Microsite byla topována dne:25.01.2017
ID microsite: 47223, počet zhlédnutí:  527
Zadavatelem microsite je firma

IP TRADE BRNO s.r.o.

Kamenné – kamínkové protiskluzové koberce do interiéru i exteriéru

Specialista na kamenné, kamínkové protiskluzové koberce do interiéru i exteriéru, výměna staré dlažby za novou Vám provede firma IP TRADE BRNO s.r.o., z Brna. Specialista v oboru.

Kamenné – kamínkové koberce Brnokamínkové protiskluzové koberce do interiéru i exteriéru Brnokamenné protiskluzové koberce Brno

Stále nevíte jak vyřešit povrch exteriéru, tak aby plnil také estetickou funkci? Jste z Brna a okolí? My Vám doporučujeme kamínkový koberec a ten Vám pomůže vytvořit naše firma IP TRADE BRNO s.r.o.

Kamenné koberce se skvěle hodí místo starých betonových povrchů, místo dlažeb, nebo jako nový povrch do interiéru či exteriéru.
Kamínkové povrchy tvoří směs přírodního kameniva a speciální pryskyřice.
Touto kombinací je zaručena vysoká pevnost povrchu a jeho maximální odolnost vůči zevním vlivům.
Kamenné koberce se používají často k pokládce na dvorek, terasu, chodníky, schodiště, dále pak na altány, pergoly, balkony, bazény a jiné.


Kamennými protiskluzovými koberci získáte moderně vypadající povrch, který je mrazuvzdorný, nepropustí vodu, je bezpečný a nenáročný na údržbu.

Více informací najdete na webových stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Pokládka kamenného koberce do interiéru i exteriéru, e-shop, specialista Brno!

Pokládka kamenného koberce do interiéru i exteriéru, e-shop, ...

Kvalitní kamenný koberec, nové trendy kamenných koberců do exteriéru a interiéru, přírodní kamínky, pryskyřice a tvrdidla jedině od firmy IP TRADE BRNO s.r.o., z Brna.

IP TRADE BRNO s.r.o.
Kamenné, kamínkové koberce, pokládka kamenného koberce, realizace, Brno

Kamenné, kamínkové koberce, pokládka kamenného koberce, realizace, Brno

Kamenný koberec do venkovních i vnitřních prostor, kamínkové koberce, pokládku kamenného koberce, prodává a zajišťuje firma IP TRADE BRNO s.r.o., z Brna.

IP TRADE BRNO s.r.o.