Microsite byla topována dne:18.06.2016
ID microsite: 47439, počet zhlédnutí:  149
Zadavatelem microsite je firma

MPS SEMILY

Plastová střešní krytina vás zaujme svými vlastnostmi

Plastová krytina místo klasických tašek? Proč ne. Ve společnosti MPS SEMILY pro vás máme plastové krytiny hned dvou uznávaných výrobců, které skvěle vypadají, vydrží v jakémkoli počasí a navíc umožňují neomezené tvarování. Skvěle se tak hodí pro netradičně tvarované střechy na komerčních objektech i rodinných domech.

První plastová střešní krytina, kterou vám v naší firmě nabízíme, je plastová krytina Capacco. Tato plastová krytina vyrobená z recyklovaného plastu kabelových izolací připomíná svým vzhledem klasické břidlicové krytiny. Vlastnosti plastu ale nabízejí řadu výhod, které u jiných krytin nenajdete. Plastová střešní krytina je především velmi odolná, a to jak povětrnostním vlivům a UV záření, tak mechanickému poškození. Je totiž prakticky nerozbitná a zabraňuje růstů mechů na střeše. I po letech tak bude vypadat pořád jako nová. Plastová krytina je navíc perfektně tvárná. U kulatých střech i všude tam, kde jste doteď museli využít oplechování, tak plastová krytina perfektně poslouží.

Ani plastová krytina Eureko, kterou v naší nabídce také najdete, ale nezůstává pozadu. Zaujme vás především svojí velmi nízkou hmotností, nulovou nasákavostí a odolností i v extrémních podmínkách. Ani tato plastová krytina nezarůstá přes rok mechem, v zimě navíc nehrozí její přetížení sněhem. Z plastových šablon totiž sníh vždy bezpečně sklouzne.

Ve společnosti MPS SEMILY ale víme, že i vzhled je u střešní krytiny velmi důležitý. Plastové střešní krytiny vám proto nabízíme v několika variantách a tvarech. Vybrat si můžete šablony imitující šindel i břidlici ve tvaru, který se vám bude nejlépe hodit.

Kvalitní plast najde využití i tam, kde byste to možná nečekali. Chcete se o tom přesvědčit na vlastní kůži? Pak si pořiďte plastové střešní krytiny z naší nabídky. S výběrem té správné šablony i značky krytiny vám rádi pomůžeme.

Plastová krytina je vhodná pro netradičně tvarované střechyPlastová střešní krytina CapaccoPlastové střešní krytina je velmi odolnáVybírejte z nabídky MPS SemilyPlastová krytina Eureko

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Klempířská dílna, výroba běžných i náročných střešních prvků

Klempířská dílna, výroba běžných i náročných střešních prvků

Na počkání pro své zákazníky stříháme svitky na míru, stříhání plechu přes celou délku, výroba okapnic, úžlabů či parapetů - MPS Semily

MPS SEMILY
Prodej střešních krytin, vláknocementové, betonové, plastové, šindelové krytiny

Prodej střešních krytin, vláknocementové, betonové, plastové, šindelové ...

Prodáváme střešní krytiny jako jsou vláknocementové, plastové, betonové, šindelové, vlnité, pálené i plechové krytiny v naší firmě MPS sídlící v Semilech.

MPS SEMILY
Velkoobchodní, maloobchodní prodej střešních krytin, materiálu pro střechy

Velkoobchodní, maloobchodní prodej střešních krytin, materiálu pro ...

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej různých druhů střešních krytin a veškerého materiálu pro střechy a izolace.

MPS SEMILY
Bitumenové pásy - lehká hydroizolace pro ploché střechy| Semily

Bitumenové pásy - lehká hydroizolace pro ploché střechy| Semily

Bitumenové pásy - lehká hydroizolace jsou správnou volbou pro ploché střechy, ať je Vaše střecha v Semilech nebo kdekoliv jinde. Disponujeme těmito druhy pásů - plastomerní - elastomerní - samolepicí elastomerní aplikované za studena - elastomerní s barevným posypem Výborná ochrana ...

MPS SEMILY
Šindel – střešní krytina, která zaujme svým vzhledem i vlastnostmi

Šindel – střešní krytina, která zaujme svým vzhledem i vlastnostmi

Střešní krytina, která skvěle vypadá, nezatěžuje krovy a vydrží až 40 let? To je asfaltový šindel IKO, který vám nabízíme ve společnosti MPS SEMILY. Šindele pro vás máme v nejrůznějších barvách, designech a vzorech. Vybere si mezi nimi majitel novostavby i ten, kdo chce šetrně rekonstruovat starší ...

MPS SEMILY
Velkoobchod izolace tašky betonové pálené vlnité krytiny Semily

Velkoobchod izolace tašky betonové pálené vlnité krytiny Semily

Velkoobchod, maloobchod, prodej - materiál pro střechy a izolace - tašky betonové, pálené - vláknocementové krytiny -vlnité krytiny - bitumenové pásy - střešní doplňky - střešní okna - podstřešní fólie.

MPS SEMILY
Okapy podstřešní fólie stavební chemie střešní okna Semily Turnov

Okapy podstřešní fólie stavební chemie střešní okna Semily Turnov

Prodej: - materiál pro střechy a izolace - tašky betonové, pálené - střešní okna - podstřešní fólie - kompletní sortiment pro klempíře - okapové systémy - stavební chemie.

MPS SEMILY
Prodej vláknocementové bitumenové pásy vlnité krytiny Semily

Prodej vláknocementové bitumenové pásy vlnité krytiny Semily

Firma MPS SEMILY se specializuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej střešních krytin, izolací a obecně všech materiálů pro střechy. Jelikož jsme firma s dlouholetými zkušenostmi, rádi Vám poskytneme i doplňkové služby jako je odborné poradenství při výběru materiálu, vyhotovení rozpisu ...

MPS SEMILY