Microsite byla topována dne:02.01.2017
ID microsite: 46949, počet zhlédnutí:  49
Zadavatelem microsite je firma

Hotel Zámek Valeč

Pořádání firemní akce, teambuilding Jihomoravský kraj, Vysočina

prostory pro firemní akce, teambuilding, zámecké wellness centrum, kongresoví turistika, ubytování v moderních pokojích a apartmánech

Firemní akce Jihomoravský kraj, VysočinaTeambuilding Vysočina, Jihomoravský krajTeambuildingové akce Vysočina, Jihomoravský kraj

Budete pořádat firemní nebo teambuildingovou akci pro své zaměstnance a hledáte ideální místo mezi Jihomoravským krajem a Vysočinou? Neváhejte a uspořádejte ji v prostorách našeho krásného Hotelu Zámek Valeč.

V hotelu je k dispozici 10 sálu a salonků s různou kapacitou míst, které jsou vybaveny wifi připojením, je možné do nich umístit plátno a dataprojektor. Dáváte-li přednost modernímu pojetí, nová budova Stodola Vám nabízí čtyři salonky a jeden velký sál s kapacitou 800 osob. Největší sál v našem hotelovém komplexu s terasou a barem je vybaven zabudovaným plátnem, dataprojektorem, ozvučením a wifi připojením.

Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky, kde si můžete prohlédnout všechny prostory vhodné na pořádání firemních akcí.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Wellness hotel Valeč, wellness pobyty, ubytování, relax Třebíč, Vysočina

Wellness hotel Valeč, wellness pobyty, ubytování, relax Třebíč, Vysočina

Odpočinkový wellness hotel, wellness pobyty, dovolená na Vysočině, pěkné ubytování a opravdový relax zažijete v našem Hotelu Zámek Valeč.

Hotel Zámek Valeč
Luxusní ubytování, pobyt v zámeckém hotelu s wellness centrem na Vysočině

Luxusní ubytování, pobyt v zámeckém hotelu s wellness centrem na ...

Pobyt v zámeckém hotelu, luxusní ubytování s wellness centrem na Vysočině, stravování, obědové menu, speciality a nevšední zážitky nabízí Hotel Zámek Valeč.

Hotel Zámek Valeč
Ubytování v zámeckém wellness centru, hotel, relaxace Vysočina, Valeč u Hrotovic

Ubytování v zámeckém wellness centru, hotel, relaxace Vysočina, Valeč u ...

Pěkné ubytování v zámeckém wellness centru, v hotelu Zámek Valeč u Hrotovic. Regenerace a relax, fitness, kadeřnici i kosmetičku vše nabízí náš hotel.

Hotel Zámek Valeč
Kongresy, kongresová turistika, firemní školení Vysočina, Třebíč

Kongresy, kongresová turistika, firemní školení Vysočina, Třebíč

Chystáte-li se pořádat kongres nebo firemní školení pro své zaměstnance, pak neváhejte a uspořádejte jej přímo v prostorách krásného Hotelu Zámek Valeč, vhodného nejen k pobytové, ale i kongresové turistice. K dispozici máme 10 sálu a salonků s různou kapacitou. Ojedinělost vašemu kongresu ...

Hotel Zámek Valeč