Microsite byla topována dne:28.06.2017
ID microsite: 47507, počet zhlédnutí:  58
Zadavatelem microsite je firma

Vinný šenk U Mikeše Petr Mikeš

Kvalitní vína z Moravy přivezeme domů i do vaší restaurace

Vinný šenk U Mikeše nabízí přehledný prodej vín, ale také rozvoz vína pro restaurace a vinárny. Nezáleží na tom, kde se nacházíte, dobré víno si můžete vychutnat ve všech koutech České republiky.

Máte rádi kvalitní moravská vína? Díky nám si je můžete vychutnat v pohodlí domova po celý rok.

Máte i vy spojené moravské víno spíše s dovolenou či exkurzí do vinného sklepa? Vinný šenk u Mikeše to změní. Jsme si totiž vědomi toho, že skutečně kvalitní moravská vína se v běžných obchodech příliš často nevyskytují. Možnost pochutnat si na pravém moravském víně ale chceme nabídnout i těm, kteří nemají čas ani příležitost obrátit se přímo na vinaře nebo navštívit vinný sklep.

Zřídili jsme pro vás prodejnu vín, kde seženete červená, bílá i růžová vína od uznávaných moravských vinařství, jako jsou:

- Valihrach
- Mádl
- Volařík
- Osička
- Petr Skoupil
- Tanzberg
- Žídek

Ať už hledáte dárek pro své blízké nebo prostě máte chuť na skleničku skutečně dobrého vína, stačí nás navštívit, vybrat si víno, na které máte chuť a my vám ho přivezeme až domů.

Kvalitní moravské víno ale nenabízíme pouze k domácí konzumaci. Chceme totiž, aby moravské víno dostalo prostor také v českých restauracích, kavárnách a barech. Podnikům na Šumpersku proto nabízíme rozvoz vína za velkoobchodní ceny. V případě potřeby navíc zajistíme i instalaci výčepního zařízení. Postaráme se také o proškolení zaměstnanců v oboru.

Pokud i vy máte rádi moravské víno, pak nás neváhejte navštívit. Výběr vín je u nás skutečně veliký, na své si tak přijde znalec vín i ten, který jejich kouzlo teprve objevuje.

moravské vínomoravská vínarozvoz vínae-shop s vínemvíno

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Vinotéka Vinný šenk U Mikeše - kvalitní vína z Moravy, ochutnávky vín

Vinotéka Vinný šenk U Mikeše - kvalitní vína z Moravy, ochutnávky vín

Kvalitní vína z Moravy nebo ochutnávky vín vám zajistí vinotéka Vinný šenk U Mikeše, kterou naleznete hned ve třech pobočkách v Šumperku.

Vinný šenk U Mikeše Petr Mikeš
Špičkové červené, bílé i růžové víno z Moravy - prodej

Špičkové červené, bílé i růžové víno z Moravy - prodej

Ve vinotéce Vinný šenk U Mikeše si vyberete to nejlepší z MORAVY, ať už jste milovníci bílého, červeného nebo růžového vína.

Vinný šenk U Mikeše Petr Mikeš
Víno
Maloobchod, Služby, Velkoobchod