Microsite byla topována dne:08.09.2016
ID microsite: 44127, počet zhlédnutí:  83
Zadavatelem microsite je firma

UNICARS CZ s.r.o.

Nový a moderní Nissan Pulsar přesně pro vás od 314.000,- s turbo motorem

Firma UNICARS CZ s.r.o. ve Zlíně - Malenovicích působí jako autorizovaný prodejce vozů značek Nissan. Nabízíme nový Nissan Pulsar od 314.000,-.

Nissan Pulsar od 318.900,- ZlínNissan PulsarNissan Pulsar Zlín

Oslnivý dynamický design, elegantní křivky a atletický vzhled - to je nový Nissan Pulsar, který u firmy UNICARS CZ s.r.o. ze Zlína můžete mít již nyní od jedinečných 314.000, - (při výhodném financování u RCI Financial Services dokonce od 299.900, -).

Nový Nissan Pulsar ideálně zapadá do Vašeho životního stylu a při každé jízdě Vás připraví na den plný sebevědomí a asertivity. Součástí příjemně elegantního designu jsou nápadné mlhovky a chromovaná okénka, zadní spoiler doplněný o LED světla vytváří agresivní sportovní vzhled automobilu.

Prostorný interiér nového vozu Nissan Pulsar uspokojí opravdu všechny - dostatečné místo pro nohy na zadních sedadlech při zachování velkého úložného prostoru, vysoce pohodlná sedadla a v neposlední řadě použití kvalitních materiálů s chromováním Vám poskytnou dokonalý zážitek s jízdy.

Nenechte si utéct nový Nissan Pulsar vyladěný od technologií až po design. Již dnes si ho můžete prohlédnout v autosalonu UNICARS CZ s.r.o. ve Zlíně - Malenovicích. Těšíme se na Vás!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Ojeté vozy se zárukou - prodej, autobazar Citroën Select

Ojeté vozy se zárukou - prodej, autobazar Citroën Select

Ojeté vozy se zárukou Vám nabízí společnost UNICARS CZ s.r.o., která ve svém autobazaru Citroën Select realizuje prodej takovýchto aut.

UNICARS CZ s.r.o.
Prodej vozů Citroën, Mitsubishi a Nissan včetně kompletního servisu

Prodej vozů Citroën, Mitsubishi a Nissan včetně kompletního servisu

Firma UNICARS CZ s.r.o. ve Zlíně - Malenovicích působí jako autorizovaný prodejce vozů značek Mitsubishi, Nissan, DS a Citroën. Poskytujeme záruční i pozáruční servis těchto automobilů

UNICARS CZ s.r.o.
Letní pneu Zlín - AKCE

Letní pneu Zlín - AKCE

AKCE LETNÍ PNEU! Nabízíme: -nové letní pneu: -Michelin s 30% slevou -Kleber a BFGoodrich s 25% slevou. Výjimečné slevy do 30.6.2010.

UNICARS CZ s.r.o.