Pohřební služba EXCELENT Sokolov - kvalita i lidský přístupZařídíme pohřeb podle přání pozůstalých


Smrt milovaného člověka je to nejtěžší, co nás může v životě potkat. Pohřební služba EXCELENT si uvědomuje, že v tak těžké životní situaci se smutku, pocitu bezmoci a zoufalství neubrání nikdo.

Nejste na to však sami – v Pohřebním ústavu EXCELENT si umíme představit, čím procházíte, a jsme tu pro vás. Uděláme maximum, abychom vám pomohli, a vy jste si v takto těžké situaci nemuseli dělat další starosti navíc se zařizováním nejrůznějších formalit.

Zařídíme přesně takový pohřeb, jaký by si váš blízký přál, ať už jde o rozloučení v obřadní síni nebo v kostele, a postaráme se také o veškeré druhy posledního rozloučení – kremaci s obřadem či bez něj, uložení do hrobu či hrobky, nebo uložení ostatků zesnulého na vsypové loučce.

Zajistíme převoz zesnulých ze všech koutů ČR i ze zahraničí i vše, co se týká samotného obřadu. Ať už si přejete zařídit pohřeb civilní, církevní nebo měl váš blízký nějaké speciální poslední přání, my se o vše postaráme.
Zakládáme si na diskrétnosti, citlivosti a idnividuálním přítupu.

Nabízíme také bezplatnou službu sjednání pohřbu přímo u vás doma, abyste nemuseli jezdit do naší kanceláře.
Pokud jste příliš zasaženi žalem a nemáte sílu k organizaci domlouvání posledního rozloučení, bez problému můžete pověřit někoho, komu důvěřujete - pohřeb může objednat prakticky kdokoliv, ať už je to rodina, sousedé či zaměstnavatel.

Zajistíme mimo jiné:
- Tisk parte
- Květinovou smuteční výzdobu
- Hudební reprodukci
- Řečníka
- Kopání hrobů
- Hřbitovní služby

Komplexní a profesionální služby, ale i chápavý a přátelský přístup, to najdete ve společnosti EXCELENT - jsme tady pro vás. Můžete nám důvěřovat – pohřební ústav EXCELENT je nositelem znaku kvality Sdružení pohřebnictví v ČR a je také členem Evropské federace pohřebních služeb (EEFS).

Pobočky pohřebního ústavu EXCELENT najdete v těchto městech:
- Sokolov
- Kraslice
- Chodov
- Kynšperk

V těžkých chvílích jsme tu pro vás.
Pohřební ústav EXCELENT


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pohřební ústav Excelent Sokolov

Pohřební ústav Excelent Sokolov

Pohřební ústav EXCELENT s.r.o. nabízí pomoc při zařizování náležitostí spojených s odchodem blízké osoby a při přípravě pohřbu klientům se Sokolova a okolí.


Smuteční služby Sokolov

Smuteční služby Sokolov

Smuteční služby v Sokolově nabízí Pohřební ústav EXCELENT s.r.o. V dobách Vašeho smutku se postará o vše potřebné, někdy i nad rámec domluvených služeb.


Pohřební ústav a pohřební služby Sokolov, důstojné a pietní rozloučení s blízkými

Pohřební ústav a pohřební služby Sokolov, důstojné a pietní rozloučení s blízkými

V těžkých chvílích po ztrátě blízkého člověka jistě oceníte decentní a pietní jednání zaměstnanců Pohřebního ústavu s.r.o. se sídlem a působností v Sokolově.


Pohřební služba Sokolov, pomůžeme Vám v těžkých chvílích

Pohřební služba Sokolov, pomůžeme Vám v těžkých chvílích

Smuteční obřady v obřadních síních a na hřbitovech v České republice, a to: Pohřeb do hrobu nebo hrobky, smuteční obřad s následným uložením do hrobu nebo hrobky nebo kremací. Stejně tak i zpopelnění bez obřadu. Zpopelnění zesnulých. ...


Pohřební služba Cheb

Pohřební služba Cheb

Pohřební ústav EXCELENT s.r.o. nabízí pomocnou ruku při záležitostech spojených s přípravou pohřbu. Zaručujeme profesionální provedení pohřebních služeb a osobní přístup.


Pohřby Sokolov - kremace, pohřby do země, zpopelnění bez obřadu, rozptyl

Pohřby Sokolov - kremace, pohřby do země, zpopelnění bez obřadu, rozptyl

Pohřebnické služby v Sokolově již řadu let zajišťuje Pohřební ústav EXCELENT s.r.o. Pomůžeme Vám se vším, co budete potřebovat, zajistíme veškeré formality s pohřbem spojené.


Pohřební ústav Sokolov - pomoc pozůstalým se ztrátou jejich nejbližších

Pohřební ústav Sokolov - pomoc pozůstalým se ztrátou jejich nejbližších

Pohřební ústav EXCELENT s.r.o. ze Sokolova zajišťuje komplexní pohřebnické služby. Zařídí za Vás veškeré formality. V rámci společnosti zajišťuje také thanatopraxi.
>
>