Microsite byla topována dne:27.02.2016
ID microsite: 44889, počet zhlédnutí:  86
Zadavatelem microsite je firma

R-SPEED s.r.o.

Oprava čelního skla místo nákladnější výměny autoskla - Náchod

Kompletní výměna předního skla není při některých typech poškození vždy nutností. Mnohem levnější a o poznání rychlejší variantou je oprava čelního skla, kterou vám rádi zařídíme v naší společnosti R-SPEED v Náchodě.

Pomocí nejnovějších technologií dokážeme opravit menší bodové praskliny na vašem skle, a to až do průměru 2, 5 cm. Opravu čelního skla je však potřeba provést co nejdříve, aby nedošlo ke zvětšení a znečištění poškozeného místa.

Na našem webu najdete fotografie typů prasklin, které lze snadno opravit. V případě, že by však prasklina byla v přímém výhledu řidiče, by bohužel oprava čelního skla nebyla možná, a to i přesto, že je po opravě prasklina opticky téměř neviditelná.

Pokud by poškození vašeho autoskla bylo příliš rozsáhlé a nebo by praskliny vznikly ve výhledu řidiče, provedeme výměnu čelního skla. Váš vůz do našeho servisu dopravíme, provedeme výměnu čelního skla a zase ho odvezeme zpět, abyste s výměnou autoskla neměli žádné komplikace ani starosti.

Kromě výměny autoskel a jejich oprav provádíme také lepení zpětných zrcátek, opravy vyhřívacích mřížek, mytí motoru nebo tepování interiéru vozu a ošetření kožených sedadel.

Pro firmy nabízíme individuální mycí programy, které budou vyhovovat přesně vašim požadavkům a potřebám. Zařídíme vše od převozu vozidla až po kompletní servis, abychom ušetřili váš čas.

Oprava čelního skla vám ušetří čas i peníze.Opravíme všechny praskliny na čelním skle vašeho vozu.Zajistíme opravy i výměny čelního skla.Opravy čelního skla provádíme u osobních aut, náklaďáků i autobusů.Provádíme také lepení zpětných zrcátek.Opravy autoskel můžete využít v Náchodě.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Výměna čelních autoskel  osobních vozů, dodávek, nákladních vozů, pracovních strojů a autobusů

Výměna čelních autoskel  osobních vozů, dodávek, nákladních vozů, ...

Výměnu předního skla jsme potom schopni provést v nejkratším možném čase - R-SPEED s.r.o. Náchod

R-SPEED s.r.o.
Oprava čelních autoskel, specializovaný autoservis, bodové praskliny

Oprava čelních autoskel, specializovaný autoservis, bodové praskliny

V našem specializovaném autoservisu Vám odkážeme opravit čelní autoskla všech značek aut od bodových prasklin, což je pro Vás levnější i rychlejší než výměna celého skla.

R-SPEED s.r.o.
Oprava autoskla, autoskel - oprava menších bodových prasklin do průměru 2,5 cm

Oprava autoskla, autoskel - oprava menších bodových prasklin do průměru ...

Provádíme opravy autoskel všech typů a pro všechny auta - oprava menších bodových prasklin je do průměru 2,5 cm. Revoluční metoda opravy praskliny Vám zajistí, že nemusíte vyměňovat celé čelní sklo. Ke každé opravě čelního skla Vám dáme certifikát o opravě. stalo se Vám po jízdě na ...

R-SPEED s.r.o.
Prodej originální použité, nové náhradní díly na vozy VOLVO/SAAB

Prodej originální použité, nové náhradní díly na vozy VOLVO/SAAB

Náhradní díly VOLVO a SAAB: -originální použité a nové náhradní díly VOLVO - S40, S60, S70, S80, V40, V50, V70, XC70, XC60, XC90, C30, C70 SAAB - 9-3, 93, 9-5, 95

R-SPEED s.r.o.
Autoskla mobilní výměna autoskel čelních osobní TIR BUS Trutnov

Autoskla mobilní výměna autoskel čelních osobní TIR BUS Trutnov

Autoskla: MOBILNÍ AUTOSKLO SERVIS (celá ČR) -kompletní správa vozového parku při přesklívání vozů -prodej a montáž veškerých autoskel na všechny typy automobilů -specializace na BUS a TIR, (autobusy, kamiony, dodávky, osobní vozy) -originální značková autoskla Pilkington -ZDARMA ...

R-SPEED s.r.o.