Microsite byla vložena dne:25.06.2015
ID microsite: 44870, počet zhlédnutí:  51

Prodej a pokládka podlah všeho druhu Praha Hostivice

Kvalitní podlahy tvoří základ každé domácnosti či komerčních i veřejných prostor a velmi důležitá je také vlastní pokládka podlah. Na trhu je však velké množství různých druhů podlah – od linoleí, přes plovoucí podlahy až po speciální pryžovou dlažbu. Pokud sháníte podlahy, nejlepším řešením je zvolit firmu NOKO Servis, která nabízí podlahy všeho druhu.

Firma NOKO Servis se totiž v oboru podlahových krytin pohybuje už více než 14 let a nabízí široký výběr podlah, samozřejmostí je také následná pokládka podlah. Nabízené podlahy jsou určené jak do bytových prostor, tak například také do fitness center či na venkovní dětská hřiště.

Mezi služby, které garantuje firma NOKO Servis, patří mimo jiné individuální přístup ke každému klientovi, zakázky na klíč, ukázka podlah ve firemní vzorkovně v Praze-Hostivicích, pokládka podlah i záruční a pozáruční servis podlahy.

Firma NOKO Servis nabízí tyto podlahy včetně pokládky podlah:

- plovoucí podlahy
- dřevěné podlahy (i z exotických dřevin)
- marmoleum přírodní
- vinyl
- bytová PVC
- linolea, protiskluzová lina
- koberce
- pryžové desky pro průmyslové objekty
- podlahy do fitness center
- pryžová dlažba na venkovní hřiště

Pokud upřednostňujete pro svůj domov kvalitu, profesionální přístup i odborné zkušenosti v oboru, obraťte se na firmu NOKO Servis, specialistu na podlahy a pokládku podlah.

Kvalitní pokládka podlah je důležitáPokládáme venkovní i dětská hřištěPokládka podlah do fitness centerNOKO Servis garantuje individuální přístup

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Sportovní povrchy - venkovní i vnitřní podlahy Praha -  zajistíme Vám profesionální pokládku

Sportovní povrchy - venkovní i vnitřní podlahy Praha - zajistíme Vám ...

Sportovní povrchy a podlahy, které se využívají pro sport musí splňovat řadu požadavků, a to jak při vnitřním, tak při venkovním použití.

NOKO Servis s.r.o. Podlahy pro fitness, gumová dlažba
Pryžové podložky, pásky a terče vyrovnávají nerovnosti při stavbě venkovní terasy

Pryžové podložky, pásky a terče vyrovnávají nerovnosti při stavbě ...

Gumové podložky, pásky a terče z recyklované pryže jsou velmi efektivním řešením pro vyrovnání nerovností a vytvoření potřebného spádu při stavbě venkovních teras.

NOKO Servis s.r.o. Podlahy pro fitness, gumová dlažba
Protipádová pryžová dlažba pro dětská hřiště zamezí zbytečným úrazům - Praha

Protipádová pryžová dlažba pro dětská hřiště zamezí zbytečným úrazům - ...

Stavíte nebo rekonstruujete dětské hřiště a chcete docílit nejlepšího výsledku za přijatelnou cenu? Pak se seznamte s protipádovou pryžovou dlažbou, vhodnou pro dětská hřiště od společnosti NOKO Servis s.r.o.! Tato pryžová dlažba tlumí pády a zamezuje tak dnes již zbytečným dětským úrazům. Navíc ...

NOKO Servis s.r.o. Podlahy pro fitness, gumová dlažba
Podlahy do fitness center nejvyšší možné kvality, Praha

Podlahy do fitness center nejvyšší možné kvality, Praha

Fitness centra mají vysoké požadavky na kvalitu položených podlah. Pouze profesionální firmy, jako např. NOKO Servis s.r.o. Praha Hostivice dokážou plně uspokojit přísné požadavky fitness center a posiloven. Je důležité, aby podlaha ve fitness centru byla příjemně měkká, ale zároveň odolná proti ...

NOKO Servis s.r.o. Podlahy pro fitness, gumová dlažba