Microsite byla topována dne:09.02.2016
ID microsite: 47035, počet zhlédnutí:  92

Potenciometry, lineární snímače poloh i další měřicí technika

Regulační a měřící technika všeho druhu - přesně to je hlavní obor společnosti Megatron. Pro firmy i soukromníky vyrábíme kvalitní lineární snímače poloh, potenciometry i další technologie. Pokud pro svůj projekt potřebujete skutečně kvalitní techniku, obraťte se na nás. Nejrůznější prvky pro automatizaci a kvalitní senzorovou techniku totiž na český trh dodáváme již od roku 1991.

Potenciometry patří v naší firmě mezi jedny z nejžádanějších výrobků. Není divu, vždyť kvalitní potenciometr se hodí nejen pro jednoduché měření úhlového natočení, ale i pro velmi přesné ovládání v různých oborech. U nás navíc seženete tato zařízení hned v několika provedeních. Stačí si vybrat ten model, který se vám nejvíc hodí.

Zvolit si můžete tzv. CP potenciometr, který vyniká svou životností a vysokou úhlovou rozlišitelností, drátový potenciometr typický pro svou robustnost a větší elektrickou zatížitelnost nebo hybridní potenciometr spojující výhody obou.

Širokou škálu možností vám ale nabízí i další z našich výrobků – lineární snímače polohy. Nabízíme lineární snímače polohy potenciometrické, induktivní, optoelektronické inkrementální, magnetostrikční i magnetické. Lineární snímače polohy si navíc můžete libovolně dovybavit. Stačí navštívit sekci příslušenství.

Potenciometry a lineární snímače polohy ale nejsou ani zdaleka to jediné, co v naší nabídce najdete. Společnost Megatron vyrábí také například:

- Kolektory
- Přístrojové skříňky
- Přesné rezistory
- Kalibrátory tlaků
- Joysticky
- Snímače síly
- Enkodéry

Ať už sháníte přesný potenciometr nebo jiný druh senzorové techniky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poskytneme odborné poradenství i všechny potřebné informace.

Máme pro vás regulační i měřicí techniku všeho druhuPotenciometry patří mezi nejžádanější výrobkyNabízíme vám senzorovou technikuObraťte se na společnost Megatron

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Lineární snímače polohy Praha

Lineární snímače polohy Praha

Společnost Megatron Praha distribuuje komponenty pro automatizaci. Mezi jejich prodávaný výrobek patří lineární snímače poloh. Myslí se typ polohových senzorů a v případě lineárních snímačů se jedná o snímání v jednom poli. Používají se tam, kde je nutná vysoká přednost a velká ...

Megatron s.r.o. Regulační a měřící technika Praha
Regulační měřící technika Praha - pro kontrolu síly a momentu

Regulační měřící technika Praha - pro kontrolu síly a momentu

Regulační měřící techniku pro kontrolu síly a momentu pro Vás v naší pražské firmě vyrábíme přes padesát let. V katalogu naleznete kvalitní snímače síly a tlaku, automatické, digitální i multifunkční kalibrátory, enkodéry, lineární čtečky polohy i kroužkové sběrače. Máme připraveno i více druhů ...

Megatron s.r.o. Regulační a měřící technika Praha