Zadavatelem microsite je firma Karel RYS Odvoz odpadu a suti Praha


Zemní a demoliční práce Praha - kompletní demolice celých domů i jejich částí.

Zemní a kompletní demoliční práce včetně odvozu suti s kvalitními stroji Vám nabízí firma Karel Rys se sídlem v Praze.Výkopy pro inženýrské práce, hloubení, úpravu a přípravu terénu pro domy, cesty a zahrady Vám s naší technikou rádi a kvalitně zařídíme.

Vlastníme stroje Man 8x6 a návěs 6x6, Tatry-815, hydraulické nůžky, Avie s kontejnerem, Cat dozer D6L, rypadlo kolové-315 a pásové-325, kolové nakladače LIEBHERR 514 a 542, UNC a JCB.

Ceny strojů odvíjíme od hodinové sazby. Technika není starší než pět let.
Pro objednání naší pracovní síly a strojů volejte na telefonní čísla 606 689 461 a 602 305 168.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Odvoz odpadu a suti Praha nonstop – urychleně vyřešíme Váš problém

Odvoz odpadu a suti Praha nonstop – urychleně vyřešíme Váš problém

Potřebujete zajistit odvoz odpadu nebo stavební suti? Firma Autodoprava Karel Rys z Prahy nabízí tyto služby nonstop pro zákazníky z Prahy a okolí.


Odstranění odpadu i sutí Praha - zbavte se jich jednou provždy

Odstranění odpadu i sutí Praha - zbavte se jich jednou provždy

Výkopové zeminy, suti i různého odpadu se hravě zbavíte, pokud si zavoláte firmu, která se specializuje na odvoz odpadu včetně odvozu suti. Ať už podnikáte ve stavebnictví nebo máte odpad na zahradě po stěhování, stavbě či demolici domu, ...


Stavební materiál Praha - prodej písku, kameniva, zeminy a  recyklované drťě

Stavební materiál Praha - prodej písku, kameniva, zeminy a recyklované drťě

Pokud sháníte stavební materiál jako je písek, kamenivo či recyklát, který se bude dopraven přímo na Vámi požadované místo, obraťte se na společnost Autodoprava Karel Rys Praha.


Autodoprava Praha nonstop – rychlá realizace a odvoz

Autodoprava Praha nonstop – rychlá realizace a odvoz

Potřebujete urychleně zajistit odvoz zemního i jiného odpadu nebo nákladní dopravu na území Prahy a středních Čech? Jednoduše kontaktujte firmu Autodoprava Karel Rys, která tyto služby nabízí nonstop.


Nákladní doprava a odvoz suti - Praha

Nákladní doprava a odvoz suti - Praha

Dopravu materiálu nákladními vozy zajišťuje společnost Karel RYS. Vlastními dopravními auty Vám odvezeme odpad ze stavby a uložíme ho v regionu Prahy i mimo něj. K práci používáme automobily MAN návěs a 8x6, TATRA 815 a VOLVO zametací ...


Likvidace a odvoz odpadů Praha

Likvidace a odvoz odpadů Praha

Likvidace a odvoz odpadů po Praze a Středočeském kraji zařizuje Autodoprava Karel Rys. Všechny nabízené práce zajišťujeme nonstop. Přijímáme tyto materiály: kamení a čistou výkopovou zeminu, směsi betonu, cihel, tašek a keramických ...
>
>
>