Rodinné domy Velvary – klid, příroda, ale i snadná dostupnost městaMěsto Velvary nabízí veškerou občanskou vybavenost, kulturní vyžití, klid a přírodu, zároveň odtud ale za pár minut dojedete do Prahy i dalších velkých měst v okolí. Můžete tak pracovat v hlavním městě, ale ve volných chvílích si užívat čerstvého vzduchu a ticha. Je přesně tohle to, co by vám vyhovovalo? Velvary se mohou stát i vaším domovem, stačí se obrátit na společnosti JUNG.CZ. Právě ve městě Velvary pro vás totiž máme zcela nové rodinné domy za velmi 
výhodné ceny.

Ve společnosti JUNG.CZ vám plníme sny o bydlení. Stavíme pro vás proto rodinné domy v atraktivních lokalitách, které vám nabídnou všechen potřebný komfort. Jinak tomu není ani v případě města Velvary.

Nabízíme vám rodinné domy se zahradou, které vám ušijeme přímo na míru. Rodinné domy stavíme z kvalitních zdících materiálů včetně tepelné izolace, samozřejmostí je pak odolná střecha a pětikomorová plastová okna. Také kuchyně je připravená k okamžité montáži linky. Ústřední vytápění a dostatek teplé vody vám pak zajistí závěsný kotel Junkers.

I když pro vás rodinné domy stavíme, chceme vám dát možnost přizpůsobit si bydlení vašim představám a životnímu stylu. Obklady, dlažby a koberce si proto můžete vybrat. Rodinné domy vám navíc nabízí možnost pozdější dostavby podkroví. Když se vaše rodina rozroste, nebo prostě budete potřebovat víc prostoru, není problém tomu dům uzpůsobit. Naše rodinné domy vám tak dávají možnosti úprav a z 2 + 1 můžete hravě udělat 4+ 1.

Bydlet na vesnici, ale přitom mít možnost si kdykoli užívat výhody velkoměsta je sen většiny lidí. Díky společnosti JUNG.CZ se ale i sen může stát realitou. Obraťte se na nás ještě dnes, rádi vám sdělíme, jaké rodinné domy jsou momentálně k dispozici.Zadavatelem microsite je firma JUNG.CZ a.s. Výstavba rodinných domůSouvisející microsite
Rodinný dům, průmyslové i jiné stavby na klíč s důrazem na kvalitu
Rodinný dům, průmyslové i jiné stavby na klíč s důrazem na kvalitu

Stavební firma K-Invest plus s.r.o. vám zajistí stavbu rodinného domu nebo průmyslových staveb bez starostí. Stavební práce provádíme s důrazem na kvalitu - Prostějov, Olomouc a celá Česká republika.


Stavba průmyslových staveb a objektů - kompletní stavební práce
Stavba průmyslových staveb a objektů - kompletní stavební práce

Kompletní stavební práce pro Vás zajistí společnost BAUFIRMA MPR s.r.o. z Jaroměřic nad Rokytnou, která kromě rodinných domů na klíč staví i průmyslové stavby a objekty.


Rekonstrukce, revitalizace panelových domů a balkonů
Rekonstrukce, revitalizace panelových domů a balkonů

STAVOS STAVBA a.s. se zabývá rekonstrukcí a revitalizací panelových domů a balkonů, novostaveb v oblasti občanské výstavby, sanace, statické zajištění a zateplení panelových domů a bytovou.


Stavební firma – komplexní stavební práce, rekonstrukce, dozor
Stavební firma – komplexní stavební práce, rekonstrukce, dozor

Komplexní stavební práce v průmyslové, občanské, bytové výstavbě, při stavbě rodiných domů, ale i při rekonstrukcích poskytuje stavební firma Šulc a syn a.s. z Říčan u Prahy.


Výstavba domů na klíč, stavební práce, stavební firma Třebíč
Výstavba domů na klíč, stavební práce, stavební firma Třebíč

Výstavba domů na klíč, stavební práce, stavební firma Třebíč jedině VESAS s.r.o. Výstavbu rodinného domu, průmyslového objektu či částečné i kompletní rekonstrukce rodinných domů i bytů.