Microsite byla topována dne:14.06.2017
ID microsite: 44333, počet zhlédnutí:  132
Zadavatelem microsite je firma

Hotel Roubenka ROUBENKA s.r.o.

Stylové ubytování v roubenkách - víkendové pobyty v přírodě

Chcete-li si užít příjemnou dovolenou v okolí Beskyd nebo Kopřivnice a mít na dosah krásnou přírodu, tak je zde pro vás Hotel Roubenka, který vám zajistí stylové ubytování a zajímavé víkendové pobyty.

ubytování v roubenkách Kopřivniceubytování v roubenkách Štramberkvíkendové pobyty Beskydy

Pro příjemně strávený pobyt v okolí Beskyd a Kopřivnice vám nabízíme ubytování ve třech samostatných dřevěných roubených chalupách s moderním vybavením, které je vkusně skloubeno s dřevěnou konstrukcí staveb. Vybrat si také můžete z pokojů, které mají k dispozci vířivou vanu. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédských stolů.

Užijte si dovolenou nebo romantický víkend ve stylových roubenkách s nádherným výhledem na Štramberskou trúbu a dopřejte si zasloužený odpočinek a relaxaci.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Nekuřácká restaurace Štramberk - ideální pro rodinné oslavy i příjemné posezení

Nekuřácká restaurace Štramberk - ideální pro rodinné oslavy i příjemné ...

Jestliže hledáte stylovou nekuřáckou restauraci, která je vhodná pro rodinné oslavy, akce nebo pro příjemné posezení, tak je pro vás restaurace Štramberk v Hotelu Roubenka ideálním místem.

Hotel Roubenka ROUBENKA s.r.o.
Svatební obřad v altánku - romantická svatba v přírodě

Svatební obřad v altánku - romantická svatba v přírodě

Pokud sníte o romantické svatbě v přírodě a chcete svatební den prožít na jednom místě, tak je pro vás Hotel Roubenka nejlepší volbou. Zajistíme vám svatební obřad v altánku včetně svatebního servisu.

Hotel Roubenka ROUBENKA s.r.o.