Microsite byla vložena dne:19.08.2015
ID microsite: 46949, počet zhlédnutí:  48
Zadavatelem microsite je firma

Hotel Zámek Valeč

Pořádání firemní akce, teambuilding | Jihomoravský kraj, Vysočina

Firemní akce Jihomoravský kraj, VysočinaTeambuilding Vysočina, Jihomoravský krajTeambuildingové akce Vysočina, Jihomoravský kraj

Budete pořádat firemní nebo teambuildingovou akci pro své zaměstnance a hledáte ideální místo?
Neváhejte a uspořádejte ji v prostorách krásného Hotelu Zámek Valeč vhodného nejen k pobytové, ale hlavně ke kongresové turistice.

V hotelu je k dispozici 10 sálu a salonků s různou kapacitou míst, které jsou vybaveny wifi připojením, žaluziemi a je možné do nich umístit plátno a dataprojektor. Ojedinělost vaší firemní nebo teambuildingové akci dodají dobové prvky a krásné výhledy do zámeckých prostor.
Dáváte-li přednost modernímu pojetí, nová budova Stodola Vám nabízí čtyři salonky a jeden velký sál s kapacitou 800 osob.

Největší sál v našem hotelovém komplexu s terasou a barem je vybaven zabudovaným plátnem, dataprojektorem, ozvučením a wifi připojením. Sál je vhodný pro firemní akce s doprovodným programem, teambuildingové akce nebo třeba i výstavy.

Hotel Zámek leží v kraji dostupném nejen klientům z celé Vysočiny, ale i z Jihomoravského kraje.
Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky, kde si můžete prohlédnout všechny prostory vhodné na pořádání firemních akcí.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Ubytování v zámeckém wellness centru, hotel, relaxace Vysočina, Valeč u Hrotovic

Ubytování v zámeckém wellness centru, hotel, relaxace Vysočina, Valeč u ...

Pěkné ubytování v zámeckém wellness centru, v hotelu Zámek Valeč u Hrotovic. Regenerace a relax, fitness, kadeřnici i kosmetičku vše nabízí náš hotel.

Hotel Zámek Valeč
Luxusní ubytování, pobyt v zámeckém hotelu s wellness centrem na Vysočině

Luxusní ubytování, pobyt v zámeckém hotelu s wellness centrem na ...

Pobyt v zámeckém hotelu, luxusní ubytování s wellness centrem na Vysočině, stravování, obědové menu, speciality a nevšední zážitky nabízí Hotel Zámek Valeč.

Hotel Zámek Valeč
Wellness hotel Valeč, wellness pobyty, ubytování, relax Třebíč, Vysočina

Wellness hotel Valeč, wellness pobyty, ubytování, relax Třebíč, Vysočina

Odpočinkový wellness hotel, wellness pobyty, dovolená na Vysočině, pěkné ubytování a opravdový relax zažijete v našem Hotelu Zámek Valeč.

Hotel Zámek Valeč
Kongresy, kongresová turistika, firemní školení Vysočina, Třebíč

Kongresy, kongresová turistika, firemní školení Vysočina, Třebíč

Chystáte-li se pořádat kongres nebo firemní školení pro své zaměstnance, pak neváhejte a uspořádejte jej přímo v prostorách krásného Hotelu Zámek Valeč, vhodného nejen k pobytové, ale i kongresové turistice. K dispozici máme 10 sálu a salonků s různou kapacitou. Ojedinělost vašemu kongresu ...

Hotel Zámek Valeč