Microsite byla topována dne:05.08.2016
ID microsite: 47151, počet zhlédnutí:  554
Zadavatelem microsite je firma

PRESSTONE IP TRADE BRNO s.r.o.

Kamenné, kamínkové koberce, pokládka kamenného koberce, realizace, Brno

Kamenný koberec do venkovních i vnitřních prostor, kamínkové koberce, pokládku kamenného koberce, prodává a zajišťuje firma IP TRADE BRNO s.r.o., z Brna.

Kamenné, kamínkové koberce,Brnokamenný koberec,Brnopokládka kamenného koberce,Brno

Uvažujete o kamenném koberci kolem Vašeho bazénu, nebo v jiných venkovních či vnitřních prostorech? V tom případě nás kontaktujte.

Naše firma dodává kamenné koberce, které jsou praktické a mají moderní vzhled. Hodí se výborně do exteriéru, kde je propustný povrch a voda proteče a nevytvoří se kaluže.
V interiéru je naopak povrch nepropustný, je dobře uzavřen. Velmi snadno se pokládá, můžete to nechat na našich odbornících, nebo si pokládku dle návodu provést sami. Kamínkový koberec má dlouhou životnost a jeho údržba je velice snadná. Koberce mají přírodní vzhled, jsou to prané a tříděné říční kamínky, nebo drcené, prané, omílané a tříděné mramorové kamínky. Velkou výhodou je, že koberce jsou protiskluzové, hodí se výborně k bazénům, jsou odolné proti nárazům i chemikáliím a hygienicky nejsou závadné. Navštivte naši vzorkovou prodejnu v Brně, nebo si vyberte v našem online katalogu. Neváhejte a kontaktujte nás.

Více informací najdete na webových stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Kamenné, kamínkové a pískové koberce PRESSTONE, prodej, realizace, přírodní kamenivo

Kamenné, kamínkové a pískové koberce PRESSTONE, prodej, realizace, ...

Kamenné koberce z čištěných říčních štěrků, kamínkové koberce z přírodní mramorové drtě čištěné, zaoblené praním a pískové koberce, Vám pomůže vytvořit naše firma IP TRADE BRNO s.r.o.

PRESSTONE IP TRADE BRNO s.r.o.
Kamenné – kamínkové protiskluzové koberce do interiéru i exteriéru

Kamenné – kamínkové protiskluzové koberce do interiéru i exteriéru

Specialista na kamenné, kamínkové protiskluzové koberce do interiéru i exteriéru, výměna staré dlažby za novou Vám provede firma IP TRADE BRNO s.r.o., z Brna. Specialista v oboru.

PRESSTONE IP TRADE BRNO s.r.o.
Pokládka kamenného koberce do interiéru i exteriéru, e-shop, specialista Brno!

Pokládka kamenného koberce do interiéru i exteriéru, e-shop, ...

Kvalitní kamenný koberec, nové trendy kamenných koberců do exteriéru a interiéru, přírodní kamínky, pryskyřice a tvrdidla jedině od firmy IP TRADE BRNO s.r.o., z Brna.

PRESSTONE IP TRADE BRNO s.r.o.