Microsite byla topována dne:18.02.2017
ID microsite: 44079, počet zhlédnutí:  131
Zadavatelem microsite je firma

Stěhování BRZEK

Odborné stěhování strojů a nadměrných předmětů – Jablonec

Stěhování nadměrných nákladů není snadná záležitost. Proto byste tyto práce měli přenechat odborníkům a nepouštět se do nich na vlastní pěst. Stěhování strojů a nadměrných předmětů zajištuje společnost Stěhování Brzek Jablonec nad Nisou, která vznikla již v roce 1992. Firma je vybavena speciálními stěhovacími vozíky z hmoty Juwathanolu, která maximálně šetří podlahu. Nemusíte se proto bát žádného poškození vašeho majetku.

U firmy Stěhování Brzek si můžete objednat celý proces stěhování strojů a nadměrných předmětů:

- demontáž a montáž
- rozměření a ustavení dle plánů
- kotvení strojů
- vyvážení strojů
- usazení strojů do VAN
- rozpojení a zapojení strojů elektro včetně revizí
- přívody a rozvody vzduchu a vody
- vzduchotechnika
- použití autojeřábu do dvě stě tun

Stěhování strojů je prováděno na speciálních vozících po halách do osmdesáti tun. Na požádání k vám přijedeme, zhodnotíme a bezplatně zpracujeme technologický postup a cenu na stěhování strojů a nadměrných předmětů. Jako dodatkové práce provádí společnost Brzek také stěhování kanceláří a trezorů. Jestliže máte ohledně našich služeb jakékoliv dotazy či byste si rádi stěhování strojů objednali, neváhejte naši společnost kontaktovat. Rádi vám vaše dotazy zodpovíme.

Stěhování strojů a nadměrných předmětů zajistíme za vás.Jsme vybaveni speciálními stěhovacími vozíky, které nepoškodí váš majetek.Nabízíme stěhování strojů, trezorů i kanceláří.Zajistíme stěhování strojů až do osmdesáti tun.Zdarma vám vytovříme plán stěhování strojů i cenovou nabídku.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Stěhování, stěhovací služby, nadměrná břemena, stroje, trezory, výrobní linky

Stěhování, stěhovací služby, nadměrná břemena, stroje, trezory, výrobní ...

Potřebujete někoho kdo Vám pomůže vystěhovat nadměrné břemeno, stroje, trezor, výrobní linku nebo prostě jen byt - pak vám pomůže stěhovací služba Brzek.

Stěhování BRZEK
Stěhování strojů Liberec, stěhování výrobních linek Liberec.

Stěhování strojů Liberec, stěhování výrobních linek Liberec.

Firma Stěhování BRZEK - Speciální stěhovací práce Liberec, Jablonec nad Nisou. Stěhujeme: - jednotlivé stroje - celé výrobní linky i celé provozy - jakákoliv nadměrná břemena - trezory - nádrže - nábytek - celé kanceláře - celé firmy - sklady Další služby v rámci ...

Stěhování BRZEK
Speciální stěhovací práce Jablonec,stroje,výrobní linky

Speciální stěhovací práce Jablonec,stroje,výrobní linky

STĚHOVÁNÍ JABLONEC, LIBEREC. Firma Stěhování BRZEK je profesionálem ve speciálních stěhovacích pracích. STĚHUJEME: - stroje - výrobní linky i celé provozy - nadměrná břemena, trezory - nádrže - nábytek - kanceláře, firmy, sklady Speciální stěhovací zařízení - pomůcky ke ...

Stěhování BRZEK