Microsite byla vložena dne:22.09.2015
ID microsite: 47410, počet zhlédnutí:  55
Zadavatelem microsite je firma

Gastro-party-servis Praha Pavel Bedrník

Cateringové služby Praha 10

Cateringové služby Praha 10Cateringové akce Praha 10Slavnostní pohoštění, catering

Připravujeme služby cateringu pro společenské akce, rauty a večírky.

Zajistíme Vám obvyklá pohoštění na slavnosti, ale také pracovní obědy a lehká občerstvení. Jsme schopni obsloužit až 300 osob na jedné oslavě.

Mezi velmi oblíbené akce se řadí grilované sele či marinované grilované steaky. Pokud bude Vaše oslava tematická, jako například myslivecká či historicky laděná, připravíme Vám adekvátní pokrmy.

Naši šéfkuchaři a profesionální cukráři doplní menu o sladkou tečku, jakými mohou být moravské koláčky, jablečný závin, bábovky, dorty a dezerty z těch nejkvalitnějších surovin.

Rádi pro Vás zorganizujeme raut, recepci, koktejly, pracovní oběd, kávové dýchánky, zahradní párty, kongresový catering, firemní večírky, svatební tabuli, rodinné oslavy i lidové veselky a zabíjačku.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Cateringové služby Praha – organizace rautů, svatebních hostin, oslav, kongresů

Cateringové služby Praha – organizace rautů, svatebních hostin, oslav, ...

Pořádáte konferenci, raut, velkou oslavu, svatbu nebo konferenci v Praze a okolí a sháníte dobrou a prověřenou společnost nabízející cateringové služby? Obraťte se s důvěrou na Gastro-Party-Servis.

Gastro-party-servis Praha Pavel Bedrník
Svatební catering Praha, dokonalá oslava s vybranými pochoutkami

Svatební catering Praha, dokonalá oslava s vybranými pochoutkami

Nabízíme službu svatebního cateringu. Prožijte dokonalou oslavu s vybranými pochoutkami od naší společnosti z Prahy. Vypusťte starosti o svatební pohoštění z hlavy a přenechejte ho šéfkuchařům a specialistům na catering, Vaříme moderní českou kuchyni, ale nedělá nám problém přizpůsobit se ...

Gastro-party-servis Praha Pavel Bedrník
Zajištění pohoštění, cateringu, občerstvení Praha

Zajištění pohoštění, cateringu, občerstvení Praha

Společnost Gastro - Party - Servis Vám nabízí zajištění pohoštění a cateringové služby. Zajišťujeme všechny obvyklé druhy pohoštění, realizujeme pohoštění slavnostního rázu, ale i pracovní obědy a lehká občerstvení. Při kongresovém stravování jsme schopni obsloužit až 500 ...

Gastro-party-servis Praha Pavel Bedrník