Zadavatelem microsite je firma Nissan Zlín UNICARS CZ s.r.o.


Nový a moderní Nissan Pulsar přesně pro vás od 314.000,- s turbo motorem

Firma UNICARS CZ s.r.o. ve Zlíně - Malenovicích působí jako autorizovaný prodejce vozů značek Nissan. Nabízíme nový Nissan Pulsar od 314.000,-.Oslnivý dynamický design, elegantní křivky a atletický vzhled - to je nový Nissan Pulsar, který u firmy UNICARS CZ s.r.o. ze Zlína můžete mít již nyní od jedinečných 314.000, - (při výhodném financování u RCI Financial Services dokonce od 299.900, -).

Nový Nissan Pulsar ideálně zapadá do Vašeho životního stylu a při každé jízdě Vás připraví na den plný sebevědomí a asertivity. Součástí příjemně elegantního designu jsou nápadné mlhovky a chromovaná okénka, zadní spoiler doplněný o LED světla vytváří agresivní sportovní vzhled automobilu.

Prostorný interiér nového vozu Nissan Pulsar uspokojí opravdu všechny - dostatečné místo pro nohy na zadních sedadlech při zachování velkého úložného prostoru, vysoce pohodlná sedadla a v neposlední řadě použití kvalitních materiálů s chromováním Vám poskytnou dokonalý zážitek s jízdy.

Nenechte si utéct nový Nissan Pulsar vyladěný od technologií až po design. Již dnes si ho můžete prohlédnout v autosalonu UNICARS CZ s.r.o. ve Zlíně - Malenovicích. Těšíme se na Vás!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Rodinný Nissan X-Trail - prostorné a všestranné SUV s novým dieselovým motorem

Rodinný Nissan X-Trail - prostorné a všestranné SUV s novým dieselovým motorem

UNICARS CZ s.r.o. ve Zlíně přináší rodinný Nissan X-Trail s novým dieselovým motorem, prostorné a všestranné SUV s pohonem 4x4 pro každé dobrodružství.


Kvalitní auta - Nissan Juke od 298.900,- a Nissan Qashqai od 384.900,-

Kvalitní auta - Nissan Juke od 298.900,- a Nissan Qashqai od 384.900,-

Firma UNICARS CZ s.r.o. ve Zlíně je autorizovaným prodejcem aut Nissan. Přijďte si k nám vybrat kvalitní auta jako jsou Nissan Juke od 298.900,- a Nissan Qashqai od 384.900,-.


Nový, pohodlný a prostorný vůz Nissan Micra - nízká spotřeba, ideální do města

Nový, pohodlný a prostorný vůz Nissan Micra - nízká spotřeba, ideální do města

Pořiďte si nový a prostorný vůz u firmy UNICARS CZ s.r.o. ve Zlíně. Jsme autorizovaným prodejcem aut Nissan a máte jedinečnou možnost si u nás zakoupit pohodlný vůz Nissan Micra s nízkou spotřebou.
>
>