Úložné systémy i další elektromateriál skladem - PrahaElektromontážní firmy, specializované prodejny, ale i stavební společnosti a výrobní podniky nakupují elektromateriál ve velkém a potřebují tak spolehlivého dodavatele. Patříte i vy do jedné z těchto kategorií? Obraťte se na společnost EMAS ELEKTROMATERIÁL a už nikdy se vám nestane, že by vám některá součástka chyběla. My totiž nabízíme úložné systémy i elektromateriál všeho druhu od českých i zahraničních výrobců. Veškeré zboží navíc máme díky bohatým skladovým zásobám k dispozici ihned.

Ve společnosti EMAS ELEKTROMATERIÁL víme, že široká nabídka je při nákupu elektromateriálu to nejdůležitější. Na skladu proto máme trvale více než 7900 položek. Ať už tak potřebujete úložné systémy, nebo jiný elektromateriál v jakémkoli množství, u nás nemusíte čekat na jejich dodání. Stačí navštívit náš prodejní sklad a vše si odvezete během jedné návštěvy.

Jaký elektromateriál vám v naší společnosti nabízíme? Výběr je skutečně velmi široký. U nás tak seženete skutečně vše, co pro své podnikání potřebujete. Najdete u nás rozličné kabely, vodiče, jističe, chrániče, vypínače, spínače, zásuvky, pojistky, relé i další elektromateriál od osvědčených výrobců.

Nezapomínáme ale ani na úložné systémy, které jsou pro ochranu drátů a vodičů často velmi důležité. Seženete u nás tak například:

- Trubky – ohebné a pevné plastové trubky, kovové trubky
- Instalační lišty
- Kabelové lávky
- Krabice, vývodky, kabelové chráničky
- Kabelové žlaby
- Systémy ukládání vedení

Také v tomto případě dbáme na to, aby byly všechny produkty kvalitní a osvědčené. Úložné systémy vám proto nabízíme od světově uznávaných výrobců, jako jsou například CABLOFIL, IBOCO, OBO či WAPRO.

Stačí nám tak sdělit, jaký elektromateriál zrovna potřebujete, a my vaší objednávku vyřídíme ihned a bez zbytečného zdržování. Úložné systémy i další elektromateriál vám nabízíme v prodejním skladu Praha, každý všední den je tu pro vás ale i prodejna ve městě Mladá Boleslav.Zadavatelem microsite je firma EMAS ELEKTROMATERIÁL a.s.Související microsite
Kabeláž, kabelové svazky, konektory pro motorsport-výroba na míru
Kabeláž, kabelové svazky, konektory pro motorsport-výroba na míru

Na dodávky kabeláže a konektorů pro motorsport se zaměřuje firma Ray Service. Kabelové svazky a konektory vytváříme na míru. Výroba je ve Starém Městě-region Uherské Hradiště.


Výroba a montáž elektrických rozváděčů
Výroba a montáž elektrických rozváděčů

Společnost MANEL, spol. s.r.o. v Šumperku se specializuje na investiční elektroniku - zajistí vám výrobu a montáž elektrických otevřených, částečně krytých, skříňových i atypických rozváděčů.


Průmyslové elektromontáže, elektroinstalace technologických zařízení
Průmyslové elektromontáže, elektroinstalace technologických zařízení

Společnost Chropyňská strojírna, a.s. provádí kompletní průmyslové elektromontáže a elektroinstalace technologických, výrobních zařízení.


Třífázové a jednofázové elektroměry řady NOVA - Praha
Třífázové a jednofázové elektroměry řady NOVA - Praha

Dnešní doba je plná elektrické energie a zařízení, která pracují na jejím principu.


Kruhové konektory pro vojenské a náročné aplikace ITT Canon-dodávka
Kruhové konektory pro vojenské a náročné aplikace ITT Canon-dodávka

Společnost Ray Service z okresu Uherské Hradiště představuje část svého sortimentu - kruhové konektory pro vojenské a náročné aplikace ITT Canon.