Microsite byla topována dne:21.10.2016
ID microsite: 47548, počet zhlédnutí:  44
Zadavatelem microsite je firma

GESIPA CZ s.r.o.

Trhací nýty PolyGrip®, dodávka, prodej, nýtovací technologie, Brno

Dodávka, prodej trhací nýty PolyGrip®, nýtovací technologie, trhací nýty z různých materiálů dodává firma GESIPA CZ s.r.o., která působí v Brně.

trhací nýty, nýtovací technologie BrnoTrhací nýty PolyGrip®, BrnoTrhací nýty standard, Brno

Sháníte trhací nýty či nýtovací technologii GESIPA? Pak neváhejte a kontaktujte nás. My Vám doporučujeme trhací nýty PolyGrip®
Jde o favorita současnosti, pokud se jedná o splnění náročných aplikací v průmyslovém prostředí. Hlavním znakem trhacích nýt je velký rozsah upnutí. Trhací nýt PolyGrip®, lze nahradit až 5 různých rozměrů DIN standardních trhacích nýtů. Výborné vyplnění otvoru – dřík nýtu se postupem nýtování deformuje radikálně a kompenzuje nepřesnost vrtaného otvoru, přesazení středu a rozdíly v průměru, aby utvořil těsný spoj bez vůle.
Bezpečně blokuje zbytkový trn, trhací nýty nezpůsobí žádné klapání, neuvolňují se zbytkové trny.
Trhací nýty PolyGrip® jsou vyrobeny z různých druhů materiálů. Z hliníku/oceli, hliník/nerez, ocel/ocel, nerez ocel A2, a další. Neváhejte a obraťte se na nás.

Více informací najdete na webových stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Nýtovací automaty - velkosériové nýtování pro průmysl a automotive, dodávka, prodej

Nýtovací automaty - velkosériové nýtování pro průmysl a automotive, ...

Dodavatel, prodej všechy typů nýtovacích automatů s využitím v průmyslu a automotive. Plně automatické zařízení pro nýtování trhacích nýtů nabízí firma GESIPA CZ s.r.o.

GESIPA CZ s.r.o.
Nýty, nýtovací přístroje, nýtovací nářadí, prodej, dodávka Brno

Nýty, nýtovací přístroje, nýtovací nářadí, prodej, dodávka Brno

Prodej, dodávka - nýty, nýtovací přístroje, nýtovací nářadí, ruční nýtovací nářadí, ruční nýtovací kleště na trhací nýty zakoupíte od firmy GESIPA CZ s.r.o., z Brna.

GESIPA CZ s.r.o.
Prodej, dodávka nýty, nýtovací nářadí , technika  Accubird

Prodej, dodávka nýty, nýtovací nářadí , technika Accubird

Hledáte-li dodavatele nýtovací nářadí, pak neváhejte a oslovte nás. Naše firma GESIPA CZ s.r.o., má sídlo v Brně a jsme dceřiná společnost německého výrobce trhacích nýtů a nýtovací techniky GESIPA, určená jako partner pro společnosti z ČR a SR. Prodáváme nýtovací nářadí - Accubird, ...

GESIPA CZ s.r.o.