Microsite byla topována dne:04.11.2015
ID microsite: 46864, počet zhlédnutí:  578
Zadavatelem microsite je firma

AUTOKAT s.r.o. Autobazar Vizovice

Autobazar, prodej ojetých aut na splátky - nejširší nabídka vozů

Autobazarem ve Vizovicích u Zlína, který nabízí prodej ojetých aut na splátky a má nejširší nabídku ojetých aut všech druhů a značek je firma AUTOKAT s.r.o.

Autobazar ZlínProdej ojetých aut na splátky VizoviceProdej ojetých aut Zlín

Bazarové automobily z České republiky i zahraničí prodáváme s doživotní garancí na původ, kdy převážná část vozů je po prvním majiteli, samozřejmostí je zajištění provedení STK.

Vzhledem k bohatým zkušenostem a tradici naší firmy jsme Vám schopni zajistit vozidlo přesně podle Vašich představ a požadavků, v případě potřeby jsme připraveni poskytnout Vám odborné poradenství.

Nabízíme Vám také možnost úvěru a leasingu u několika úvěrových společností, s naším autobazarem AUTOKAT s.r.o tak už nic nebude stát v cestě za koupí Vašeho vysněného vozu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Výkup ojetých vozů všech značek ihned za hotové - profesionální autobazar

Výkup ojetých vozů všech značek ihned za hotové - profesionální ...

Výkup ojetých vozů všech značek ihned za hotové v okolí Zlína zajišťuje profesionální autobazar AUTOKAT s.r.o. se sídlem ve Vizovicích.

AUTOKAT s.r.o. Autobazar Vizovice
Dovoz vozů ze zahraničí - Zlín

Dovoz vozů ze zahraničí - Zlín

Nabízíme: -Zprostředkování prodeje: -dovoz vozů ze zahraničí -výkup za hotové -protiúčtem -povinné ručení ( zajistíme nejvýhodnější pojištění na trhu) -havarijní pojištění -úvěr ( bez poplatku za zpracování) -leasing.

AUTOKAT s.r.o. Autobazar Vizovice