Zadavatelem microsite je firma MPS SEMILY


Plastová střešní krytina vás zaujme svými vlastnostmiPlastová krytina je vhodná pro netradičně tvarované střechy


Plastová krytina místo klasických tašek? Proč ne. Ve společnosti MPS SEMILY pro vás máme plastové krytiny hned dvou uznávaných výrobců, které skvěle vypadají, vydrží v jakémkoli počasí a navíc umožňují neomezené tvarování. Skvěle se tak hodí pro netradičně tvarované střechy na komerčních objektech i rodinných domech.

První plastová střešní krytina, kterou vám v naší firmě nabízíme, je plastová krytina Capacco. Tato plastová krytina vyrobená z recyklovaného plastu kabelových izolací připomíná svým vzhledem klasické břidlicové krytiny. Vlastnosti plastu ale nabízejí řadu výhod, které u jiných krytin nenajdete. Plastová střešní krytina je především velmi odolná, a to jak povětrnostním vlivům a UV záření, tak mechanickému poškození. Je totiž prakticky nerozbitná a zabraňuje růstů mechů na střeše. I po letech tak bude vypadat pořád jako nová. Plastová krytina je navíc perfektně tvárná. U kulatých střech i všude tam, kde jste doteď museli využít oplechování, tak plastová krytina perfektně poslouží.

Ani plastová krytina Eureko, kterou v naší nabídce také najdete, ale nezůstává pozadu. Zaujme vás především svojí velmi nízkou hmotností, nulovou nasákavostí a odolností i v extrémních podmínkách. Ani tato plastová krytina nezarůstá přes rok mechem, v zimě navíc nehrozí její přetížení sněhem. Z plastových šablon totiž sníh vždy bezpečně sklouzne.

Ve společnosti MPS SEMILY ale víme, že i vzhled je u střešní krytiny velmi důležitý. Plastové střešní krytiny vám proto nabízíme v několika variantách a tvarech. Vybrat si můžete šablony imitující šindel i břidlici ve tvaru, který se vám bude nejlépe hodit.

Kvalitní plast najde využití i tam, kde byste to možná nečekali. Chcete se o tom přesvědčit na vlastní kůži? Pak si pořiďte plastové střešní krytiny z naší nabídky. S výběrem té správné šablony i značky krytiny vám rádi pomůžeme.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Klempířská dílna, výroba běžných i náročných střešních prvků

Klempířská dílna, výroba běžných i náročných střešních prvků

Na počkání pro své zákazníky stříháme svitky na míru, stříhání plechu přes celou délku, výroba okapnic, úžlabů či parapetů - MPS Semily


Velkoobchodní, maloobchodní prodej střešních krytin, materiálu pro střechy

Velkoobchodní, maloobchodní prodej střešních krytin, materiálu pro střechy

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej různých druhů střešních krytin a veškerého materiálu pro střechy a izolace.


Šindel – střešní krytina, která zaujme svým vzhledem i vlastnostmi

Šindel – střešní krytina, která zaujme svým vzhledem i vlastnostmi

Střešní krytina, která skvěle vypadá, nezatěžuje krovy a vydrží až 40 let? To je asfaltový šindel IKO, který vám nabízíme ve společnosti MPS SEMILY. Šindele pro vás máme v nejrůznějších barvách, designech a vzorech. Vybere si mezi nimi ...


Prodej střešních krytin, vláknocementové, betonové, plastové, šindelové krytiny

Prodej střešních krytin, vláknocementové, betonové, plastové, šindelové krytiny

Prodáváme střešní krytiny jako jsou vláknocementové, plastové, betonové, šindelové, vlnité, pálené i plechové krytiny v naší firmě MPS sídlící v Semilech.


Bitumenové pásy - lehká hydroizolace pro ploché střechy| Semily

Bitumenové pásy - lehká hydroizolace pro ploché střechy| Semily

Bitumenové pásy - lehká hydroizolace jsou správnou volbou pro ploché střechy, ať je Vaše střecha v Semilech nebo kdekoliv jinde. Disponujeme těmito druhy pásů - plastomerní - elastomerní - samolepicí elastomerní aplikované za ...
>
>