Microsite byla topována dne:23.06.2016
ID microsite: 47580, počet zhlédnutí:  113
Zadavatelem microsite je firma

ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.

Pomalu rozpustná hnojiva jsou šetrná k přírodě i vaší peněžence

Prodej, dodávka, distribuce pomalu rozpustných hnojiv, ekologicky šetrná hnojiva s vysokou účinností, hnojivo pro stromy, keře, rostliny od firmy ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.

Zvolte pomalu rozpustná hnojiva od společnosti ECOLAB Znojmo a výsledky vás příjemně překvapí.Hnojiva významně ovlivňují správný růst rostlin. Jejich účinky ale závisí na jejich kvalitě a způsobu používání. Pokud chcete, aby vaše hnojiva byla co nejefektivnější, musíte si vybrat správně - skvělým řešením jsou právě pomalu rozpustná hnojiva.

Pomalu rozpustná hnojiva jsou velmi ekologicky šetrnými produkty, jejichž účinnost je velmi vysoká. Jedná se o hnojiva vhodná na veškeré okrasné i ovocné stromy, dřeviny i keře, balkónové rostliny, pokojové rostliny, venkovní rostliny, růže, lekníny, mokřadní rostliny, jehličnaté i listnaté lesní výsadby a další.

Tato pomalu rozpustná hnojiva jsou vyráběna v tabletách i prášku a díky jejich velmi snadné aplikaci se dají použít i na těžce dostupných místech nebo tam, kde obvyklé způsoby hnojení nejsou vhodné. Pomalu rozpustná hnojiva mají kromě přijatelné ceny i řadu dalších výhod. Jsou jimi například:

- jsou velmi šetrné k životnímu prostředí
- neobsahují nadlimitní množství rizikových prvků
- obsahují velké množství živin (draslík, hořčík, dusík, vápník, fosfor, síra)
- obsahují biogenní stopové prvky (zinek, železo, měď, mangan, bór, molybden)
- rostliny vyživují efektivně bez zbytečných odpadů
- příznivě ovlivňují pH půd, ve kterých se poté rostlinám lépe daří
- velmi snadné a rychlé použití
- mají široké využití

Pokud se rozhodnete pomalu rozpustná hnojiva pořídit, můžete nakoupit jak velké, tak i malé množství. Na zakázku vám bude vyrobeno přesně takové hnojivo, které je pro vaše účely nejlepší.

pomalu rozpustná hnojiva Znojmoekologická hnojiva Znojmovýroba hnojiv Znojmoekologické hnojivo Znojmohnojivo silvamix ZnojmoECOLAB Znojmo

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Výroba, dodávka - pomalu rozpustná hnojiva SILVAMIX, SILVAGEN a SILVAFORM

Výroba, dodávka - pomalu rozpustná hnojiva SILVAMIX, SILVAGEN a ...

Výrobce a prodejce kvalitních pomalu rozpustných hnojiv SILVAMIX, SILVAGEN a SILVAFORM. Speciální hnojiva s vysokým obsahem živin za dostupné ceny, to je ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.

ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.
Výrobce pomalu rozpustných hnojiv, pomalu rozpustné, dlouhodobě působící hnojiva

Výrobce pomalu rozpustných hnojiv, pomalu rozpustné, dlouhodobě ...

Výrobu kvalitních speciálních pomalu rozpustných a dlouhodobě působících hnojiv zajišťuje naše společnost ECOLAB Znojmo, spol. s r.o., ze Znojma.

ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.
Výroba pomalu rozpustných hnojiv, pomalu rozpustné, dlouhodobě působící hnojivo

Výroba pomalu rozpustných hnojiv, pomalu rozpustné, dlouhodobě působící ...

Výroba pomalu rozpustných hnojiv, pomalu rozpustné, dlouhodobě působící hnojivo. Naše společnost byla založena roku 1993. Jsme evropským producentem speciálních pomalu rozpustných hnojiv- SRF. SILVAMIX®, SILVAGEN® a SILVAFORM® jsou speciální plná pomalu rozpustná hnojiva s velice vysokým ...

ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.
Pomalu rozpustné hnojivo, hnojivé tablety, hnojiva

Pomalu rozpustné hnojivo, hnojivé tablety, hnojiva

Firma ECOLAB Znojmo, spol. s r.o. je výrobcem: -speciální prášková a tabletová pomalu rozpustná hnojiva, rozpustné hnojivo -dlouhodobě působící hnojivo -rozpustná hnojiva obsahují hlavní živinu - dusík - ve formě močovino-aldehydových kondenzátů Kombinace vysokého obsahu živin v ...

ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.