Microsite byla topována dne:14.02.2016
ID microsite: 44633, počet zhlédnutí:  58
Zadavatelem microsite je firma

P.A.F. Praha s.r.o.

5ti osá obráběcí CNC centra

HBZ Trunnion 80 TPBZ HD 400HBZ AeroCell 700/200

Podnikáte v oblasti obrábění hliníku, oceli, titanu či jiných slitin? Hledáte pro svůj podnik univerzální obráběcí centra? Pak si můžete vybrat ze sortimentu německé firmy Handtmann A Punkt, která je zastoupena na českém a slovenském trhu společností P.A.F. Praha s.r.o.

Sortiment firmy Handtmann zahrnuje 5ti osá vertikální i horizontální centra pro obrábění polotovarů veškerých velikostí a také hliníkových nebo ocelových profilů.

Na výběr jsou následující stroje:
- PBZ - na obrábění profilů
- UBZ - vertikální 5ti osé obráběcí centrum s osou X ve stole
- GANTRY - vertikální 5osé obráběcí centrum s pevným stolem
- TRUNNION 80, 120, 160 - horizontální 5ti osá obráběcí centra se dvěmi rotačními osami ve stole, vhodná pro frézování s možností soustružení. Stroje se liší velikostí stolů (průměr 800, 1200, 1600 mm)
- HBZ AEROCELL a
- HBZ COMPACT CELL - oba typy jsou 5ti osá horizontální obráběcí vysokovýkonná centra o velikosti sklopného stolu 2x1m až 8x2m s automatickou výměnou palet.
Výše uvedené stoje naleznou uplatnění především v leteckém a automobilovém průmyslu a u výrobců forem.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Armatury a technologie Handtmann pro nápojářský průmysl

Armatury a technologie Handtmann pro nápojářský průmysl

Nerezové armatury (klapky, veškeré přetlakové a podtlakové ventily, dvousedlové ventily apod.), CIP stanice a technologie potřebné k zajištění trvanlivosti piva (mikrofiltrace, stabilizace) od německé firmy Handtmann, Armaturenfabrik zajistí k prodeji společnost P.A.F. Armatury jsou vhodné pro ...

P.A.F. Praha s.r.o.