Microsite byla vložena dne:13.05.2015
ID microsite: 44127, počet zhlédnutí:  63
Zadavatelem microsite je firma

UNICARS CZ s.r.o.

Nissan Pulsar od 318.900,- Zlín

Nissan Pulsar od 318.900,- ZlínNissan PulsarNissan Pulsar Zlín

Oslnivý dynamický design, elegantní křivky a atletický vzhled - to je nový Nissan Pulsar, který u firmy UNICARS CZ s.r.o. ze Zlína můžete mít již nyní od jedinečných 318.900, - (při výhodném financování u RCI Financial Services dokonce od 299.900, -).

Nový Nissan Pulsar ideálně zapadá do Vašeho životního stylu a při každé jízdě Vás připraví na den plný sebevědomí a asertivity. Součástí příjemně elegantního designu jsou nápadné mlhovky a chromovaná okénka, zadní spoiler doplněný o LED světla vytváří agresivní sportovní vzhled automobilu.

Prostorný interiér nového vozu Nissan Pulsar uspokojí opravdu všechny - dostatečné místo pro nohy na zadních sedadlech při zachování velkého úložného prostoru, vysoce pohodlná sedadla a v neposlední řadě použití kvalitních materiálů s chromováním Vám poskytnou dokonalý zážitek s jízdy.

Nenechte si utéct nový Nissan Pulsar vyladěný od technologií až po design. Již dnes si ho můžete prohlédnout v autosalonu UNICARS CZ s.r.o. ve Zlíně - Malenovicích. Těšíme se na Vás!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Ojeté vozy se zárukou Zlín - prodej, autobazar Citroën Select

Ojeté vozy se zárukou Zlín - prodej, autobazar Citroën Select

Ojeté vozy se zárukou Vám nabízí společnost UNICARS CZ s.r.o., která ve svém autobazaru Citroën Select realizuje prodej takovýchto aut. Vozy, které zde prodáváme podléhají opravdu přísné vstupní kontrole. Kontrola automobilů, které vykupujeme začíná již před vykoupením a to tak, že si vůz ...

UNICARS CZ s.r.o.
Prodej vozů Citroën, Mitsubishi a Nissan včetně kompletního servisu

Prodej vozů Citroën, Mitsubishi a Nissan včetně kompletního servisu

Autorizovaný prodejce vozů Citroën, Mitsubishi a Nissan UNICARS nabízí nejen prodej vozů těchto značek, ale také: - kompletní záruční servis automobilů - kompletní pozáruční servis automobilů Prodáváme rovněž: - originální náhradní díly na automobily - neoriginální náhradní díly na ...

UNICARS CZ s.r.o.
Letní pneu Zlín - AKCE

Letní pneu Zlín - AKCE

AKCE LETNÍ PNEU! Nabízíme: -nové letní pneu: -Michelin s 30% slevou -Kleber a BFGoodrich s 25% slevou. Výjimečné slevy do 30.6.2010.

UNICARS CZ s.r.o.