Microsite byla topována dne:28.11.2016
ID microsite: 47063, počet zhlédnutí:  101

Hydraulické hadice vysokotlaké i nízkotlaké Plzeň - výroba na počkání

Sháníte hydraulické hadice pro tlakové mytí nebo potravinářský průmysl? Pak se obraťte na společnost Adrián – HADICEADRI Plzeň

Vyrábíme hydraulické hadice vysokotlaké i nízkotlaké, a to na počkání.

Hydraulické hadice najdou využití napříč obory. Abyste však dostali přesně to, co chcete, je třeba mít hadici vyrobenou na míru. To vám ve firmě Adrián – HADICEADRI umožníme. Stačí, když nám sdělíte požadovaný typ koncovky, délku hadice, tlak a médium a my vám vyrobíme hadici přesně těch parametrů, jaké zrovna potřebujete. To vše navíc bez zbytečného čekání. Hydraulické hadice totiž zhotovíme na počkání, v případě netypické objednávky pak během několika dní.

Jaké hydraulické hadice u nás vlastně seženete? Nabízíme hydraulické hadice vysokotlaké, mezi které patří hadice DIN 1SN, 1SC, 2SN, 2SC, 4SP, 4SH, 1TE, 2TE a 3TE. V naší nabídce najdete ale i nízkotlaké hydraulické hadice. Konkrétně pak typy TU40 (NTHO), BGO a INDIGO.

Při výrobě hydraulických hadic dbáme na kvalitu jednotlivých dílů a součástek. Hadice i jednotlivé koncovky proto odebíráme pouze od osvědčených výrobců, jako jsou například HYPRESS, SEMPERIT, IMM nebo GATES. S námi tak máte jistotu, že hydraulické hadice skutečně něco vydrží.

Obrátit se na nás navíc můžete nejen, když sháníte novou hadici. Naším oborem je i servis a opravy hadic a koncovek. Postaráme se o jakékoli závady a pokud to půjde, zajistíme, aby vám vaše hydraulická hadice ještě dlouho sloužila.

Hydraulické hadice pro tlakové mytíNaše hadice jsou vhodné pro potravinářský průmyslHydraulické hadice mají široké využitíDbáme na kvalitu jednotlivých součástek

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Hydraulické šroubení a trubky, manometry Plzeň - široký sortiment včetně montážních doplňků

Hydraulické šroubení a trubky, manometry Plzeň - široký sortiment ...

Široký sortiment hydraulického šroubení, trubek a spolehlivých manometrů do různě náročného prostředí, včetně drobného příslušenství k montáži nabízí česká firma Adrian – HADICEADRI z Plzně.

Adrián - HADICEADRI Hydraulické hadice výroba Plzeň
RAIL hadice pro chladicí kapaliny, demineralizovanou vodu a glycol - Novinka

RAIL hadice pro chladicí kapaliny, demineralizovanou vodu a glycol - ...

Novinkou naší společnosti je moderní RAIL NOVÁ hadice pro chladicí kapaliny, demineralizovanou vodu a glycol.

Adrián - HADICEADRI Hydraulické hadice výroba Plzeň
Výroba pneumatického a hydraulického šroubení Plzeň -  další hydraulické a pneumatické prvky

Výroba pneumatického a hydraulického šroubení Plzeň - další ...

Výrobou a prodejem hydraulického šroubení k hydraulickým a průmyslovým hadicím se zabývá česká společnost Karel Adrián – HADICEADRI v Plzni.

Adrián - HADICEADRI Hydraulické hadice výroba Plzeň
Průmyslové hadice | Plzeň

Průmyslové hadice | Plzeň

Dodáváme hadice do průmyslu, domácností, zemědělství, stavebnictví i potravinářství. Seženete u nás hadice pro rozvod vody a dalších kapalin, technických plynů, horké vody a par, téru, asfaltu, oleje, benzínu, nafty či tlakového vzduchu. Máme i speciální potrubí s ochranou pro dopravu ...

Adrián - HADICEADRI Hydraulické hadice výroba Plzeň