Microsite byla topována dne:11.11.2016
ID microsite: 44986, počet zhlédnutí:  34
Zadavatelem microsite je firma

KlimaTechnik s.r.o.

Měření akustiky Hodonín, protihlukové úpravy, akustika pracovního prostředí, snižování hluku.

Měření akustiky v pracovním prostředí, snižování hluku vzuchotechnickými systémy a protihlukové úpravy od firmy Klimatechnik s.r.o. v Jihomoravském kraji v okrese- kvalitní akustické měření.

Akustika pracovního prostředí jihomoravský kraj

Hledáte společnost, která se zabývá měřením akustiky a chcete si nechat změřit akustiku a hladinu hluku v pracovních prostorech? Pak kontaktujte jihomoravskou společnost KlimaTechnik s.r.o., která nabízí služby v oblasti řešení a měření akustiky a montáže akustických panelů v okrese Hodonín.

Zpracujeme akustické studie a změříme hluk ve vnitřním i venkovním prostředí. Součástí našich služeb je i poradenská činnost a zpracování návrhů na snižování hluku, včetně realizace protihlukové úpravy.

Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu ve Strážnici, okr. Hodonín, na ulici Nádražní.
Kompletní nabídku služeb a prací naleznete na webových stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Průmyslová vzduchotechnika, vzduchotechnika kompresoroven, pekáren Hodonín, Jihomoravský kraj

Průmyslová vzduchotechnika, vzduchotechnika kompresoroven, pekáren ...

Průmyslová vzduchotechnika, vzduchotechnika kompresoroven, pekáren, potravinářských provozoven od firmy KlimaTechnik s.r.o. v Jihomoravském kraji.

KlimaTechnik s.r.o.
Realizace, projekce a servis vzduchotechniky Jihomoravský kraj

Realizace, projekce a servis vzduchotechniky Jihomoravský kraj

Realizace, projekce a servis vzduchotechniky, průmyslová vzduchotechnika pro haly, technologie tropického větrání od firmy KlimaTechnik s.r.o. ve Strážnici - výměna vzduchu.

KlimaTechnik s.r.o.
Prodej a montáž klimatizace, odborné poradenství, realizace klimatizačního zařízení Strážnice

Prodej a montáž klimatizace, odborné poradenství, realizace ...

Prodej a montáž klimatizace, odborné poradenství, realizace klimatizačního zařízení od KlimaTechnik s.r.o. ve Strážnici - poskytování kvalitních služeb v oboru vzduchotechniky, klimatizace a akustiky.

KlimaTechnik s.r.o.
Dodávka a montáž vzduchotechniky pro potravinářské provozy Strážnice

Dodávka a montáž vzduchotechniky pro potravinářské provozy Strážnice

Dodávka a montáž vzduchotechniky pro potravinářské provozy, do pekáren, obcodů, barů, do kompresoroven a velkých provozů od firmy KlimaTechnik s.r.o. ve Strážnici.

KlimaTechnik s.r.o.
Klimatizace Hodonín, Jihomoravský kraj

Klimatizace Hodonín, Jihomoravský kraj

Hledáte spolehlivou firmu, která se zabývá klimatizacemi, dělá montáž klimatizací? Naše jihomoravská společnost KlimaTechnik s.r.o. se sídlem ve Strážnici, okr. Hodonín, se zabývá dodávkou, prodejem a montáží klimatizací. Zajišťujeme montáže klimatizací a klimatizačních jednotek renomovaných ...

KlimaTechnik s.r.o.