Microsite byla vložena dne:27.04.2015
ID microsite: 43711, počet zhlédnutí:  54
Zadavatelem microsite je firma

KOPR spol. s r.o.

Robotizovaná pracoviště pro automatické svařování – Praha

Robotizovaná pracoviště jsou vhodná pro celou řadu výrobních technologií. Jako první mžeme zmínit například odporové svařování, dále tavné svařování nebo nejrůznější manipulaci s materiálem. Robotizovaná pracoviště se ale velmi často využívají také pro takové úkony, jako je nanášení lepidel, řezání laserem.

K dalším činnostem prováděným prostřednictvím robotizovaných pracovišť se řadí:

- nýtování
- obrábění

Robotizovaná pracoviště bývají v závislosti na konkrétní aplikaci vybavena buď jedním nebo více roboty.

KOPR Praha na dodávce robotů pro realizaci robotizovaných pracovišť spolupracuje s těmi nejvýznamnějšími světovými výrobci, mezi které se řadí například společnosti / značky robotů:

- KUKA
- ABB
- Motoman
- a další

Robotizovaná pracoviště je možné dodávat také na klíč. A co vlastně konkrétně takové robotizované pracoviště na klíč znamená? Zajistíme pro vás jednoduše vše – detailní plánování, simulaci procesu robotizovaného pracoviště, jeho vlastní konstrukci a zhotovení, ale také instalaci robotizovaného pracoviště a zprovoznění. Obsluhu v dané firmě rovněž odborně na práci s daným robotizovaným pracovištěm zaškolíme a zajistíme také pravidelnou údržbu.

Společnost KOPR je jednoduše váš partner pro obor automatické svařování, a to včetně realizace robotizovaných pracovišť.

robotizovaná pracoviště Praha

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Simulační program 3D projektu Praha - funkční podklady pro výrobní procesy

Simulační program 3D projektu Praha - funkční podklady pro výrobní ...

Konstrukční kancelář KOPR spol. s r.o. nabízí simulační program 3D projektu. na českém trhu působíme od roku 1992. Naše specializace je činnost v automobilovém průmyslu.

KOPR spol. s r.o.
Výrobní procesy, 3D a 2D konstrukce Praha - pro automobilový průmysl

Výrobní procesy, 3D a 2D konstrukce Praha - pro automobilový průmysl

Chybí vám ve firmě stroj na výrobu automobilových karosérií, anebo potřebujete stroj určený ke svařování konstrukcí? O veškeré výrobní procesy, plánování, ale i samotnou konstrukci se postará KOPR.

KOPR spol. s r.o.
Výroba zařízení dle vlastní výkresové dokumentace Praha 4

Výroba zařízení dle vlastní výkresové dokumentace Praha 4

Potřebujete vyrobit zařízení podle vlastní výkresové dokumentace? Může se jednat o prakticky jakýkoliv přípravek pro svařování či například jednoúčelový stroj. KOPR spol. s r.o. nabízí své volné technologické kapacity pro výrobu zařízení na zakázku. K dispozici je několik technologií, které ...

KOPR spol. s r.o.
Robotizovaná pracoviště pro svařování odporové a tavné

Robotizovaná pracoviště pro svařování odporové a tavné

Společnost KOPR spol. s r.o. Vám nabízí dodávky robotizovaných pracovišť pro svařování a další různé výrobní technologie. Robotická pracoviště pro: - odporové svařování - tavné svařování - manipulace s materiálem - nanášení lepidel - řezání laserem - nýtování - ...

KOPR spol. s r.o.
Výrobní linky usnadní svařování i řezání laserem - Praha

Výrobní linky usnadní svařování i řezání laserem - Praha

Svařování, lepení či řezání laserem, to vše si vyžaduje nejen velké zkušenosti obsluhy, ale především kvalitní přístroje. A přesně ty dostanete u společnosti KOPR. Nabízíme konstrukci, výrobu i montáž svařovacích, upínacích, kontrolních ale i jednorázových strojů. Ať už tak pro své podnikání ...

KOPR spol. s r.o.
Výroba a dodávka výrobních linek Praha

Výroba a dodávka výrobních linek Praha

Společnost KOPR spol. s r.o. vyrábí a dodává výrobní linky. Naše nabídka zahrnuje jak jednoduché výrobní buňky, tak kompletní výrobní celky. V rámci projektu zajišťujeme: - vedení projektu - plánování - engineering - simulace - výroba a montáž - instalace u zákazníka - ...

KOPR spol. s r.o.