Microsite byla topována dne:14.07.2016
ID microsite: 44079, počet zhlédnutí:  86
Zadavatelem microsite je firma

Stěhování BRZEK

Odborné stěhování strojů a nadměrných předmětů – Jablonec

Stěhování nadměrných nákladů není snadná záležitost. Proto byste tyto práce měli přenechat odborníkům a nepouštět se do nich na vlastní pěst. Stěhování strojů a nadměrných předmětů zajištuje společnost Stěhování Brzek Jablonec nad Nisou, která vznikla již v roce 1992. Firma je vybavena speciálními stěhovacími vozíky z hmoty Juwathanolu, která maximálně šetří podlahu. Nemusíte se proto bát žádného poškození vašeho majetku.

U firmy Stěhování Brzek si můžete objednat celý proces stěhování strojů a nadměrných předmětů:

- demontáž a montáž
- rozměření a ustavení dle plánů
- kotvení strojů
- vyvážení strojů
- usazení strojů do VAN
- rozpojení a zapojení strojů elektro včetně revizí
- přívody a rozvody vzduchu a vody
- vzduchotechnika
- použití autojeřábu do dvě stě tun

Stěhování strojů je prováděno na speciálních vozících po halách do osmdesáti tun. Na požádání k vám přijedeme, zhodnotíme a bezplatně zpracujeme technologický postup a cenu na stěhování strojů a nadměrných předmětů. Jako dodatkové práce provádí společnost Brzek také stěhování kanceláří a trezorů. Jestliže máte ohledně našich služeb jakékoliv dotazy či byste si rádi stěhování strojů objednali, neváhejte naši společnost kontaktovat. Rádi vám vaše dotazy zodpovíme.

Stěhování strojů a nadměrných předmětů zajistíme za vás.Jsme vybaveni speciálními stěhovacími vozíky, které nepoškodí váš majetek.Nabízíme stěhování strojů, trezorů i kanceláří.Zajistíme stěhování strojů až do osmdesáti tun.Zdarma vám vytovříme plán stěhování strojů i cenovou nabídku.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Stěhování strojů Liberec, stěhování výrobních linek Liberec.

Stěhování strojů Liberec, stěhování výrobních linek Liberec.

Firma Stěhování BRZEK - Speciální stěhovací práce Liberec, Jablonec nad Nisou. Stěhujeme: - jednotlivé stroje - celé výrobní linky i celé provozy - jakákoliv nadměrná břemena - trezory - nádrže - nábytek - celé kanceláře - celé firmy - sklady Další služby v rámci ...

Stěhování BRZEK
Speciální stěhovací práce Jablonec,stroje,výrobní linky

Speciální stěhovací práce Jablonec,stroje,výrobní linky

STĚHOVÁNÍ JABLONEC, LIBEREC. Firma Stěhování BRZEK je profesionálem ve speciálních stěhovacích pracích. STĚHUJEME: - stroje - výrobní linky i celé provozy - nadměrná břemena, trezory - nádrže - nábytek - kanceláře, firmy, sklady Speciální stěhovací zařízení - pomůcky ke ...

Stěhování BRZEK