Asistenční služba pomáhá řidičům v nouzi 24 hodin denně - PříbramPři jízdě autem vás může potkat celá řada nepříjemností. Ať už se stanete účastníkem dopravní nehody, píchnete kolo nebo zapadnete do příkopu, jedno je jisté, v této nepříjemné situaci potřebujete spolehlivého partnera, který vám podá pomocnou ruku. A přesně tím je FANY Cars Příbram. Naše asistenční služba je tu pro vás 24 hodin denně.

Situací, do kterých se na silnici můžete dostat, je opravdu nespočet. I drobné nehody vám ale mohou způsobit velké nepříjemnosti a hodně vás zdržet. Asistenční služba FANY Cars je vám proto k dispozici v každé situaci. Nabízíme tak například odemčení vozidla v případě, že si zabouchnete klíče, odčerpání nesprávného paliva a vyčištění palivového systému, ale i opravy defektů přímo na místě. Stačí se na nás tak obrátit a za chvíli můžete pokračovat v cestě.

Častým problémem řidičů, a to především v zimě, je také zapadení vozidla. I s tím si ale naše asistenční služba poradí. Jsme vybaveni moderní technikou, a to včetně hydraulické ruky a tažných brýlí. Naše asistenční služba tak může nabídnout odtah aut až do 12 tun. Vozidlo vám navíc nejen vyprostíme, v případě jeho poruchy ho také odvezeme na vámi určené místo.

Asistenční služba společnosti FANY Cars Příbram je zkrátka vaší jistotu na cestách po celé České republice. Zapamatujte si číslo 602 140 140, právě na něm jsme vám totiž k dispozici v jakoukoli denní dobu.Zadavatelem microsite je firma FANY Cars, spol.s r.o.Související microsite
Dezinfekce interiéru vozu a klimatizace ozonem, autoservis Třebíč
Dezinfekce interiéru vozu a klimatizace ozonem, autoservis Třebíč

Nechte si interiér a klimatizaci vozu vydezinfikovat ozonem. Zbavíte se tak nepříjemných pachů, virů, bakterií, plísní, roztočů i nejrůznějších typů alergenů. Dezinfekce interiéru a klimatizace ozonem nabízíme pro osobní a obytné vozy, dodávky, nákladní (TIR), sanitní i policejní vozy, autobusy, taxíky a jiné dopravní prostředky. Ozonem odstraníme nejen zápachy po kouření, ale i po převozu zvěře, zápachy po rozlitém mléku nebo vínu a další. Ozon se dostane opravdu všude, kam se běžné sprejové dezinfekce nedostanou. Neexistuje žádný virus ani bakterie, které by ozonu dokázaly odolat. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte náš autoservis v Ostašově nedaleko Třebíče.


Rozlešťování zašlých laků a škrábanců - renovace  a oživení laku aut
Rozlešťování zašlých laků a škrábanců - renovace a oživení laku aut

Rozlešťování zašlých laků a škrábanců, renovace a oživení laku aut - kvalitně, rychle a levně od firmy JANTAR-lakovna, spol. s r.o. v Brně.


Jarní servisní prohlídka a údržba automobilů, emise, důkladná kontrola Vašeho vozidla
Jarní servisní prohlídka a údržba automobilů, emise, důkladná kontrola Vašeho vozidla

Přijeďte na servisní prohlídku, údržbu, či opravu vozidla do našeho autoservisu INTERMOBIL ve Znojmě a přivítejte s námi jaro navíc s čistými emisemi!


Kompletní služby autoservisu Liberec - pravidelný nebo nárazový servis či opravy
Kompletní služby autoservisu Liberec - pravidelný nebo nárazový servis či opravy

Naše firma zajistí kompletní služby autoservisu, provádíme pravidelný nebo nárazový servis či opravy - autoservis NOVOS s.r.o. Liberec


Služby pneuservisu přezutí pneumatik osobních a užitkových vozů
Služby pneuservisu přezutí pneumatik osobních a užitkových vozů

Naše firma AM Gnol s.r.o. Hradec Králové zajišťuje autoservisní a pneuservisní služby pro osobní a užitkové vozy, přezutí pneumatik.