Microsite byla topována dne:17.12.2015
ID microsite: 45005, počet zhlédnutí:  54
Zadavatelem microsite je firma

ELMAR group spol. s r.o.

Chlazení, klimatizace a vzduchotechnika - Brno, Prostějov

ELMAR Group se zabývá návrhem a instalací systémů měření a regulace, zejména pro technologie vytápění, chlazení, vzduchotechniky včetně klimatizace a řízení spotřeby všech druhů energií. Kromě chlazení, klimatizace a vzduchotechniky se zaměřujeme také na systémy zabezpečení budov a přístupu osob.

Se širokou škálou našich služeb jsme schopni zajistit komplexní řízení technologických procesů budov a zařízení, včetně dálkového servisu zařízení měření a regulace. Systémy a komponenty chlazení, klimatizace a další vzduchotechniky dodáváme zejména od značky HONEYWELL, s jejichž kvalitou máme velmi dobré zkušenosti.

Chlazení a klimatizaci přizpůsobíme přesně vaši potřebám, a rádi s vámi probereme volbu nejvhodnějšího zařízení pro vaše prostory. Samozřejmostí je i komplexní servis - naši servisní pracovníci pravidelně provádějí preventivní a periodické prohlídky chlazení, klimatizace a ostatních technologií.

Ať už plánujete novou klimatizaci, chlazení nebo nákup dalšího technologického zařízení, neváhejte se na nás obrátit. Odborníci z ELMAR Group vám rádi poskytnou veškeré informace jak o kompletní nabídce služeb naší firmy, tak o možných technických řešeních vašich potíží z oblasti vytápění, chlazení i klimatizace.

Rádi se s vámi setkáme osobně na naší pobočce v Brně na ulici Ječná 29a nebo v Prostějově na adrese Smržická 115/13.

Instalace chlazení a klimatizaceKomplexní řízení technologických procesů nabízí firma ELMAR GroupChlazení a klimatizace přizpůsobíme vašim potřebám

DALŠÍ MICROSITE FIRMY