firma působící na českém i zahraničním trhu nabízí drátěný program do kuchyní: - drátěný závěsný program - multifunkční sloup a jeho doplňky - railing systém - vzpěry polic, závěsné tyče - nohy, trnože, barová madla, podpěry barového pultu - konzoly, police, větrací mřížky - bytové doplňky.

UVAX, s.r.o.
Kadeřnické stativy

Kadeřnické stativy

Nabízíme kadeřnické stolní a podlahové stativy vhodné pro kadeřnická studia nebo kadeřnická učiliště. Více na www. uvax.cz, sekce 120000 stativy.

UVAX, s.r.o.
Drátěný program

Drátěný program

Nabízíme drátěný program do kuchyní: - multifunkční sloup a jeho doplňky - drátěný závěsný program - railing systém - nohy, trnože, barová madla, podpěry barového pultu - vzpěry polic, závěsné tyče - konzoly, police, větrací mřížky - bytové doplňky.

UVAX, s.r.o.