Microsite byla vložena dne:21.05.2015
ID microsite: 43907, počet zhlédnutí:  42
Zadavatelem microsite je firma

VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.

Elektro komponenty pro průmyslovou elektroniku od světových výrobců

Elektro komponenty pro průmyslovou elektroniku jsou oborem společnosti Vienna Components Trading již od roku 1994. Hledáte i vy spolehlivého dodavatele elektro komponent? Neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme letité zkušenosti, široký výběr a elektro komponenty pouze od osvědčených výrobců.

Elektro komponenty nabízí celou řadu využití, ať už v oblasti průmyslové automatizace, energetice, medicínské, dopravní nebo vojenské technice. Ať už jste tak nadnárodní průmyslová společnost, nebo menší soukromá firma, u nás se dočkáte profesionálních služeb a výrobků na míru.

Zajímá vás, jaké elektro komponenty u nás seženete? Nabídka je skutečně velmi široká. V současné době nabízíme především:

- napájecí zdroje AC/DC
- měniče DC/DC
- invertory DC/AC
- spínače
- switche
- jističe
- odpojovače baterií
- relé

Najdete u nás ale i další elektro komponenty, jako jsou optické kabely, kondenzátory či LED programy.

Ve společnosti Vienna Components Trading dbáme nejen na širokou nabídku produktů, důraz klademe i na jejich maximální kvalitu. Elektro komponenty proto odebíráme pouze od osvědčených evropských i světových výrobců, kteří v oblasti elektro komponentů něco znamenají. U nás tak seženete elektro komponenty od firem ARCH, CABUR, EPCOS a dalších, stačí si vybrat.

Spolehněte se i vy na ty nejlepší v oboru a obraťte se na naši společnost. Elektro komponenty vám dodáme v jakémkoli množství.

Vienna Components Trading - elektro komponenty vám dodáváme již od roku 1994.U nás seženete napájecí zdroje, měniče, invertory, jističe i další zboží.Elektro komponenty odebíráme pouze od osvědčených evropských i světových výrobců.Elektro komponenty využijete napříč obory.Elektro komponenty vám dodáme v jakémkoli množství.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Prodej invertory DC/AC Zruč-Senec, Plzeň

Prodej invertory DC/AC Zruč-Senec, Plzeň

Společnost VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. prodává invertory DC/AC. DC/AC invertory dodáváme značky ET System electronic GmbH. Prodej programovatelných AC a DC zdrojů pro testovací a laboratorní použití, elektronické zátěže, DC-AC střídače pro průmyslové a telecom aplikace. Více informací ...

VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.
Napájecí zdroje, jističe, konektory a další elektro komponenty

Napájecí zdroje, jističe, konektory a další elektro komponenty

Napájecí zdroje, konektory, jističe a další komponenty pro průmyslovou elektroniku jsou oblast, ve které s naší společností Vienna Components Trading působíme na trhu již od roku 1994. V oboru máme mnohaleté zkušenosti a klademe důraz na to, aby veškeré komponenty z naší nabídky byly pouze od ...

VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.
Prodej DC/DC měniče Zruč-Senec, Plzeň

Prodej DC/DC měniče Zruč-Senec, Plzeň

Společnost VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. prodává DC/DC měniče. DC/DC měniče dodáváme těchto značek: - ARCH Electronics Corp. - Cabur srl - Chinfa Electronics Ind. Co., Ltd. - GRAU Elektronik GmbH - Martek Power - Mornsun - Vicor Corporation - Vitec Power GmbH. Více ...

VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.
Prodej napájecí zdroje AC/DC Zruč-Senec, Plzeň

Prodej napájecí zdroje AC/DC Zruč-Senec, Plzeň

Společnost prodává napájecí zdroje AC/DC. Dodáváme napajecí zdroje AC/DC těchto značek: - ARCH Electronics Corp. - Cabur srl - Chinfa Electronics Ind. Co., Ltd. - Martek Power - Mornsun - Vicor Corporation. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.