Microsite byla topována dne:05.08.2016
ID microsite: 47151, počet zhlédnutí:  321
Zadavatelem microsite je firma

IP TRADE BRNO s.r.o.

Kamenné, kamínkové koberce, pokládka kamenného koberce, realizace, NATURESTONE, Brno

Kamenný koberec do venkovních i vnitřních prostor, kamínkové koberce, pokládku kamenného koberce, prodává a zajišťuje firma IP TRADE BRNO s.r.o., z Brna.

pokládka kamenného koberce, NATURESTONE,Brnokamenný koberec, NATURESTONE BrnoKamenné, kamínkové koberce, NATURESTONE, Brno

Uvažujete o kamenném koberci kolem Vašeho bazénu, nebo v jiných venkovních či vnitřních prostorech? V tom případě nás kontaktujte.

Naše firma dodává kamenné koberce, které jsou praktické a mají moderní vzhled. Hodí se výborně do exteriéru, kde je propustný povrch a voda proteče a nevytvoří se kaluže.
V interiéru je naopak povrch nepropustný, je dobře uzavřen. Velmi snadno se pokládá, můžete to nechat na našich odbornících, nebo si pokládku dle návodu provést sami. Kamínkový koberec má dlouhou životnost a jeho údržba je velice snadná. Koberce mají přírodní vzhled, jsou to prané a tříděné říční kamínky, nebo drcené, prané, omílané a tříděné mramorové kamínky. Velkou výhodou je, že koberce jsou protiskluzové, hodí se výborně k bazénům, jsou odolné proti nárazům i chemikáliím a hygienicky nejsou závadné. Navštivte naši vzorkovou prodejnu NATURESTONE v Brně, nebo si vyberte v našem online katalogu. Neváhejte a kontaktujte nás.

Více informací najdete na webových stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Kamenné – kamínkové koberce zn. NATURESTONE, specialista Brno a okolí

Kamenné – kamínkové koberce zn. NATURESTONE, specialista Brno a okolí

Specialista na kamenné, kamínkové koberce zn. NATURESTONE, výměnu staré dlažby za novou Vám provede firma IP TRADE BRNO s.r.o., z Brna. Specialista v oboru.

IP TRADE BRNO s.r.o.
Pokládka kamenného koberce do interiéru i exteriéru, e-shop, specialista Brno!

Pokládka kamenného koberce do interiéru i exteriéru, e-shop, ...

Kvalitní kamenný koberec, nové trendy kamenných koberců do exteriéru a interiéru, přírodní kamínky, pryskyřice a tvrdidla jedině od firmy IP TRADE BRNO s.r.o., z Brna.

IP TRADE BRNO s.r.o.