Microsite byla topována dne:01.04.2017
ID microsite: 45270, počet zhlédnutí:  41

Zavlažovací systémy pro parky, sportoviště a zahrady Praha

Jak zajistit, aby byla tráva na veřejných prostranstvích, jako jsou parky a sportoviště vždy zelená? Řešením jsou kvalitní zavlažovací systémy.

A přesně ty vám nabízíme ve společnosti Š & Z – sdružení. Zavlažovací systémy se hodí pro zavlažování sportovišť, městských parků nebi zahrad. Navrhneme vám je na míru i sestavíme, poskytujeme ale také odborný servis zavlažovacích systémů.

Ve společnosti Š & Z – sdružení Praha se snažíme jít s dobou a poskytovat zákazníkům vždy to nejlepší, co je na trhu aktuálně k dostání. Tomu odpovídají i naše zavlažovací systémy. Ty vyrábíme pouze z kvalitních komponent firmy Hunter. Spolupracujeme také s osvědčenými zahradníky, každá travnatá plocha tak bude díky nám nejen perfektně zavlažená, ale bude také potěchou pro oko kolemjdoucích.

Zavlažovací systémy jsou dnes nezbytnou součástí všech hřišť, parků a sportovišť. Zavlažovací systémy se ale hodí nejen k péči o veřejná prostranství, skvěle je využijete i na vaší zahradě za domem. V naší společnosti totiž vždy myslíme na individuální přání klienta a potřeby zavlažovaného prostoru, zavlažíme tak golfová hřiště, parky, ale i zahrady u domů, terasy nebo skleníky.

Zavlažovací systémy od společnosti Š & Z – sdružení Praha nabízí uživatelům celou řadu výhod. Mezi ty hlavní patří:

- stále zelený, svěže vypadající trávník
- rovnoměrně zavlažená výsadba
- úspora vašeho času
- úspora vody

Zavlažovací systémy u nás dostanete se vším všudy. Zdarma zaměříme váš pozemek, zavlažovací systém namontujeme a uvedeme do provozu. Zajistíme ale i záruční a pozáruční opravy systému, jeho zazimování a opětovnou přípravu na jaro. Pokud tak i vy uvažujete o tom, že si pořídíte zavlažovací systém, neváhejte se na nás obrátit. My se postaráme o vše od prvotního návrhu až po generální opravy.

Zavlažovací systémZavlažovací systémy jsou ideální i pro fotbalová hřištěKrásný upravený trávník díky zavlažovacímu systémuZavlažování trávníkuZavlažování zajistí svěže vypadající trávníkZavlažovací systém je ideálním pomocníkem v péči o trávník

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Realistické umělé živé ploty na zakázku Praha – rychlá instalace a snadná údržba

Realistické umělé živé ploty na zakázku Praha – rychlá instalace a ...

Potřebujete rychle vyřešit zastínění zahrady nebo balkonu? Objevte výhody stále oblíbenějších realistických živých plotů na zakázku, které nabízí společnost Ž a S sdružení z Prahy.

Š & Z - sdružení Automatické závlahové systémy Praha
Osazování studní a jímek čerpadly Praha – dlouhá životnost a bezporuchovost

Osazování studní a jímek čerpadly Praha – dlouhá životnost a ...

Pokud jste šťastní majitelé studní, jistě oceníte služby osazování studní a jímek čerpadly. Tuto službu nabízí společnost Ž a S sdružení z Prahy.

Š & Z - sdružení Automatické závlahové systémy Praha
Montáže závlahových systémů a čerpadel Praha – malá spotřeba vody a zahrada snů

Montáže závlahových systémů a čerpadel Praha – malá spotřeba vody a ...

Sníte o krásném a zeleném trávníku a nedaří se proměnit sen v realitu? K vysněnému trávníku Vám pomůže montáží závlahového systému a čerpadla společnost Ž a S sdružení z Prahy.

Š & Z - sdružení Automatické závlahové systémy Praha
Instalace umělých živých plotů a zahradního osvětlení Praha – realistický vzhled a bezpracná údržba

Instalace umělých živých plotů a zahradního osvětlení Praha – ...

Hledáte rychlé řešení zastínění terasy nebo vytvoření soukromí na zahradě? Elegantním řešením je instalace umělých živých plotů a zahradního osvětlení od společnosti Ž a S sdružení z Prahy.

Š & Z - sdružení Automatické závlahové systémy Praha
Automatické závlahové systémy renomované značky Hunter – instalace a servis Praha

Automatické závlahové systémy renomované značky Hunter – instalace a ...

Instalace, záruční i pozáruční servis závlahových systémů zajistí firma Š & Z – sdružení. Závlahové systémy nainstalujeme kamkoli – do zahrad, parků, nebo na terasu.

Š & Z - sdružení Automatické závlahové systémy Praha
Automatický závlahový systém pro Vaši zahradu Praha

Automatický závlahový systém pro Vaši zahradu Praha

Automatické závlahové systémy pro Vaše zahrady a trávníky dodává firma Š&Z-sdružení. Výhodou rovnoměrného zavlažování naším systémem je vždy krásný zelený trávník. Také uspoříte vodu a svůj čas. Spolu s prodejem AZS Vám nabízíme služby: zaměření ploch, výpočtu ceny a montáže,- záručního i ...

Š & Z - sdružení Automatické závlahové systémy Praha
Zahradní osvětlení prodej a montáž Praha

Zahradní osvětlení prodej a montáž Praha

Dovoz a montáž zahradního osvětlení pro Vás ráda udělá Š & Z-sdružení v Praze. Pro Vaše pohodlné procházky zahradou či k příjezdové cestičce Vám nainstalujeme zahradní osvětlení dle potřeb a vkusu. V případě zájmu Vám naši experti poradí s rovnoměrným a účinným rozložením světelných bodů a ...

Š & Z - sdružení Automatické závlahové systémy Praha