Microsite byla topována dne:18.04.2016
ID microsite: 44926, počet zhlédnutí:  271
Zadavatelem microsite je firma

Milan Babor Česká jídelna Ostrava

Tradiční česká jídla, pizza nebo minutky s rozvozem – obědové menu

Díky rozvozu z České jídelny Milan Babor Ostrava si můžete vychutnávat tradiční česká jídla, pizzu nebo minutky kdekoliv. Rozvážíme obědová menu po celé Ostravě.

Máte rádi tradiční česká jídla, jako jsou poctivé guláše, svíčková, pečená kachna, uzené maso, rajská omáčka nebo koprovka, vepřová kýta, slepičí polévka a další?

Každý den naše Česká jídelna nabízí 6 menu plus pizzy, saláty a minutky v podobě řízků, pečeného kuřete, smaženého sýra nebo smaženého květáku a samozřejmě nechybí ani výběr ze zákusků. Po výborném obědě vám jistě přijde vhod i něco sladkého, a součástí nabídky naší České jídelny jsou i nealkoholické a alkoholické nápoje.

Tradiční česká jídla, pizzy a naše obědová menu rozvážíme z jídelny po celé Ostravě až do 17 hodin. V Ostravě Mariánských horách a Vítkovicích je rozvoz zdarma, v ceně jídla je vždy i příbor a veškeré obaly.

Objednávat tradiční česká jídla můžete on-line na našem webu, kde najdete i aktuální slevy a výhodné akce. Přijímáme i platbu stravenkami, každý pátek navíc dostanete oplatek k hlavnímu jídlu zdarma.

Česká jídelna Milan Barbor, to je především:
- rozvoz jídla do firem i domácností po celé Ostravě
- jídelna s příjemným prostředím
- tradiční česká jídla
- pizza
- polévky
- minutky
- zákusky
- saláty a džusy
- bezedná sklenička
- každý pátek sladkost zdarma
- obaly i příbory v ceně
- cateringové služby
- on-line objednávky.

Česká jídelna, poctivé jídlo OstravaTradiční jídelna OstravaTradiční česká jídla, jídelna Ostrava

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Dovoz obědů do firem a domácností - denní menu, poctivá česká jídla

Dovoz obědů do firem a domácností - denní menu, poctivá česká jídla

Pokud si chcete dopřát kvalitní oběd a nemáte čas jít do restaurace, pak vyzkoušejte Českou jídelnu Milan Babor v Ostravě. Dovezeme vám denní menu, poctivé české jídlo do firem i domácností.

Milan Babor Česká jídelna Ostrava
Rozvoz jídel Ostrava-česká kuchyně,velký výběr denního menu

Rozvoz jídel Ostrava-česká kuchyně,velký výběr denního menu

Hledáte firmu, která rozváží obědy v Ostravě? Nebaví Vás denně vymýšlet, co zase uvaříte? Ušetříme Vám čas, který trávíte doma při vaření nebo docházením do okolních restaurací na denní menu! Naše Česká jídelna, na adrese Kravařská 2, Ostrava – Mariánské Hory, kterou provozuje Milan Babor, Vám ...

Milan Babor Česká jídelna Ostrava
Catering, cateringové služby, rozvoz teplých jídel do firem, domácností Ostrava

Catering, cateringové služby, rozvoz teplých jídel do firem, domácností ...

Naše Česká jídelna Ostrava nabízí cateringové služby: - rozvoz teplých jídel do firem, domácností - výběr ze 6 menu - polévky, zákusky, pizza, minutky, saláty. Náš catering můžete využít po celé Ostravě. V ceně příbory a obaly. Objednávky jídel online na www.e-meal.cz

Milan Babor Česká jídelna Ostrava
Rozvoz jídel Ostrava

Rozvoz jídel Ostrava

Nabízíme rozvoz jídel, catering po celé Ostravě od 10 - 17hodiny: - možnost objednání online - hotová jídla (hotovky) včetně polévek - výběr z několika druhů pizzy - minutky - saláty - dezerty, zákusky - nealko nápoje, džusy - alko nápoje.

Milan Babor Česká jídelna Ostrava