Microsite byla topována dne:24.04.2016
ID microsite: 45189, počet zhlédnutí:  107
Zadavatelem microsite je firma

Zebra, s.r.o.

Výroba samolepicích etiket Velim - tisk na lesklý i matný papír, potisk v 5-ti barvách

Samolepicí etikety najdou své uplatnění všude tam, kde je potřeba jasně označit jednotlivé výrobky. Kde ale kvalitní samolepicí etikety sehnat? Obraťte se na společnost Zebra.

Výroba samolepicích etiket je naším oborem již řadu let. Zhotovíme vám tak samolepky přesně dle vašich požadavků, a to v jakémkoli množství.

Samolepky se snadno používají, pevně drží a nejsou příliš nákladné. Skvěle se hodí k označování výrobků v potravinářství, strojírenství, textilním a automobilovém průmyslu či v logistice. Ve společnosti Zebra jsme si vědomi toho, že každé odvětví má na samolepky trochu jiné požadavky. Výroba samolepicích etiket je u nás proto založena na moderních technologiích a postupech. Díky tomu jsme tak schopni vyrobit samolepicí etikety různých tvarů a materiálů, přesně dle vašich potřeb.

Samolepicí etikety vám nabízíme hned v několika materiálových provedeních. Vyrábíme:

- Samolepicí etikety papírové
- Samolepicí etikety z PE
- Samolepicí etikety z PP
- Samolepicí etikety z polyesteru

Problém pro nás ale není ani použití speciálních transparentních či thermo citlivých materiálů s ochrannou bariérou proti mastnotě a otěru. Zvolit si můžete také různé úrovně lepivosti etiket. Veškeré samolepky vám také na přání potiskneme. I zde máte na výběr, a to hned z pěti barev. Samolepky vám navíc můžeme dodat v matném nebo velmi lesklém provedení.

Výroba samolepicích etiket se vám ale přizpůsobí také v oblasti tvarů. Rádi vám vyrobíme klasické obdélníkové samolepky různých rozměrů, zhotovíme i samolepicí etikety čtvercové, kruhové či oválné, nebo samolepky atypických tvarů. To vše s možností náseku a perforací v samolepicích etiketách nebo perforací mezi jednotlivými etiketami. Ať už potřebujete označit výrobní díl ve strojním průmyslu, nebo hledáte poutavé samolepky pro označení potravin, obraťte se na nás. Výroba samolepicích etiket ve společnosti Zebra je tady pro vás!

Samolepky v kotoučiSamolepící etiketyEtikety a samolepky vyrábíme v nejrůznějších tvarech a rozměrechSamolepky mají mnoho možností využitíSamolepicí etikety a samolepky vyrábíme na zakázku přesně podle vašich přání

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
UV flexotisk a flexotisk Kolín umožní maximální kvalitu potisku

UV flexotisk a flexotisk Kolín umožní maximální kvalitu potisku

Máte vysoké nároky na kvalitu tisku? Pak svěřte své zakázky bez obav firmě Zebra, s.r.o. z Kolína, která využívá stroje umožňující UV flexotisk a flexotisk pro potisk etiket, vstupenek či štítků.

Zebra, s.r.o.
Zebra Velim – výroba samolepících etiket rychle a kvalitně

Zebra Velim – výroba samolepících etiket rychle a kvalitně

Samolepicí etikety do kanceláře, na zboží v té nejvyšší kvalitě a včetně rychlých dodacích lhůt vyrábí na moderních tiskárnách česká společnost Zebra, s.r.o. Velim.

Zebra, s.r.o.
Samolepicí etikety Kolín – velký výběr tvarů, materiálů a barev

Samolepicí etikety Kolín – velký výběr tvarů, materiálů a barev

Samolepící etikety jsou dnes neodmyslitelnou součástí komunikace se zákazníkem při prodeji jakéhokoliv zboží. Česká společnost Zebra, s.r.o. Kolín tiskne etikety nejlepší kvality v mnoha variantách.

Zebra, s.r.o.
Tisk Kolín - výroba samolepicích etiket, visaček, vstupenek a štítků bez/s potiskem

Tisk Kolín - výroba samolepicích etiket, visaček, vstupenek a štítků ...

Zebra, s.r.o. se zabývá výrobou visaček, štítků, samolepicích etiket a vstupenek s potiskem i bez potisku. Výrobní společnost se nachází nedaleko Kolína.

Zebra, s.r.o.
Tisk štítků Velim - jsou nelepicí, možnost perforace a vlastní dotisk, oboustranný tisk

Tisk štítků Velim - jsou nelepicí, možnost perforace a vlastní dotisk, ...

Štítky jsou nelepicí, je možné je perforovat z důvodu jednoduššího odtržení. Štítky je možné vyrobit čisté, bez potisku a sami si je potisknete. Tisk na zadní stranu štítku.

Zebra, s.r.o.
Výroba vstupenek Kolín - s tiskem i bez tisku, perforace pro jednodušší odtržení

Výroba vstupenek Kolín - s tiskem i bez tisku, perforace pro jednodušší ...

Kolínská společnost Zebra, s.r.o. se zabývá výrobou nelepicích vstupenek. U vstupenek je možná perforace pro jednodušší a lepší odtržení. Práce společnosti je kvalitně a rychle odvedena.

Zebra, s.r.o.
Tisk samolepicích etiket Kolín - etikety pro potravinářství, strojírenství i textilní průmysl

Tisk samolepicích etiket Kolín - etikety pro potravinářství, ...

Samolepící etikety vyrábí a dodává firma Zebra s. r. o. z Velimi. Naše produkty nacházejí velké uplatnění v logistice a v potravinářském, strojírenském, automobilové i textilním průmyslu.

Zebra, s.r.o.
Tisk barevných samolepicích etiket Velim - tisk i na transparentní a thermo citlivé materiály

Tisk barevných samolepicích etiket Velim - tisk i na transparentní a ...

Barevné samolepicí etikety vyrábí a dodává společnost Zebra, s. r. o. ve Velimi. Všechny etikety vyrábíme v pěti barvách. Tiskneme osmi UV barvami i na obě strany výrobku.

Zebra, s.r.o.
Výroba etiket, visaček, vstupenek a štítků Kolín - tisk i atypických tvarů

Výroba etiket, visaček, vstupenek a štítků Kolín - tisk i atypických ...

Výrobou etiket, vstupenek, visaček a štítků se zaobírá firma Zebra, s.r.o. ve Velimi blízko Kolína. V případě zájmu tiskneme i na zadní stranu či zasíláme výrobky bez designu.

Zebra, s.r.o.
Tisk vstupenek Velim

Tisk vstupenek Velim

Výrobou vstupenek se zabývá firma Zebra s. r. o. z Velimi. Pokud potřebujete kotouč vstupenek na Vámi pořádaný koncert či slavnost, jsme tu pro Vás s naší tiskárnou a dlouholetou tradicí. Vstupenky vyrábíme nelepicí a pro snazší oddělování s možností perforace jednotlivých listů. Můžete si ...

Zebra, s.r.o.
Nelepicí štítky, vstupenky, visačky -Velim

Nelepicí štítky, vstupenky, visačky -Velim

Nelepicí štítky pro Vás vyrábí společnost Zebra s. r. o. ve Velimi. Štítky mohou kvalitně nahradit lepicí etikety, které se z výrobků špatně sundávají, když je nutné je vyměnit. Na požádání vyrábíme perforované pro lepší oddělování jednotlivých kusů. Také si můžete vybrat čisté štítky nebo s ...

Zebra, s.r.o.
Flexotisk a UV flexotisk Kolín

Flexotisk a UV flexotisk Kolín

Flexotiskem a jeho UV verzí disponuje společnost Zebra s. r. o. Od roku 2015 vlastníme nové tiskařské stroje: GALLUS ECS 340 – uzpůsobený pro tisk až osmi UV barvami, tisk do lepidla, laminaci, ražbu za studena a neutralizaci. REEL TO REEL - pracuje s pěti vodou ředitelnými či UV barvami. ...

Zebra, s.r.o.
Výroba samolepící etikety Velim, Kolín

Výroba samolepící etikety Velim, Kolín

Společnost Zebra, s.r.o. vyrábí samolepící etikety. Druhy: - samolepicí etikety bez tisku - samolepicí etikety s tiskem - thermoetikety bez tisku - thermoetikety s tiskem - transparentní samolepící etikety. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Zebra, s.r.o.