Microsite byla vložena dne:01.09.2015
ID microsite: 47063, počet zhlédnutí:  48

Hydraulické hadice vysokotlaké i nízkotlaké | Plzeň

Sháníte hydraulické hadice pro tlakové mytí nebo potravinářský průmysl? Pak se obraťte na společnost Adrián – HADICEADRI Plzeň. Vyrábíme hydraulické hadice vysokotlaké i nízkotlaké, a to na počkání.

Hydraulické hadice najdou využití napříč obory. Abyste však dostali přesně to, co chcete, je třeba mít hadici vyrobenou na míru. To vám ve firmě Adrián – HADICEADRI umožníme. Stačí, když nám sdělíte požadovaný typ koncovky, délku hadice, tlak a médium a my vám vyrobíme hadici přesně těch parametrů, jaké zrovna potřebujete. To vše navíc bez zbytečného čekání. Hydraulické hadice totiž zhotovíme na počkání, v případě netypické objednávky pak během několika dní.

Jaké hydraulické hadice u nás vlastně seženete? Nabízíme hydraulické hadice vysokotlaké, mezi které patří hadice DIN 1SN, 1SC, 2SN, 2SC, 4SP, 4SH, 1TE, 2TE a 3TE. V naší nabídce najdete ale i nízkotlaké hydraulické hadice. Konkrétně pak typy TU40 (NTHO), BGO a INDIGO.

Při výrobě hydraulických hadic dbáme na kvalitu jednotlivých dílů a součástek. Hadice i jednotlivé koncovky proto odebíráme pouze od osvědčených výrobců, jako jsou například HYPRESS, SEMPERIT, IMM nebo GATES. S námi tak máte jistotu, že hydraulické hadice skutečně něco vydrží.

Obrátit se na nás navíc můžete nejen, když sháníte novou hadici. Naším oborem je i servis a opravy hadic a koncovek. Postaráme se o jakékoli závady a pokud to půjde, zajistíme, aby vám vaše hydraulická hadice ještě dlouho sloužila.

Hydraulické hadice pro tlakové mytíNaše hadice jsou vhodné pro potravinářský průmyslHydraulické hadice mají široké využitíDbáme na kvalitu jednotlivých součástek

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Průmyslové hadice | Plzeň

Průmyslové hadice | Plzeň

Dodáváme hadice do průmyslu, domácností, zemědělství, stavebnictví i potravinářství. Seženete u nás hadice pro rozvod vody a dalších kapalin, technických plynů, horké vody a par, téru, asfaltu, oleje, benzínu, nafty či tlakového vzduchu. Máme i speciální potrubí s ochranou pro dopravu ...

Adrián - HADICEADRI Hydraulické hadice výroba Plzeň